Magnēts
Otrdiena, 2019.gada 23.jūlijs / Magda, Magone, Mērija

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

03.08.2019.
Bauskas rogainings
Bauskas  pils (2,3 un 6h)
Nolikums I Pieteikšanās I Dalībnieki I Pieteikšanās bērnu pārgājienam

15.09.2019.
Tautas Rogainings
Jaunciems (3 un 6h)
Nolikums I Pieteikšanās I Dalībnieki

26.10.2019.
Jūrmalas Rogainings
Jūrmala (3 un 6h), 4h (velo)
Nolikums I Pieteikšanās I Dalībnieki

09.-14.04.2019.
Riga Orienteering week 2019
Ielūgums I Programma

13.-14.04.2019.
Rīgas kausi, Makstenieki
Rezultāti, spliti, grafiki, GPS u.c.
Rīgas kausi
31.05.-02.06.2019.
MTBO daudzdienas, Rīga
Rezultāti, spliti, grafiki, info

15.06.1019.
Rēzeknes Rogainings (3, 6h)
Rezultāti 6h I Rezultāti 3h I Rezultāti 2h I Bildes


Pievienojies mums

Afiša
Ausekļa sezonas noslēgums

IK Auseklis sezonas noslēgumā piedalījās 75 cilvēki un ar savu klātbūtni mūs pagodināja arī Edgars Bertuks. Tika atzīmēti kluba censoņi un neformālās sarunās izkristalizējās plāns turpmākajai kluba darbībai. Jaunās un plašās kluba telpas tika iepazītas telpu orientēšanās sacensībās.

Šogad pirmo reizi kluba noslēgums norisinājās jaunajās kluba telpās Silciema ielā 3, kur kluba biedriem ir pieejama gan trenežieru zāle, gan vingrošanas zāle, kā arī futbola laukumi kluba ārpusē un piemērotas telpas teorijas nodarbībām.

Noslēgums sākās ar telpu orientēšanos distanci pa trīs kluba stāviem un izveidotu labirintu zālē. Starts tika dots no kabineta, kurā top Magnēts un distances laikā varēja aplūkot visas kluba biedriem pieejamās telpas. Ātrāk domājošie bija Arnis Siliņš un Annija Anna Zaļaiskalna. Pilni rezultāti šeit. Spliti šeit.

Turpinājumā Edgars Bertuks kopā ar Mārtiņu Sirmo sanākušajiem pastāstīja par profesionāla sportista ikdienu un ceļu uz pašām augstākajām virsotnēm, kas, kā zināms, šogad ir sasniegušas nebijušus augstumus. Bija iespējas uzdot jautājumus un aplūkot Pasaules čempionāta medaļas, kā arī vairāki jaunākie kluba biedri izmantoja iespēju lūgt autogrāfus.

Protams, kā katru gadu, tika sumināti arī veiksmīgākie kluba biedri.

Par gada sportistu atzina Miku Puriņu, kurš šogad iekļuva Latvijas izlasē uz EYOC un JWOC un EYOC garajā distancē izcīnīja 9.vietu.

Par gada visvairāk progresējušo sportistu tika atzīta S40 grupas skrējēja Jolanta Bura, kuras progress nepaslīdēja garām nepamanīts. Atgādinājums visiem kluba biedriem, ka lūgt padomus Ausekļa treneriem var pilnīgi visi kluba biedri, neatkarīgi no vecuma.

Auseklis ir arī sacensības organizējošs klubs, uz kura pleciem galvenokārt gulstas Magnēta seriāla organizācija un arī trīs "lielās" sacensības - Rīgas Kausi, Klubu Stafetes un Tautas Rogainings. Daudzi kluba biedri nesavtīgi palīdz organizēšanā un šogad par gada palīgiem tika atzīti Friku ģimene.

Apbalvoti tika visi, kas šogad bija ierindojušies trijniekā LK kopvērtējumā - bez jau nosauktajiem arī Alvis Reinsons, Annija Anna Zaļaiskalna, Rihards Gailis, Aivars Mihailovs un Jana Lepiksone, kura šoreiz nebija klāt.

Par gada pāri tika nosaukts jaunais Tamužu pāris - Jānis un Liene, kuriem šovasar bija kāzas.

Vēlāk tika izspēlēta viktorīna par klubu un notiesāta gadskārtējā Ausekļa torte, kā arī izšķīlās daudz jaunu ideju ziemas treniņsezonai.

Visas bildes šeit.

 

© www.magnets.lv | Jānis Tamužs

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       ..atpakaļ


© 2007 - 2019, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu