Magnēts
Piektdiena, 2022.gada 1.jūlijs / Rimants, Imants, Ingars, Intars
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

Afišam

Ausekļa rīkotie Rīgas Kausi

Kā parasti, interesantus un skarbus apvidus pārējiem Latvijas orientieristiem piedāvāja Ausekļa rīkotais Latvijas Kausa posms Rīgas Kausi, kas šogad norisinājās pie Baldones.

Abas dienas bija paredzētas sacensības vidējā distancē, kam Baldones apvidi ir īpaši piemēroti - ļoti mainīgi un arī tehniski. Pa divām dienām sacensību dalībniekiem bija gan jāskrien pa slēpošanas trasēm kalnā, gan jālaužas pa necaurejamiem brikšņiem, jābrien pa ledainu purva ūdeni līdz celim(vismaz) un beigās jāmāk neapjukt pļavu-o.

Riekstukalna tuvumā Auseklim ir viena no tradicionālajām jauniešu nometņu vietām jau kopš seniem laikiem. Arī mana pati pirmā nometne bija Baldonē. Tāpēc (un arī citu iemeslu dēļ) šoreiz rezultāti jauniešiem patiešām labi, veselas 6 zelta medaļas tieši jauniešu grupās!

1.vietas:

W10 Emīlija Staģe

W16 Anete Gurtiņa

W18 Beāta Zaļaiskalna

W20 Amanda Zīlišķe

M8 Lauris Mišins

M10 Rihards Gailis

2.vietas:

W21A Liene Veispale

W35 Baiba Smila

W40 Jana Lepiksone

M16 Alvis Reinsons

3.vietas:

W35 Ruta Poikāne

M18 Mikus Puriņš

M20 Edgars Laķis

Šoreiz elitē Auseklis bija pārstāvēts tikai vīriešu grupā un stiprākie spēki bija vai nu iesaistīti organizatoriskajā darbībā vai arī nebija valstī. Vīru eltē teicamu sniegumu uzrādīja Zigmārs Gailis, kura rezultāti sezonas sākumā liek domāt, ka ir vēl viens kandidāts uz vietu stafetē Latvija čempionātā. Pēc pirmās dienas, kurā Zigmārs ierindojās tikai 9.vietā, otrajā dienā saņēmās, izcīnīja 3.vietu gan dienā, gan kopvērtējumā un varēja kāpt uz pjedestāla. Kā Zigmārs pirms tam izteicās: "Kā uzkāpšu uz pjedestāla, tā nenokāpšu līdz pat sezonas beigām." Aiziet! Daniils Ozoliņš kopvērtējumā ierindojās 6.vietā, abas dienas esot 7. Kristaps Zariņš krāja pieredzi un apņemšanās startēt elitē jau pati par sevi ir ko vērta.

Diemžēl melnā diena bija Montai Mišinai, kura mežā salauza kāju un uzreiz tika aizvesta uz slimnīcu. Monta ir viena no perspektīvākajām jaunajām W16 grupas meitenēm. No visa Ausekļa vēlu strauju atveseļošanos procesu un mēs noteikti gaidīsim Tevi atpakaļ mežā!

Bet, lai atcerētos priecīgos brīžus saulainajā nedēļas nogalē, Edgars Laķis izveidoja īsu filmiņu par Rīgas kausiem un ir diezgan liela iespējamība, ka arī kāds no lasītājiem parādās kādā kadrā!

© www.magnets.lv | Jānis

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       

Vārds: Henrijs
IP: 159.148.22.61 @ 05.05.2011 | 10:49:21
Komentārs: Jauks videomateriāliņš. Paldies Edgaram!..atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu