Rezultāti 6h I Rezultāti 3h I Rezultāti 2h I Bildes

Afiša

Elites trijnieks

Ziemeļu kauss

LK otrais posms ātrajā un tehniskajā Garezera kartē.

Nākamajā dienā pēc ZOO sprinta, vairums sportistu devās uz sacensībām, kuras norisinājās pie Gaujas ietekas jūrā. Šajā kartē bija notikuši LK mači arī agrāk, tāpēc bija skaidri zināms, ka apvidus ir ļoti labi skrienams, bet viegli ir pieļaut "paralēlās" kļūdas, ja rūpīgi neseko virzienam, kā arī zināms bija tas, ka sarežģītāka kartes daļa ir stāvās kāpas ar sīko reljefu.

Arī šī distance elites grupā bija atlase uz dalību Baltijas čempionātā un Eiropas čempionātā. Tātad, ļoti svarīgas sacensības!

Šoreiz Auseklim vīru elitē 4 pārstāvji. Lieliskas sacensības aizvadīja Kalvis Mihailovs, kurš piekāpās tikai Renāram Rozem. Cerams, ka par Kalvi šogad dzirdēsim vēl daudz laba! 11. vietu ar lielām kļūdām distancē ieņēma Kārli Dišlers, bet 14. Daniils Ozoliņš, kura sniegums šajās sacensībās vērtējams atzinīgi. Mārtiņš Sirmais finišēja bez ieskaitīta bez ieskaitīta rezultāta(pārķerts etaps), bet, kas vēl nepatīkamāk, atsvaidzināja traumu.

Sieviešu elitē Lienei Veispalei 13. vieta no 16 dalībniecēm.

Jauniešu un junioru grupās:

Kārtējo reizi patīkamu pārsteigumu sagādāja mūsu meitenes:

S18 grupā starp pirmajām 7 vietām, 4 aizņem dalībnieces, kurām pie kluba rakstīts "Auseklis". Tostarp arī Madara Freimane(1.) un Beāta Zaļaiskalna(3.) 5. vietā Amanda Zīlišķe un 7.- Rūta Plakane.

meitenes

V20 grupā pārliecinošu uzvaru izcīnīja Jānis Tamužs, un Alvis Reinsons V16 grupā starp gadu vecākiem puišiem izcīnija cienījamu otro vietu.

S14 grupā Annija Zaļaiskalns ieguva trešo vietu, bet pašā jaunākajā grupā - V8 - uzvarēja Emīls Ģērmanis.

Pārējās grupās vēl divi godalgoti rezultāti - Brigita Bergmane vairāk nekā pārliecinoši uzvarēja S21B grupā un Aivars Mihailovs apliecināja savas spējas V45 grupā, ieņemot 2. vietu, zaudējot tikai 22 sekundes pirmajai vietai.

Jau nākamnedēļ cīņas mežā turpināsies, šoreiz Kusas mežos, kur pagājušogad norisinājās LČ garajā distancē.