01.distance 20.kārta 19.decembris Biķernieki
Vieta            Vieta(dal)                                        
dist. Rez. Grupa   grupā  Punkti Nr. Dalībnieks                    
  1   17:19 M12     1( 7)   5.5   874 Lauris Krasovskis             
  2   31:35 WB      1( 1)   2.5  1845 Inese Gulbe                   
  3   36:00 W12     1( 3)   3.5  3230 Anna Indričāne                
  4   36:08 M60     1( 1)   2.5    94 Zigurds Upmalis               
  5   36:10 M12     2( 7)   4.5  1355 Toms Straume                  
  6   37:28 W12     2( 3)   2.5  3229 Keita Tālberga                
  7   38:33 M12     3( 7)   4.0   622 Emīls Ģērmanis                
  8   40:19 W12     3( 3)   2.0   966 Elizabete Blūmentāle          
  9   40:28 M12     4( 7)   3.5  3233 Gustavs Jānis Goža            
 10   40:35 M12     5( 7)   3.0  3308 Toms Ģērmanis                 
 11   40:41 M12     6( 7)   2.5  3232 Armands Mozžegorovs           
 12   41:51 M14     1( 1)   2.5  3231 Valters Bērziņš               
 13 1:00:36 M12     7( 7)   2.0  3432 Mārtiņš Šimkūns               
       nav  M14     0( 0)   0.0  3387 Māris Snipe                   
       nav  M12     0( 0)   0.0  1993 Gustavs Godiņš                


02.distance 20.kārta 19.decembris Biķernieki
Vieta            Vieta(dal)                                        
dist. Rez. Grupa   grupā  Punkti Nr. Dalībnieks                    
  1   33:53 M50     1( 1)   5.0   395 Agris Silenieks               
  2   40:15 W14     1( 2)   6.0  1359 Annija Anna Zaļaiskalna       
  3   41:10 W50     1( 6)  10.0  3330 Ināra Gipsle                  
  4   41:30 WA      1( 4)   8.0   415 Rūta Plakane                  
  5   41:38 M60     1( 2)   6.0   375 Uldis Alksnis                 
  5   41:39 WB      1(12)  16.0  1000 Ildze Straume                 
  7   43:02 WB      2(12)  14.0   553 Sanita Feldmane               
  8   44:05 M14     1( 2)   6.0    57 Haralds Šillers               
  9   45:45 WB      3(12)  13.0  1742 Marija Lešinska               
 10   46:54 WA      2( 4)   6.0  1277 Velga Buša                    
 11   48:16 WA      3( 4)   5.0   304 Linda Raituma                 
 12   48:51 W50     2( 6)   8.0   580 Inese Purgaile                
 13   49:15 WA      4( 4)   4.0   600 Ieva Grauduma                 
 14   51:41 W50     3( 6)   7.0   150 Ligita Grunde                 
 15   52:33 M70     1( 3)   7.0   108 Juris Mārtiņš Leikarts        
 16   53:05 W14     2( 2)   4.0   695 Monta Mišina                  
 17   53:23 W60     1( 1)   5.0  1838 Maira Liepa                   
 18   54:15 M70     2( 3)   5.0    11 Ivars Kalniņš                 
 19   54:33 M14     2( 2)   4.0    60 Mundis Mišins                 
 20   55:22 WB      4(12)  12.0  1584 Ligita Lakse                  
 21   57:54 WB      5(12)  11.0  2298 Inese Streiča                 
 22   59:13 WB      6(12)  10.0  1875 Inta Ruskule                  
 23   59:28 M70     3( 3)   4.0   454 Vilnis Šulmeisters            
 24   59:38 WB      7(12)   9.0   578 Sandra Kamare                 
 25 1:01:51 M60     2( 2)   4.0     3 Elmārs Rūcis                  
 26 1:06:15 W40     1( 3)   7.0  2623 Silvija Lansmane              
 27 1:06:25 W40     2( 3)   5.0  2735 Ieva Šinka                    
 28 1:09:48 WB      8(12)   8.0  2832 Zane Bieze                    
 29 1:10:02 WB      9(12)   7.0  3476 Linda Spurķe                  
 30 1:11:37 W40     3( 3)   4.0   223 Anita Feldmane                
 31 1:11:47 W50     4( 6)   6.0  1198 Marta Apsīte                  
 32 1:12:57 WB     10(12)   6.0  1344 Aiga Priedniece               
 33 1:14:29 WB     11(12)   5.0  3375 Aleksandra Opeņhovska         
 34 1:22:08 WB     12(12)   4.0  1307 Sandija Stanke                
 35 1:25:43 W50     5( 6)   5.0  2328 Ilga Kokorēviča               
 36 1:26:41 M12     1( 2)   6.0  2344 Artūrs Kozlovskis             
 37 1:27:31 M12     2( 2)   4.0  1711 Lauris Stanke                 
 38 1:33:49 W70     1( 1)   5.0  1223 Lidija Zukule                 
 39 1:35:21 W50     6( 6)   4.0  2378 Gundega Miglava               
 40 1:43:41 MB      1( 2)   6.0   181 Ilvars Miznieks               
 41 2:01:22 MB      2( 2)   4.0  3395 Uldis Putniņš                 
       nav  W50     0( 0)   0.0   813 Ieva Upīte-Upeniece           


03.distance 20.kārta 19.decembris Biķernieki
Vieta            Vieta(dal)                                        
dist. Rez. Grupa   grupā  Punkti Nr. Dalībnieks                    
  1   41:19 MB      1(16)  30.0   399 Artūrs Brencis                
  2   43:26 MA      1( 1)   7.5  1062 Gatis Žogla                   
  3   43:47 MB      2(16)  27.0  2730 Mārtiņš Godiņš                
  4   45:29 MB      3(16)  25.5   428 Ainārs Katkēvičs              
  5   48:00 M60     1( 7)  16.5  1540 Dzintars Grigulis             
  6   48:06 M50     1( 2)   9.0    19 Valerijs Pahomovs             
  7   48:27 MB      4(16)  24.0  1927 Gints Pētersons               
  8   48:57 MB      5(16)  22.5  3313 Jānis Bormeistars             
  9   49:02 WA      1( 3)  10.5   350 Baiba Lāce                    
 10   50:00 WA      2( 3)   7.5  2758 Ieva Ozoliņa                  
 11   50:07 MB      6(16)  21.0    70 Einārs Šillers                
 12   51:05 MB      7(16)  19.5   487 Sergejs Gudzs                 
 13   51:39 MB      8(16)  18.0  1088 Andris Pumpurs                
 14   52:15 M50     2( 2)   6.0  1340 Juris Cebulis                 
 15   52:57 MB      9(16)  16.5   614 Aivar Tihane                  
 16   53:22 MB     10(16)  15.0  1468 Dagnis Kaņepe                 
 17   53:32 MB     11(16)  13.5   196 Aleksandrs Černušenko         
 18   54:04 M60     2( 7)  13.5    43 Pēteris Novikovs              
 19   55:10 M40     1( 6)  15.0   841 Paulis Laizāns                
 20   56:04 M40     2( 6)  12.0   288 Anatolijs Ozoliņš             
 21   56:53 MB     12(16)  12.0  1977 Jānis Ikaunieks               
 22   57:00 M60     3( 7)  12.0   999 Rodrigo Slaviņš               
 23   59:26 M14     1( 2)   9.0  3365 Mārcis Zvaigzne               
 24   59:38 M60     4( 7)  10.5    25 Ādolfs Šampiņš                
 25   59:58 W50     1( 1)   7.5   402 Līga Apine                    
 26 1:00:50 W40     1( 3)  10.5    18 Velga Zaļaiskalns             
 27 1:01:06 M40     3( 6)  10.5  1541 Jānis Odiņš                   
 28 1:02:15 M40     4( 6)   9.0   770 Jevgenijs Kaupužs             
 29 1:02:22 M16     1( 1)   7.5  3237 Dāvis Voiceščuks              
 30 1:02:28 M14     2( 2)   6.0   873 Dainis Krasovskis             
 31 1:02:30 M40     5( 6)   7.5   838 Genādijs Gordeiko             
 32 1:03:19 M60     5( 7)   9.0  1418 Ivars Lācis                   
 33 1:03:25 M60     6( 7)   7.5   352 Juris Zvirgzds                
 34 1:03:56 M40     6( 6)   6.0   154 Arnis Šinka                   
 35 1:04:20 MB     13(16)  10.5  2795 Raitis Streičs                
 36 1:14:31 MB     14(16)   9.0   214 Guntars Andersons             
 37 1:14:34 M60     7( 7)   6.0  1839 Andris Ozols                  
 38 1:16:00 WA      3( 3)   6.0   696 Inguna Minusa                 
 39 1:17:35 W40     2( 3)   7.5   719 Ingrīda Kleinberga            
 40 1:17:46 W40     3( 3)   6.0   720 Inta Tiltiņa                  
 41 1:19:05 MB     15(16)   7.5   730 Juris Dreimanis               
 42 1:27:05 MB     16(16)   6.0   986 Miķelis Skudra                
       nav  MB      0( 0)   0.0  1022 Raimonds Slāvietis            
       nav  MB      0( 0)   0.0  1597 Arnis Šinka                   


04.distance 20.kārta 19.decembris Biķernieki
Vieta            Vieta(dal)                                        
dist. Rez. Grupa   grupā  Punkti Nr. Dalībnieks                    
  1   42:04 MA      1(20)  48.0   257 Anatolijs Tarasovs            
  2   48:22 MA      2(20)  44.0   825 Uģis Voiceščuks               
  3   52:50 M40     1(10)  28.0  1832 Kaspars Kojalovičs            
  4   54:21 MA      3(20)  42.0   302 Valdis Raitums                
  5   54:37 MA      4(20)  40.0   548 Dainis Krieviņš               
  6   56:20 M50     1( 5)  18.0   425 Rolands Laveiķis              
  7   56:34 MA      5(20)  38.0   278 Valters Āboliņš               
  8   56:52 MA      6(20)  36.0  1154 Dzintars Salavs               
  9   56:57 MA      7(20)  34.0   388 Daniils Ozoliņš               
 10   57:01 MB      1( 6)  20.0  2813 Edgars Kokorevičs             
 11   57:04 MB      2( 6)  16.0  2671 Valdis Karulis                
 12   57:48 MA      8(20)  32.0  2209 Kristaps Epners               
 13   57:50 MA      9(20)  30.0   799 Fadejs Precinieks             
 14   58:40 MA     10(20)  28.0  3415 Arnis Šūlmeisters             
 15   59:40 MA     11(20)  26.0    84 Andris Kikusts                
 16 1:00:43 WA      1( 3)  14.0    40 Baiba Ozola                   
 17 1:01:16 M40     2(10)  24.0  8888 Kārlis Magons                 
 18 1:02:43 M40     3(10)  22.0   465 Ivars Mālnieks                
 19 1:04:12 MA     12(20)  24.0   875 Gatis Krasovskis              
 20 1:04:23 M40     4(10)  20.0   773 Egons Šolmanis                
 21 1:04:30 MA     13(20)  22.0   697 Sandis Mišins                 
 22 1:05:46 M40     5(10)  18.0   322 Aivars Mauliņš                
 23 1:06:08 M50     2( 5)  14.0   207 Jānis Augulis                 
 24 1:07:25 M40     6(10)  16.0  3402 Andris Miglavs                
 24 1:07:26 MA     14(20)  20.0  2681 Juris Dzenītis                
 26 1:09:10 M50     3( 5)  12.0   224 Aigars Ūdris                  
 26 1:09:11 MA     15(20)  18.0   521 Gints Ikaunieks               
 28 1:09:15 MA     16(20)  16.0   449 Uldis Pekuss                  
 29 1:09:46 MA     17(20)  14.0    93 Aivis Poikāns                 
 30 1:12:59 M50     4( 5)  10.0   192 Modris Kalpiņš                
 31 1:14:50 M40     7(10)  14.0   624 Pēteris Zariņš                
 32 1:15:02 M40     8(10)  12.0    88 Jānis Andersons               
 33 1:15:04 MA     18(20)  12.0   517 Ģirts Salmiņš                 
 34 1:16:17 WB      1( 2)  12.0  1100 Amanda Zīlišķe                
 35 1:17:19 MB      3( 6)  14.0   293 Kristaps Zariņš               
 36 1:17:41 MB      4( 6)  12.0    56 Uģis Šolmanis                 
 37 1:17:51 MA     19(20)  10.0   540 Kārlis Vīksne                 
 38 1:17:55 M40     9(10)  10.0   419 Andis Plakans                 
 38 1:17:56 WA      2( 3)  10.0  2658 Nataļja Peļepeca              
 40 1:18:25 M40    10(10)   8.0   559 Valērijs Stūris               
 41 1:21:46 WB      2( 2)   8.0  3394 Inese Kokoreviča              
 42 1:25:50 WA      3( 3)   8.0   627 Ruta Poikāne                  
 43 1:28:34 MA     20(20)   8.0   210 Jānis Kļava                   
 44 1:31:41 MB      5( 6)  10.0  2628 Jānis Vanags                  
 45 1:39:13 M50     5( 5)   8.0   740 Uldis Rogulis                 
 46 1:40:14 MB      6( 6)   8.0  1623 Ervīns Veics                  
       nav  WA      0( 0)   0.0   101 Marita Freimane