Nolikums

Pievienojies mums

Mēs piedalāmies

Jaunie Ausekļi "spridzina"

Ļoti veiksmīgi pavasara sezonu aizvadījuši jaunie „Ausekļa” orientieristi gan startējot Latvijas kausa sacensībās, gan Latvijas čempionātos, kā arī pārstāvot Latvijas izlasi Baltijas čempionātā Lietuvā.

Latvijas  sprinta čempionātā Liepājā 7. maijā godalgotajās vietās ierindojās 9 sportisti, bet par sprinta čempioniem kļuva Sanda Lapiņa W12, Aiga Irbe Blūma W14, Emīls Saulīte M12, Dāvis Šolmanis M16 un Fricis Spektors M18 grupās.
Savukārt 100% triumfs „Ausekļa” jauniešiem sprinta stafešu čempinātā 8. maijā – pirmā svietas W un M 12, 14, 16 grupās.
Bet Latvijas čepionāta garajā distancē Kornetos 14. maijā Alūksnes pusē jaunie „Ausekļi” izcīnīja 10 godalgotās vietas. Par Latvijas čempioniem kļuva Matīss Saulīte M14 un Aiga Irbe Blūma W14 grupās.
Latvijas izlasi Batijas čempionātā Lietuvā pārstāvēja 12 kluba jaunieši. Sacensībās piedalījās Igaunijas, Liatuvas, Baltkrievijas, Pēterburgas un Latvijas izlases.  No „Ausekļa” individuālajos startos izcēlās W14 grupā Aiga Irbe Blūma 2. vieta, Līva Cera 3. vieta, M16 Kārlis Stradiņš 3. vieta, M18 Fricis Spektors 3.vieta.

Savukārt stafešu sacensībās par Baltijas čempioniem kļuva: Dāvis Šolmanis, Kārlis Stradiņš, Fricis Spektors, vicečempioniem: Aiga Irbe Blūma, Kristīne Berķe, Anna Eleonora Freimane, Elīza Ozola, bet trešo vietu ieguva Magda Cigle.
Jāatzīmē arī visa kluba IK „Auseklis” sekmīgais pavasara starts – mēs esam Latvijas kausa līderi klubu vērtējumā! Ziemas treniņu darba rezultāts dod augļus!
Mūsu labākie no labākajiem dodas uz gada nozīmīgākajām sacensībām: Magda Cigle, Elīza Ozola, Dāvis Šolmanis, Kārlis Stradiņš un Fricis Spektors uz Eiropas jauniešu čempionātu Slovākijā (treneri - Baiba Smila un Henrijs Freimanis), bet Anna Eleonora Freimane un Magda Cigle uz Pasaules junioru čempionātu Somijā. Lai izdodas!