Magnēts
Otrdiena, 2022.gada 5.jūlijs / Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

AfišaLatvijas MTB-O daudzdienas 2016 Smiltenē

4-ās MTB-O daudzdienas tuvojas ...

Šī gada 17.-19. jūnijā Smiltenes apkārtnē notiks 3-dienu starptautiskas WRE (pasaules ranga notikums) velo orientēšanās sacensības. Tas ir netālu, tāpēc varētu interesēt jebkuru no mūsu kluba vai pilsētas vai rajona.
Par WRE ieskaites punktiem sacentīsies dalībnieki no tuvējām valstīm, iespējams, būs arī kādi tālāki ciemiņi. Sacensībās izmantos bezkontaktu SPORTident ActiveCard (SIAC), kas garantē precīzu un ātru bezkontakta atzīmēšanos. Par veiksmīgu atzīmēšanos kontrolpunktos liecina skaidri izteikts skaņas un gaismas signāls. Tādējādi dalībnieks var gan redzēt, gan dzirdēt, ka atzīmēšanās ir notikusi. Sacensībās notiks GPS sekošana, kam varēs sekot līdzi tiešraidē internetā.Velo orientēšanās izmanto savādāku karti nekā skrienot. Arī pašlaik Smiltenes vajadzībām tiek gatavotas kartes, ievērojot jaunākos ISMTBOM 2010 (International Specification for Mountain Bike Orienteering Maps) karšu standartus.
Orientēšanās ar velosipēdu ir pieejama praktiski jebkuram, kuram ir velosipēds. Dalībnieku grupas ir veidotas, sākot no 14 gadiem līdz 60 gadiem, vēl papildus dalot vīriešu un sieviešu grupās. 
Pamēģināt vai piedalīties kādā no grupām var jebkurš, jo tikai tā var uzzināt, kādas priekšrocības sniedz jaunās tehnoloģijas. Bērniem MW14, MW18 ir labi, ja tieši vecāki ir, kas parāda, kas ir orientēšanās un palīdz aizvest velosipēdu.

Papildus informācija ŠEIT

Lētākā pieteikšanās līdz 1.jūnijam. Nenokavējiet! Pieteikšanās ŠEIT

Piedalīties var gan vienu dienu, gan divas, gan visas trīs dienas. Sacensību centrā var saņemt arī konsultācijas, ja piedalīsieties pirmo riezi.

© www.magnets.lv |

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       ..atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu