Magnēts
Otrdiena, 2019.gada 23.jūlijs / Magda, Magone, Mērija

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

03.08.2019.
Bauskas rogainings
Bauskas  pils (2,3 un 6h)
Nolikums I Pieteikšanās I Dalībnieki I Pieteikšanās bērnu pārgājienam

15.09.2019.
Tautas Rogainings
Jaunciems (3 un 6h)
Nolikums I Pieteikšanās I Dalībnieki

26.10.2019.
Jūrmalas Rogainings
Jūrmala (3 un 6h), 4h (velo)
Nolikums I Pieteikšanās I Dalībnieki

09.-14.04.2019.
Riga Orienteering week 2019
Ielūgums I Programma

13.-14.04.2019.
Rīgas kausi, Makstenieki
Rezultāti, spliti, grafiki, GPS u.c.
Rīgas kausi
31.05.-02.06.2019.
MTBO daudzdienas, Rīga
Rezultāti, spliti, grafiki, info

15.06.1019.
Rēzeknes Rogainings (3, 6h)
Rezultāti 6h I Rezultāti 3h I Rezultāti 2h I Bildes


Pievienojies mums

Afiša




Jānis Tamužs

Latvijas kauss noslēdzies

NoslÄ“dzies Latvijas kauss 2008. Par Latvijas kausa 2008 uzvarÄ“tājiem savās vecuma grupās kļuvuši Ausekļa orientieristi Jānis Tamužs V 18 un Guntars Polis V 35.

Latvijas kauss šogad risinājās 15 posmos. Sākās tas ar Kurzemes pavasari Liepājā 5. aprÄ«lÄ«  un noslÄ“dzās ar visgarāko distanci- Latvijas čempionātu maratonā Kalnciema apkārtnÄ“ 18.oktobrÄ«.
Kopā Latvijas kausos, sezonas laikā ar saviem startiem pieteica sevi 91 Ausekļa orientierists, pārstāvot grupas sākot no SV 12 līdz V65.

VeiksmÄ«gākie no mÅ«sÄ“jiem šogad izrādÄ«jās divi vÄ«riešu grupas pārstāvji, kuri vinnÄ“ja Latvijas kausa kopvÄ“rtÄ“jumu savās vecuma grupās- Jānis Tamužs V 18 grupā un Guntars Polis V 35 grupā.

V18

zim.Latvijas kausa uzvarÄ“tājs V 18 grupā Jānis Tamužs ( no kreisās pirmais), pÄ“c tam 5 v.ieguvÄ“js Dāvis Sārs ( Madonas BJSS) un 6. vietas ieguvÄ“js  Zigmārs Gailis (Auseklis) jauniešu Latvijas kausa apbalvošanas laikā.

Savukārt  2. vietu savā grupā ieņēma jau divas reizes vairāk Ausekļa orientieristi (kopā 4). Tā S 12 grupā otro vietu izcÄ«nija Annija Anna Zaļaiskalna, S 35 grupā Baiba Smila, S 40 grupā Inta Mihailova un V 40 grupā Aivars Mihailovs. Godpilno 3 vietu V 35 grupā izcÄ«nÄ«ja vÄ“l viens Ausekļa pārstāvis Dainis Krieviņš.

S12

zÄ«m. S 12 grupas uzvarÄ“tājas (no kreisās) 1 v. Laura PuÄ·Ä«te ( Kāpa) 2. v Annija Anna Zaļaiskalna ( Auseklis), 3. v. Diāna Marta Ruka (RSP), 4. v. Agnese Kārkliņa (Meridiāns), 5. v. Monta Mišina (Auseklis), 6. v. Madara Brice (RSP) jauniešu Latvijas kausa apbalvošanas laikā.

VÄ“l jāatzÄ«mÄ“ mÅ«su labāko jauniešu starti, kuri spÄ“ja izcÄ«nÄ«t sev vietu pirmajā 6., kas arÄ« tika apbalvots jauniešu izlases nometnes laikā 21.-23. 11.2008 Bikstos, kempingā „Niedres”
4 vietu V 12 grupā izcÄ«nija Otto PÄ“teris Pirtnieks, bet tai pašÄ grupā 5 vietu ieņēma Mundis Mišins.

