Magnēts
Otrdiena, 2022.gada 5.jūlijs / Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

AfišaLK pēdējais posms - BJC Open

Lai arī galvenā uzmanība pagājušajā nedēļā tika pievērsta junioru sacensībām BJC, turpat notika arī pēdējais LK posms - BJC atklātās sacensības, kurās sacensības notika divās garajās distancēs tajos pašos apvidos, kur sacentās juniori un jaunieši. Labs sniegums elites grupās izdevās Ausekļa orientieristiem!

Kā jau iepriekš tika rakstīts, elites grupās intrigas par kopvērtējuma pirmo trīs vietu sadalījumu vairs nebija un arī pārlieku liels dalībnieku skaits elites grupās nebija novērojams. Bet tas nenozīmēja, ka nebija spraiga sacensība.

Sieviešu elitē gan bija sastapušās trīs dažādu līmeņu sportistes, no kurām pārliecinoši ātrākā, divu dienu summā par vairāk nekā 30 minūtēm apsteidzot tuvākās sekotājas, bija Laura Vīķe no OK "Kāpa". Otrajā vietā ierindojās Mārīte Turka no TOK "Taka" un trešo goda pjedestāla pakāpienu aizņēma Liene Tamuža no IK "Auseklis".

Vīriešu elitē cīņa par uzvaru kopvērtējumā bija spraigāka. Pirmajā dienā labāko rezultātu uzrādīja Artjoms Rekuņenko no Mežmalas MTB kluba, par 1:13 apsteidzot Jāni Tamužu (IK Auseklis). Trešajā vietā, atpaliekot 4:15, ierindojās vēl viens IK "Auseklis" orientierists - Zigmārs Gailis.

Otrajā dienā piedalīties izlēma arī Kalvis Mihailovs, kurš Ventspilī bija ieradies kā Smolandas komandas vadītājs un pārliecinoši pārspēja visus - 13km garo distanci veicot 1:03:47. Otrās dienas otrais labākais rezultāts pienācās Zigmāram Gailim, kuram izdevās noķert Artjomu Rekuņenko, tiesa, tikai par divām minūtēm, tādējādi nepakāpjoties augstāk par trešo vietu kopvērtējumā. Duelī par uzvaru pirmais finišēja Jānis Tamužs un sākās gaidīšana - Artjomam Rekuņenko bija 5:13 laika, lai finišētu pēc Tamuža un viņu pārspētu kopvērtējumā, bet šoreiz distancē tika pieļautas nedaudz par daudz kļūdas un pietrūka 22 sekundes - līdz ar to pirmo LK uzvaru elitē izcīnīja Jānis Tamužs.

Rekuņenko ceļā uz pēdējo kp

Jāņa Tamuža ceļu izvēles un komentārus angliski var aplūkot šeit:

1.diena un 2.diena.

Arī citās grupās noritēja spraigas cīņas šajā tik sarežģītajā un ātrajā apvidū. Kā jau tas mēdz gadīties organizējot tik lielas sacensības, organizatoriem gadījās neliela kļūme un šoreiz tā bija saistīta ar viena kp novietojumu, kur karte bija interpretējama dažādi un viena un tā paša kontrolpunkta vieta bija iemarķēta divās vietās un pats punkts, protams, bija tikai vienā no tām. Daudzi dalībnieki, atraduši šķietamo kp vietu un ieraudzījuši tur marķējumu, nosprieda, ka kp ir vai nu nozagts vai nav ielikts un turpināja savu distanci. Citi tomēr atrada kontrolpunktu. Organizatori izlēma visiem kp apmeklējumu ieskaitīt.

Pirmo reizi Latvijā tika izmantota rezultātu apkopošanas programma, kurā uz splitu izdrukas katrs dalībnieks varēja redzēt cik, pēc datora aprēķiniem, viņš ir zaudējis, kļūdoties uz kādu no punktiem. Kopējais aprēķinātais kļūdu apjoms bija redzams arī kopējos rezultātos.

Dalībnieki bija arī ļoti apmierināti ar balvām, kurās tika dažādi labumi, kas noderēs ziemā - kartupeļu maisi, lielās dzērvenes, šalles OK "Ziemeļkurzeme" krāsās, graudi diedzēšanai, medus, u.c.

LK kopvērtējums

BJC atklāto sacensību rezultāti

Foto: Jānis Brauns

Edgars Sparāns

© www.magnets.lv | Jānis Tamužs

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       

Vārds: Gatis
IP: 46.109.241.182 @ 18.10.2012 | 15:10:17
Komentārs: Tagad strādā.

Vārds: Lasītājs
IP: 176.106.50.246 @ 18.10.2012 | 14:08:53
Komentārs: Nevar atvērt saites uz Tamuža maršrutiem...atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu