Rezultāti 6h I Rezultāti 3h I Rezultāti 2h I Bildes

Pievienojies mums

Afiša

z

Futbola turnīrs 2011

Ausekļa orientieristi vienu dienu iejutās futbolistu lomās, lai aizstāvēt čempionu titulu.

Sniegotā decembra sestdienā Ausekļa komanda sapulcējās sporta zālē pie Varkaļu kanāla, lai uzspēlētu futbolu ar citiem klubiem un, veiksmes gadījumā, pacīnītos arī par kausu, uz kura viens "Auseklis" jau ir iegravēts.

Komandas sastāvs bija piedzīvojis nelielas izmaiņas, salīdzinot ar pagājušo gadu. Ģirts Sarma(kapteinis), Jānis Tamužs, Roberts Kļaviņš(vārtuvīrs), Zigmārs Gailis kā arī Valters Siliņš bija komandā arī šogad, bet Kalvi Mihailovu un Lauri Zvanītāju šogad aizstāja Edgars Laķis, Gints Pētersons un Gints Ģērmanis.

Apakšgrupā trīs komandas, divas tiek tālāk. Pirmā(tunīra atklāšanas) spēle ar principiālo pretinieku - COK Silva. Pēc haotiska sākuma spēle izlīdzinājās un neilgi pirms pārtraukuma Jāņa un Edgara saspēli vārtu priekšā pārtrauca pretinieku aizsargs, ieraidot bumbu savos vārtos. 1:0. Turpmākajā spēles daļā Ausekļa komanda dzelžaini turējās aizsardzībā un ar lielisku vārtusarga darbību izdevās pārsvaru noturēt.

wow

Otrā spēle pret Meridiāna komandu, kas šogad debitēja šajā turnīrā. Skaidrs, ka pietiktu arī ar neizšķirtu, bet spēle neritēja gluži kā gribētos, jo pretī bija tikpat sīksta un disciplinēta komanda. Pēc pirmajiem iesistajiem vārtiem, pretinieki sajuta uzvaras garšu un šoreiz nācās piekāpties spēcīgai komandai ar 0:2. Visu izšķīra abu konkurentu spēle un mums par laimi arī Meridiāns uzvarēja COK Silva komandu, līdz ar to mēs iekļuvām 1/4 finālā.

Pēc vairāku stundu pārtraukuma, kurā tika izspēlētas citu apakšgrupu spēles, devāmies laukumā pēc pirmajiem gūtajiem vārtiem un uzvaras pret šogad īpaši spēcīgo Ozons komandu, kurai sastāvu veidoja bijušie RSP orientieristi. Pretinieku individuālā meistarība bija tik augsta, ka neilgi pēc otrā puslaika sākuma mūsējie bija nonākuši iedzinējos jau ar 0:3. Nepadevāmies un centāmies uzbrukt līdz pat spēles beigām. Neatlaidība tika atalgota ar komandas kapteiņa lielisku individuālo iniciatīvu uzbrukumā, gūstot vārtus. Spēle tā arī noslēdzās - 1:3 un ar nelielu sarūgtinājumu devāmies malā, gaidīt spēli par 5. vietu.

Ģirtas

Šajā spēlē nedaudz pamainījām taktiku un uzbrukumā devās Jānis un Ģirts. Spēle bija ar Ozons II, kuras sastāvā bija vairāki ex-VIGIsti. Šoreiz mēs dominējām laukumā un izdevās dominanci pārvērst arī divu Ģirta vārtu guvumā. Nosargājot savus vārtus neskartus, izdevās uzvarēt un ieņemt dalītu piekto vietu ar OK Alūksne.

Jāpiebilst, ka vēlāk izradījās, ka ceturtdaļfinālā esam zaudējuši nākamajiem čempioniem. Priecē fakts, ka, pateicoties draudzīgai atmosfērai Ausekļa spēļu laikā, neviens nopietnas traumas neguva un arī citus nesavainojām. Jāsaka, ka šogad ieņēmām komandas spējām atbilstošu vietu, jo laukums bija liels un mazāk izšķīra nejaušība. Cerams, ka nākamgad izdosies nokomplektēt vismaz divas komandas, no kurām viena cīnīsies vismaz pusfinālā!