Viena no sÄ«vākajām cīņām lÄ«dz pat pÄ“dÄ“jam posmam risinājās tieši starp mÅ«su pašu Ausekļa S 16 grupas jaunietÄ“m. Godpilno 5 vietu izcÄ«nija Madara Freimane, savukārt 6. vietu, spraigā cīņā apsteidzot Anci Rusovu tikai par 1,75 punktiem(!), izcÄ«nija Beāta Zaļaiskalna. Rezultāti priecÄ“, jo pirmajā 7- niekā 3 ir mÅ«sÄ“jās!

S18

zÄ«m. Mirklis no stafeša kausa apbalvošanas, kurš notika Ä«si pirms „Karnevāla sprinta” Bikstos 21.-23.11.. MÅ«su meitenes- Ance Rusova, Beāta Zaļaiskalna un Madara Freimane S 16 grupā stafešu kausa kopvÄ“rtÄ“jumā izcÄ«nija 1 vietu.

V 14 grupā augsto 5 vietu sev prata izcīnīt Alvis Reinsons. Savukārt 6. vietu V 18 grupā ieņēma Zigmārs Gailis.

No mÅ«su junioriem augstāko vietu Latvijas kausu kopvÄ“rtÄ“jumā prata izcÄ«nÄ«t Daniils Ozoliņš- 6 vieta V 20 grupā.
JāatzÄ«st, ka mÅ«su labākie juniori- Kalvis Mihailovs, Krista Mihailova, Mikus Žagata, Zemgus Žagata un Marita Freimane, startÄ“jot pārmaiņus gan pie pieaugušajiem, gan junioru grupās, gan arÄ« pārstāvot Latvijas izlasi Eiropas čempionātā, Pasaules junioru čempionātā un Pasaules studentu čempionātā tā arÄ« nepaspÄ“ja  savākt LK pilnu ieskaiti( 8 starti).

Kā pārsteiguma balva no „TOS MagnÄ“ts” Latvijas kausa 2008 uzvarÄ“tājiem ir „MagnÄ“ta brÄ«vbiļete”

S 12 grupā: Annijai Annai Zaļaiskalnai, Montai Mišinai

V 12 grupā: Otto PÄ“terim Pirtniekam, Mundim Mišinam

V 14 grupā: Alvim Reinsonam

S 16 grupā: Madarai Freimanei, Beātai Zaļaiskalnai

V 18 grupā: Jānim Tamužam, Zigmāram Gailim

V 20 grupā: Daniilam Ozoliņam

S 35 grupā: Baibai Smilai

V 35 grupā: Guntaram Polim, Dainim Krieviņam

S 40 grupā: Intai Mihailovai

V 40 grupā: Aivaram Mihailovam

Labu sniegumu Ausekļa orientieristi ir uzrādÄ«juši arÄ« kā komanda, jo Latvijas stafešu kausā mums ir 1.-zelta, 2- sudraba un 2- bronzas godalgas:

S 16 grupā 1vietu izcīnija Ausekļa orientieristes:

Beāta Zaļaiskalna

Madara Freimane

Amanda ZÄ«lišÄ·e

Ance Rusova

Pie sudraba godalgām tika mÅ«su divas puišu komandas V 14 un V 18

V 14 grupā startēj:

Mikus Puriņš

Otto PÄ“teris Pirtnieks

Alvis Reinsons

Mundis Mišins

Jāpiebilst, ka Otto un Mundis šogad vÄ“l startÄ“ tikai V 12 grupā!

V 18 grupā startēja:

Jānis Tamužs

Zigmārs Gailis

Edgars LaÄ·is

Savukārt pie bronzas godalgām tika S 14 grupas meitenes un V 120 grupas vīri.

 

S 14 grupā startēja

Annija Anna Zaļaiskalna

LÄ«va VoicešÄuka

Anete Gurtiņa

Lauma Elza Fernāte

Annija un Lauma S 14 grupā sāks startÄ“t tikai nākošajā gadā.

Tas liecina, ka S V 12 grupā mums aug labi(as) orientieristi.

 

V 120 grupā startēja

 

Guntars Polis

Ints Ulmanis

Aivars Mihailovs

 

Apsveicam visus uzvarētājus!

NovÄ“lam visiem veiksmÄ«gus startus nākošajā sezonā!

© www.magnets.lv | Ausekļa treneri

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       

Vārds: Annija un Madara
IP: 195.13.141.74 @ 02.12.2008 | 17:19:39
Komentārs: Mēs turam rajonu!!!:)



..atpakaļ


© 2007 - 2019, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu