Magnēts
Pirmdiena, 2019.gada 14.oktobris / Minna, Vilhelmīne

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

26.10.2019.
Jūrmalas Rogainings
Jūrmala (3 un 6h), 4h (velo)
Nolikums I Pieteikšanās I Dalībnieki

09.-14.04.2019.
Riga Orienteering week 2019
Ielūgums I Programma

13.-14.04.2019.
Rīgas kausi, Makstenieki
Rezultāti, spliti, grafiki, GPS u.c.
Rīgas kausi
31.05.-02.06.2019.
MTBO daudzdienas, Rīga
Rezultāti, spliti, grafiki, info

15.06.1019.
Rēzeknes Rogainings (3, 6h)
Rezultāti 6h I Rezultāti 3h I Rezultāti 2h I Bildes

03.08.2019.
Bauskas Rogainings
Bauskas pils
(2, 3, 6h)
Rezultāti 2h I Rezultāti 3h I
Rezultāti 6h I Karte I Bildes

1
5.09.2019.
Tautas Rogainings
Jaunciems (3 un 6h)
Nolikums I Rezultāti 1/2 Maratons I Rezultāti 3h I Rezultāti 6h I Karte

 


Pievienojies mums

Afiša

Smecersila treniņnometne

Jau par tradīciju ir kļuvušas ikgadējās Ausekļa izlases nometnes Smecersilā starp Ziemassvētkiem un Jauno gadu.

Nometni uzsākām 26.decembrī, dzīvojām skaistajās Smecersila mājiņās un pavadījām otros Ziemassvētkus, skrienot pa Madonas mežiem. Pirmajā treniņā atcerējāmies, cik zaļi, kārklu pilni, kalnaini un skarbi ir šejienes meži. Skrējām distanci, jo diemžēl lija lietus un mēs nevarējām slēpot.
Nometnē katru dienu bija 4 vai 5 dežuranti, kuri uztur kārtību, sagatavo no Madonas atvestās pusdienas un gatavo brokastis un vakariņas. 

Dažus rītus brokastu servējums bija kā restorānā.
Pēc treniņa, dienas dežuranti sagatavoja pusdienas un mēs pabeidzām iekārtoties. Vakarā vēl uzskrējām atjaunošanās skrējienu un  devāmies uz dziļās muskulatūras nostiprinošo vingrošanu. Šogad tā mums bija uz Airex līdzsvara paklājiņiem. Kaut pati vingrošana nebija sarežģīta, noturēt līdzsvaru uz paklājiņa bija visai grūti.Pēc vingrošanas vēl izanalizējām distances, paēdām naksniņas un devāmies gulēt. Šajā dienā kopā ar mums trenējās arī Mārtiņš Sirmais, ar kuru vakarā kopīgi analizējām skrietās distances.

Nākamā diena sākās ar brokastīm un Ernesta 18 sveikšanu.
Rīta treniņā skrējām 3 distances - koridorus, apļus un balto karti. Mums gan īsti nesanāca izpildīt treniņa uzdevumu - iet virzienā, jo, tā kā šie meži ir kārklu un izcirtumu pilni, pārsvarā visi izvēlējas iet pa ceļiem, kuri nebija iezīmēti kartē, bet par kuru esamību mēs labi zinājām.
  

Vakara treniņā skrējām līniju ar īsiem virziena etapiem, vēlāk bija teorija un vingrošana. Līdz teorijas sākumam, mums visiem, katru dienu vajadzēja ielādēt Friča datorā savus treniņā izskrietos GPS failus, kurus pēc tam vēlāk kopā izanalizējām.

Mūsu teorijām pievienojās arī OK Alnis jaunieši un juniori un daži no OK Kāpa (Laura Leiboma un Uldis Upītis).
Trešajā dienā no rīta skrējām kalnu treniņu - zeķi, kur galvenais uzdevums bija attīstīt spēku un spēju skriet pa kalniem un kārklu audzēm.
  
Tā kā sniega pūtējs bija saplīsis un sniega kārtiņa, kas uzsniga nometnes otrajā dienā bija ļoti plāna, šajā nometnē slēpojam maz. Lai nebojātu slēpes, slēpojām tikai pa šautuves zālāju. Slēpojām tikai vienu reizi, mācījāmies gan klasiku, gan slēpojām stafetes un ķerenes. Kad beidzām slēpot, šautuvē gandrīz viss sniegs bija pazudis. Šajā dienā pēc vingrošanas vēl gājām arī pirtī.

Rīta treniņā devāmies uz jaunu karti ~ 2 km no mājiņām, šosejai otrā pusē. Šajā distancē bija patīkami maz kārklu un beidzot bija iespēja kārtīgi paskriet.

Vakarā notika Nometnes meistarība - triatlona stafetes. Katrā komandā bija 2 cilvēki un, tā kā šīs stafetes skrējām kopā ar OK Alni un OK Kāpa junioriem, komandas sanāca diezgan daudz. Pirmajā posmā bija neliels kross pa slēpošanas trasi, otrajā - apļi pa BMX trasi un trešajā posmā izskrējām nelielu 1, 1,5km orientēšanās distanci. Beigās viss izšķīrās BMX posmā, jo pirms posma bija jāizlozē, cik apļi jāskrien - 1, 2, 3, vai 4. Neuzvarēja tie, no kuriem to gaidījām, jo BMX apli vidēji skrien aptuveni pusotru minūti, atšķirība ir diezgan liela, vai komandā abi izlozē 4 un 4 vai 1 un 1 apli.
  
Vakarā izanalizējām rīta treniņā izskrietās distances GPS, tad vakara vingrošana, kura šoreiz notika mūsu dzīvojamā mājā, saņēmām norādījumus, kā vingrot mājās un kārtojām mantas jeb, pareizāk sakot, izbaudījām pēdējo nometnes vakaru.

No rīta vēl apsveicām jubilārus – Frici 16 un abus Dāvjus un izskrējām pēdējo treniņu - kombinēto distanci, kurā skrējām pa līniju ar mazajiem virziena etapiem, balto karti, apļu karti, pa līkajiem koridoriem, karti bez kontrolpunkta rajona, kā arī parasto karti.
Paēdām pusdienas, sakārtojām mājiņas un devāmies mājup. 
 
Liels paldies mūsu trenerēm Baibai Smilai, Līgai Valdmanei un Kristai Strautniecei par interesantajiem treniņiem, fizioterapeitei Lienei Leskei par vingrošanas nodarbībām un padomiem, kā arī Mārtiņam Sirmajam par rīta rosmēm, līdzi skriešanu un dalību vakara teorijās. 
© www.magnets.lv | Aiga Irbe Blūma

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       

Vārds: Baiba Smila
IP: 46.109.101.251 @ 10.01.2017 | 15:07:00
Komentārs: Piebildīšu, ka "Triatlona"uzvarētāji bija gana spēcīgie- Uldis Upītis un Gustavs Staņa. Gustavam izdevās pārvarēt līderim uzlikto spriedzi, kuru 1.etapā izveidoja Uldis...atpakaļ


© 2007 - 2019, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu