Magnēts
Trešdiena, 2019.gada 24.jūlijs / Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

03.08.2019.
Bauskas rogainings
Bauskas  pils (2,3 un 6h)
Nolikums I Pieteikšanās I Dalībnieki I Pieteikšanās bērnu pārgājienam

15.09.2019.
Tautas Rogainings
Jaunciems (3 un 6h)
Nolikums I Pieteikšanās I Dalībnieki

26.10.2019.
Jūrmalas Rogainings
Jūrmala (3 un 6h), 4h (velo)
Nolikums I Pieteikšanās I Dalībnieki

09.-14.04.2019.
Riga Orienteering week 2019
Ielūgums I Programma

13.-14.04.2019.
Rīgas kausi, Makstenieki
Rezultāti, spliti, grafiki, GPS u.c.
Rīgas kausi
31.05.-02.06.2019.
MTBO daudzdienas, Rīga
Rezultāti, spliti, grafiki, info

15.06.1019.
Rēzeknes Rogainings (3, 6h)
Rezultāti 6h I Rezultāti 3h I Rezultāti 2h I Bildes


Pievienojies mums

Afiša
starts

LČ o-maratonā

Latvijas Kausa izcīņa noslēdzās ar orientēšanās maratonu, jeb pagarināto distanci Īvandes mežos, kur agrāk noticis gan Latvijas, gan Baltijas čempionāts. Elites grupās uzvaru izcīnīja Krūmiņš un Kokina.

Latvijas Čempionāts orientēšanās maratonā laikam jau ir vienīgais maratons pasaulē, kura garums nav 42,195 km. Lai nu kā arī būtu, Latvijā jau tradicionāli tas ir sezonas noslēguma mačs. Šogad gan vēl sagaidāms LČ naktī.

Šogad rīkotāji bija sagādājuši patiešām smagas un garas distances interesantā apvidū, kur bija daudz skriešanas pa bezceļiem, kā arī ceļu variantu izvēļu iespējas.

Ar kopējo startu saulainā rītā distancē devās 13 elites vīri un tikai 4 sievietes. Sacensības vīriešu elitē attīstījās jau pēc klasiska scenārija. Distances sākumā bija vienīgā izkliede visā distancē - "taurenītis", kurā no 5 potenciālo medaļu pretendentu loka atšķīrās Andris Jubelis tikai tāpēc, ka bija cits variants. Jānis Krūmiņš, Edgars Bertuks, Artūrs Pauliņš un Didzis Vīksne turpināja distanci kopā. Klasiskais scenārijs ir tāds, ka visa grupa turās kopā līdz 2/3 distances, kad pa vienam "atbirst" konkurenti, līdz finišā kā uzvarētājs ieskrien Jānis Krūmiņš. Secība, kādā konkurenti neizturēja tempu bija sekojoša - Edgars Bertuks, Artūrs Pauliņš, Didzis Vīksne. Līdz ar to Pauliņš, kas ir pazīstams kā īso distanču speciālists, izcīnīja pārsteidzošu bronzas medaļu o-maratonā, Didzis Vīksne, kurš šogad vēl ir juniors, bet pavasarī nekvalificējās JWOCam, saņēma savu pirmo individuālo medaļu elites grupā, bet jau 8.(?) reizi uzvarēja Jānis Krūmiņš. Zigmārs Gailis bija 6., Daniils Ozoliņš 7., bet veterāns Aivars Mihailovs kārtējo reizi pieveica elites grupas distanci, šoreiz pa 4h un 12.vietā.

Kokina

Sieviešu elitē Kristīne Kokina un Zanda Abzalone veica distanci kopā gandrīz līdz beigām, kur Kristīne tomēr izturēja tempu un 6 kp pirms beigām ieguva vadību, kuru noturēja līdz pat finišam. Trešo vietu, pārspējot veterāni Baibu Ozolu, ieguva Linda Katlapa. Nevienas Ausekļa meitenes elitē nebija.

Savu augsto līmeni sezonas otrajā pusē atkal apliecināja Amanda Zīlišķe ar pārliecinošu uzvaru S20 grupā, Annija Zaļaiskalna S16 grupā finišā ieguva 2.vietu, Baibai Smilai S35 grupā dalīta trešā vieta,IU

Ints Ulmanis V40 grupā tikai finiša cīņā piekāpās Ģirtam Liniņam, savukārt Jolantai Burai S40 grupā bronza.

Jāpiebilst, ka daudzi spēcīgi Latvijas sportisti tajā nedēļas nogalē bija devušies uz 25-Manna sacensībām Zviedrijā. 25-Manna ir 25 cilvēku stafetes sacensības, pēc struktūras līdzīgas mūsu Klubu Stafetēm. No Ausekļa tajās piedalījās Krista Mihailova, Edgars Laķis un Jānis Tamužs.

Beigusies LK 2011 izcīņa un, kā parasti, godalgotas vietas ir ieguvuši tie, kas spējuši sakombinēt kvantitāti ar kvalitāti visprecīzāk. Auseklī tas vislabāk izdevies Aivaram Mihailovam V45 grupā un Baibai Smilai S35 - abi ir uzvarētāji. S40 grupā 2. un 3. vietu, secīgi, aizņem Jana Lepiksone un Inta Mihailova. Abās junioru grupās ir pa pjedestāla iemītniekam - Amandai Zīlišķei 2., bet Edgaram Laķim 3.vieta. Tāpat ir arī 18 grupās, kur trešās vietas ir Beātai Zaļaiskalnai un Mikum Puriņam. 3.vietu 16 grupā ieguva Alvis Reinsons.

Kā jau minēju, pēdējais mačs, kas jānoskrien, ir LČ nakts, un pēc tā noslēgsim sezonu kopīgajā kluba pasākumā 18.novembrī!

Foto no šejienes (apskatāmi arī video)

© www.magnets.lv | Jānis Tamužs

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       ..atpakaļ


© 2007 - 2019, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu