Magnēts
Otrdiena, 2022.gada 5.jūlijs / Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

Afišadf

Rīgas Čempionāts

Auseklis ir Rīgas klubs. Tāpēc Rīgas Čempionātam ir vēl lielāka nozīme, nekā tikai kārtējam Latvijas Kausa posmam.

Sestdienas pēcpusdienā, kad lietus mākoņi savu tiesu bija jau atstājuši purvos, saulīte jau apžāvējusi lapas, un orientieristi beidzot savākušies pie Kausupes, sacensības garajā distacē varēja sākties. Lai arī apvidus un galvenās iespējamās problēmas bija zināmas jau no pagājušā gada, dažām grupām tika piedāvātas interesantas ceļu izvēles garajos etapos. Kopumā distances vairāk izaicināja fiziskās spējas, nevis lika demonstrēt o-tehnikas brīnumdarbus.

Ļoti veiksmīgi ar to tika galā(un kļuva par Rīgas Čempioniem) Aivars Mihailovs V45 grupā, Toms Ģērmanis V8 un Emīls Ģērmanis V10 grupā. 32 sekundes lēnāks, otrajā vietā V10 grupā ierindojās Rihards Gailis. Alvis Reinsons apliecināja savas spējas ar otro vietu V16 grupā un māsas Zaļaiskalnas izcīnīja otrās vietas katra savā(S16 UN S18) grupā.

bzAZ

Bronzas medaļas izcinīja Ints Ulmanis V40 grupā, Jānis Tamužs V20 grupā, Lauris Mišins V8 un Jolanta Bura S40.

Elitē šoreiz Zigmārs tikai par 56 sekundēm uz vairāk nekā 80 minūtēm apsteidza Daniilu un saņēma bronzas medaļu.

Nākamās dienas stafetes norisinājās burtiski blakus(pat nedaudz pārklājoties) kartē Daugavas Kausam. Elites grupās, kā vienmēr, Ausekļa komandām tika prognozēta vieta cīņā par uzvaru, bet ne mazākas cerības uz uzvaru bija arī vairākās citās grupās.

Par vīru eliti. Zigmārs šoreiz pirmajā etapā zaudēja laiku uz ātrumu. Pēc finiša atzina, ka zaļie un brikšņainie meži nav viņa iecienītākie. Pirmajā etapā labi noskrēja arī Ģirts Sarma no 2.komandas, iznākot 2.5min priekšā Andrim Gailim, kas pirms nedēļas startēja pirmās komandas sastāvā. Edgars Laķis otrajā etapā ar tādu pašu etapa laiku, kāds bija Zigmāram, pacēla komandu no 10. uz 7.vietu, tiesa gan, jau 5min aiz 3.vietā esošās Ogres komandas.

el

Mārtiņš, kā jau ierasts, cīnījās kā lauva un ar labāko dienas laiku pacēla komandu līdz 4.vietai, kas stafešu kausa kopvērtējumā skaitīsies kā 3., jo uzvarēja sastādītā komanda, kurai pēdējo etapu skrēja šī raksta autors un sastāvā bija Latvijas junioru izlases kandidāti. Jāatzīmē arī Daniila Ozoliņa labais sniegums pēdējā etapā, kur tieši viņš izšķīra 2. un 3. Ausekļa komandu dueli par labu 3.komandai. Daniils ar 1.komandas cienīgu rezultātu pacēla 3 vietas uz 12.

Par sieviešu eliti. Ja atceraties, Daugavas kausā meitenes izcīnīja pārliecinošu uzvaru par spīti tam, ka Krista Mihailova neskrēja komandā. Šoreiz Krista startēja pirmajā etapā un iznāca paŗliecinoši pirmā, 4.5 min priekša tuvākajām sekotājām no ZVOC. Tāpat labi noskrēja Amanda, esot uzreiz aiz muguras Ancei no ZVOC. Otrajā etapā Beātai neatradās argumenti pret Lauras Nīmantes pārliecinošo sniegumu, nācās atdot līderpozīcijas un stafeti Madarai nodot 1:23 aiz muguras ZVOC pirmajai komandai. Madara ar 4.laiku pēdējā etapā tomēr nepietuvojās konkurentei un Auseklim droša otrā vieta.

S120 grupā ar vienmērīgu un drošu sniegumu Inta Mihailova, Baiba Smila un Aija Mikučāne nodrošināja sev stabilu otro vietu. S16 grupā Anete Gurtiņa, Lauma Elza Fernāte un pēdējā etapā Annija Anna Zaļaiskalna, ar mazāk kā 40sek pārsvaru, izcīnīja sudraba medaļas.

laf

V145 grupā bezkompromisa cīņa visas stafetes garumā starp Ausekļa un Monas komandām(pārsvars nebija lielāks par 5sek nevienu brīdi!) komanda, kuras sastāvā bija Nikolajs Lucāns, Jānis Lagzdkalns un Ainārs Gailis, spēja uzvarēt. V16 grupā, kurā tā mēdz gadīties, sīva cīņa par bronzas medaļām izvērtās starp abām Ausekļa komandām un tikai pēdējā etapā Alvis Reinsons atrāvās no Arņa Siliņa un ar komandas biedriem Rihardu Staģi un Mundi Mišinu varēja saņemt RČ medaļas. Bet Kārlis Auce un Valts Ulmanis noteikti pievērsa sev Ausekļa treneru uzmanību un, iespējams, nākamreiz komandu sastāvi būs jau citādi.

Tā kā jau ir skaidri jauniešu izlases sastāvi, arī par to drīzumā sekos raksts. Jau šajā nedēļas nogalē Ausekļa jaunie skrējēji izies starpatautiskajā sacensību apritē ar startiem Baltijas Čempionātā Lietuvā, Pasaules Skolēnu čempionātā Itālijā un Baltic Cup Polijā.

Darbīgs laiks!

Foto no šejienes

un šejienes.

© www.magnets.lv | Jānis

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       

Vārds: Baiba
IP: 213.226.141.63 @ 18.05.2011 | 22:12:48
Komentārs: Atrodi 10 atšķirības...:-) Lielisks foto salikums Jāni!

Vārds: Beata
IP: 78.84.174.234 @ 17.05.2011 | 23:14:53
Komentārs: Bāc! Dari ko darīdams, vienmēr būsim līdzīgas! :D

Vārds: Jānis
IP: 87.246.167.239 @ 17.05.2011 | 21:46:24
Komentārs: Taisnība. Pamanīts un izlabots.

Vārds: Annija Anna
IP: 78.84.174.234 @ 17.05.2011 | 20:57:39
Komentārs: Es un manas komandas biedrenes startējām s16, nevis s18. Paldies par rakstu!..atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu