01.distance 31.kārta 24.janvāris Beberbeķi
Vieta            Vieta(dal)                                        
dist. Rez. Grupa   grupā  Punkti Nr. Dalībnieks                    
  1   28:25 W40     1( 1)   2.5   130 Inta Mihailova                
  2   33:26 M60     1( 1)   2.5    94 Zigurds Upmalis               
  3   35:13 W70     1( 1)   2.5   599 Marga Jēkabsone               
  4   44:28 MA      1( 1)   2.5  1973 Valters Siliņš                


02.distance 31.kārta 24.janvāris Beberbeķi
Vieta            Vieta(dal)                                        
dist. Rez. Grupa   grupā  Punkti Nr. Dalībnieks                    
  1   38:54 M16     1( 1)   5.0  3237 Dāvis Voiceščuks              
  2   40:23 WB      1( 6)  10.0  1742 Marija Lešinska               
  3   42:46 M14     1( 1)   5.0    60 Mundis Mišins                 
  4   46:51 WB      2( 6)   8.0   665 Zane Vizule                   
  5   47:37 WA      1( 2)   6.0  1277 Velga Buša                    
  6   48:06 WA      2( 2)   4.0  1362 Ieva Jēkabsone                
  7   50:11 M70     1( 2)   6.0    11 Ivars Kalniņš                 
  8   50:44 WB      3( 6)   7.0   787 Anita Vucāne                  
  9   52:27 WB      4( 6)   6.0   732 Inese Ozoliņa                 
 10   53:42 M70     2( 2)   4.0   108 Juris Mārtiņš Leikarts        
 11   56:34 W50     1( 2)   6.0   280 Antra Āriņa                   
 12 1:14:43 W50     2( 2)   4.0   374 Mudīte Alksne                 
 13 1:23:13 MB      1( 1)   5.0   181 Ilvars Miznieks               
 14 1:32:33 WB      5( 6)   5.0  1879 Barbel Muller-Karulis         
 15 1:43:27 WB      6( 6)   4.0  2159 Elizabete Krivcova            
 16 1:54:07 W14     1( 1)   5.0  2657 Beatrise Stūre                


03.distance 31.kārta 24.janvāris Beberbeķi
Vieta            Vieta(dal)                                        
dist. Rez. Grupa   grupā  Punkti Nr. Dalībnieks                    
  1   53:20 MA      1( 3)  10.5   645 Kristaps Kalniņš              
  2   58:47 MB      1( 6)  15.0  2730 Mārtiņš Godiņš                
  3   59:22 MB      2( 6)  12.0  3313 Jānis Bormeistars             
  4   59:41 MB      3( 6)  10.5   487 Sergejs Gudzs                 
  5 1:02:47 M40     1( 4)  12.0  1557 Uldis Zīle                    
  6 1:02:52 MA      2( 3)   7.5  1003 Jānis Zaļaiskalns             
  7 1:04:00 MA      3( 3)   6.0   603 Jānis Incenbergs              
  8 1:06:20 WA      1( 2)   9.0   455 Beāta Zaļaiskalna             
  9 1:09:35 M40     2( 4)   9.0   841 Paulis Laizāns                
 10 1:16:04 MB      4( 6)   9.0  2747 Juris Fjodorovs               
 11 1:16:11 WA      2( 2)   6.0   600 Ieva Grauduma                 
 12 1:17:22 MB      5( 6)   7.5  2235 Guntis Šneiders               
 13 1:18:22 M60     1( 2)   9.0   375 Uldis Alksnis                 
 14 1:20:36 M40     3( 4)   7.5  1541 Jānis Odiņš                   
 15 1:21:35 M40     4( 4)   6.0   888 Mārtiņš Rikšis                
 16 1:23:34 M60     2( 2)   6.0   347 Andrejs Āriņš                 
 17 1:25:49 MB      6( 6)   6.0   893 Andris Ambainis               
 18 1:42:48 W40     1( 1)   7.5  3022 Zane Blumberga                
 19 1:47:12 WB      1( 1)   7.5   892 Mētra Karitāne                
       nav  MB      0( 0)   0.0  1468 Dagnis Kaņepe                 


04.distance 31.kārta 24.janvāris Beberbeķi
Vieta            Vieta(dal)                                        
dist. Rez. Grupa   grupā  Punkti Nr. Dalībnieks                    
  1 1:05:39 M50     1( 3)  14.0  6666 Kārlis Magons                 
  2 1:08:06 M50     2( 3)  10.0   403 Jānis Lagzdkalns              
  3 1:08:26 MA      1( 5)  18.0   233 Lauris Niedre                 
  4 1:08:45 MA      2( 5)  14.0   449 Uldis Pekuss                  
  5 1:09:24 M40     1( 5)  18.0   801 Artūrs Kursītis               
  6 1:13:33 MA      3( 5)  12.0   825 Uģis Voiceščuks               
  7 1:17:31 MB      1( 1)  10.0  1623 Ervīns Veics                  
  8 1:19:32 M50     3( 3)   8.0  1340 Juris Cebulis                 
  9 1:24:59 M40     2( 5)  14.0  3383 Aivars Skutelis               
 10 1:25:53 MA      4( 5)  10.0   697 Sandis Mišins                 
 11 1:26:04 MA      5( 5)   8.0   608 Armands Teteris               
 12 1:26:27 M40     3( 5)  12.0  1953 Sergejs Žuravļovs             
 13 1:31:42 WA      1( 3)  14.0    40 Baiba Ozola                   
 14 1:40:19 WA      2( 3)  10.0   969 Aija Plēpe                    
 14 1:40:20 M40     4( 5)  10.0   559 Valērijs Stūris               
 16 1:49:50 M40     5( 5)   8.0   609 Andis Skujenieks              
 17 1:54:52 W40     1( 1)  10.0  3021 Inta Poriķe                   
 18 2:03:29 WA      3( 3)   8.0   583 Aija Dēliņa                   
 19 2:20:24 W60     1( 1)  10.0   965 Māra Plaude