Magnēts
Sestdiena, 2019.gada 19.oktobris / Drosma, Drosmis, Elīna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

26.10.2019.
Jūrmalas Rogainings
Jūrmala (3 un 6h), 4h (velo)
Nolikums I Pieteikšanās I Dalībnieki

07.-12.04.2020.
Riga Orienteering week 2020
Ielūgums

11.-12.04.2020.
Rīgas kausi, Zaķumuiža 
Nolikums I Pieteikšanās I Dalībnieki
Rīgas kausi
31.05.-02.06.2019.
MTBO daudzdienas, Rīga
Rezultāti, spliti, grafiki, info

15.06.1019.
Rēzeknes Rogainings (3, 6h)
Rezultāti 6h I Rezultāti 3h I Rezultāti 2h I Bildes

03.08.2019.
Bauskas Rogainings
Bauskas pils
(2, 3, 6h)
Rezultāti 2h I Rezultāti 3h I
Rezultāti 6h I Karte I Bildes

1
5.09.2019.
Tautas Rogainings
Jaunciems (3 un 6h)
Nolikums I Rezultāti 1/2 Maratons I Rezultāti 3h I Rezultāti 6h I Karte

 


Pievienojies mums

Afiša

Veidosim orientēšanās svētkus kopā Rīgas Kausos!

"Magnēts" un IK "Auseklis" uzaicina visus Latvijas un ārzemju orientieristus uz sacensībām, kas tiek rīkotas tā, lai tajā patīkami pavadītu laiku it visi dalībnieki - gan elites sportisti cīņā par naudas balvām, gan pārējie, kuri pēc distances baudīšanas varēs just līdzi Baltijas labākajiem orientieristiem. Veidosim orientēšanās svētkus kopā!

Līdz 17. aprīlim vēl var pieteikties dalībai Rīgas Kausos, kas šogad pārtaps jaunā kvalitātē. Šogad sacensības būs ne tikai Latvijas Kausa posms, bet to pirmā diena arī WRE sacensības, kas nozīmē, ka elites grupās būs iespējams izcīnīt Pasaules ranga punktus un sacensības tiks organizētas augstākajā līmenī.

3. biļetens.

Kā organizējošās komandas pārstāvis varu teikt, ka daudz pūļu un apdoma ir ieguldīts, lai padarītu šīs sacensības aizraujošas jums ne tikai kā orientieristiem, bet arī kā skatītājiem. Sacensību centrā varēs vērot online GPS sekošanu, kā arī komentētētāji iepazīstinās jūs ar live rezultātiem sacensību gaitā. Sekojiet elites sportistu cīņai par iespaidīgām naudas balvām! Pirmais sešinieks gan sieviešu, gan vīriešu konkurencē kopā sadalīs 2000 EUR. Par naudas balvām un Pasaules ranga punktiem cīņā iesaistīsies arī 18 un 20 grupu sportisti, jo visām - 18, 20 un 21E - grupām ir paredzēts vienāds distanču plānojums.

Pārējās grupās par balvām parūpēsies SPORT2000, Fazer, Isostar, Jāņa sēta, Latvijas leļļu teātris, kā arī pirmās trīs vietas tiks apbalvotas arī ar medaļām un diplomiem. Ja šosezon esi reģistrēts Magnētā un piedalīsies arī Rīgas Kausos, tad Tev būs iespēja iegūt savā īpašumā GPS pulksteni GARMIN Forerunner 210 HRM vai citas balvas no Isostar, jo visi Magnēta un Rīgas Kausu skrējēji piedalīsies šo balvu izlozē, kas notiks uzreiz pēc apbalvošanas. Ja vēl nekad neesi startējis Latvijas Kausa sacensībās, tikai Magnētā, tad šis ir īstais brīdis, kad to darīt - organizējošā komanda ir tā pati, distanču plānotājs tas pats un arī kontrolpunktus mežā liks tas pats cilvēks, kas Magnētā. Nebaidies izmēģināt spēkus līmeni augstāk!

Sacensības būs nozīmīgas arī izlašu līmenī. Sacensību pirmā diena ir atlases sacensības Igaunijas nacionālajai izlasei, kontroles sacensības Latvijas pieaugušo izlasei, kā arī atlases Latvijas studentu izlasei un jauniešu izlasei. Otrajā dienā atlases būs junioru grupā.

Sagaidāmas aizraujošas sacensības un īsti orientēšanās svētki. Palīdzi tiem notikt, piesakies!

 

© www.magnets.lv | Jānis Tamužs

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       ..atpakaļ


© 2007 - 2019, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu