Magnēts
Otrdiena, 2022.gada 5.jūlijs / Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

Afiša8.Latvijas čempionāts rogainingā - jau pēc nepilna mēneša

Tikko ar kuplu Latvijas komandu skaitu un jaunām spožām medaļām aizvadīts 11. Pasaules čempionāts rogainingā, kas notika kaimiņzemē Krievijā un būtībā nepierādīja neko jaunu – Latvijas rogaineri grib un var! 

Vēl tiek atpūtinātas kājas un pārcilāti visi „kā bija” un „kā varēja būt”, bet domās jau nākamā reize, kad atkal diennakti nozust mežos, lai meklētu, atrastu un sacenstos. Šoreiz – tepat Latvijā, Baldones pusē, kur vasaras izskaņā – 24.-25. augustā – norisināsies 8. Latvijas mēroga rogaininga čempionāts. 

Šādi izskatījāmies pagājušajā vasarā Alūksnes novada Strautiņos, īsi pirms Latvijas 7. rogaininga čempionāta starta signāla.

Šogad gaida citi meži :) Lielāko sacensību apvidus daļu veido skaisti un skrienami priežu sili, plaša meža ceļu un taciņu izvēle.Baldones mežiem raksturīgas arī pastāvas kalnu grēdas, vairākās no tām nāksies uzrāpties kontrolpunktu medībās, taču skats no augšas būs tā vērts!

Protams, īstos rogaininga gardēžus gaidīs arī KP prizmas „laužamās” jaunaudzēs, kur pat daža laba rūdīta rogainera sirds sāks pukstēt straujāk, un citās „jaukās” vietās! Taču kopumā var sacīt, ka šoreiz nebūs „slapjais mačs”.

Laipni aicināti gan cīnītāji par medaļām un tituliem, gan aktīvās atpūtas cienītāji, gan interesenti, kas vēl tikai gatavojas doties savā pirmajā rogaininga distancē. Sacensību apvidus šoreiz ir draudzīgs visiem! Savukārt tiem, ko nevilina mežos pavadīta diennakts, kā parasti tiek piedāvātas 6 stundu rogaininga sacensības.

Ar plašāku informāciju iespējams iepazīties Latvijas rogaininga interneta vietnē www.rogaining.lv. Čempionāta organizatori atgādina, ka vēl tikai šonedēļ, līdz 4. augustam, iespējama pieteikšanās par pazeminātu dalības maksu.

© www.magnets.lv | Raimonds Lapiņš

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       ..atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu