Magnēts
Otrdiena, 2022.gada 5.jūlijs / Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

AfišaRīgas Orientēšanās nedēļa ir klāt!

No 10. līdz 15.aprīlim Magnēts aicina piedalīties Rīgas Orientēšanās nedēļas pasākumos!

Tuvojas 5. Rīgas o-nedēļa. Nedaudz iepazīstināsim ar tās norisi: otrdien notiks tradicionālās "Magnēta" sacensības Vecāķos - apvidū, kurā norisinājās " Rīgas kausi" gadu iepriekš. Orientēsimies priežu mežā pa lielisku kāpu mikroreljefu. Trešdien "Magnēta" sacensības norisināsies ne mazāk interesantā apvidū Jūrmalas pilsētā. Arī šeit, vēl pirms 15 gadiem norisinājās "Rīgas kausi", bet ceturtdien būs iespēja orientēties Latvijas etnogrāfiskā brīvdabas muzeja teritorijā. Apvidus ļoti interesants gan no orientēšanās, gan muzejiskās vērtības.

Trīs lieliski apvidi, trīs lieliski piedzīvojumi. Katrs kurš noskries ar pozitīvu rezultātu visās trīs "Magnēta" sacensību dienās tiks pie simboliskās Rīgas orientēšanās nedēļas krūzītes. 

Bet punktu uz "I" uzliksim tradicionālajās "Rīgas kausu" sacensībās. Šajā apvidū pēdējo reizi sacensības norisinājās pirms 8 gadiem un tas bijā "Igaunijas čempionāts". Ne velti igauņi izvelējās šo sacensību vietu. Nu ir laiks novērtēt to arī jums! 


Mūsu mērķis ir veicināt orientēšanās atpazīstamību Latvijā un Latvijas orientēšanās vides atpazīstamību pasaulē. Tādēļ mēs jau piekto gadu mērķtiecīgi cenšamies piesaistīt ārvalstu sportistus braukt uz Latviju un piedalīties salīdzinoši vienkāršā un demokrātiskā orientēšanās sacensību formātā kāds ir „Magnēts” un nedēļu noslēdzam ar „Rīgas kausu” sacensībām, kuras veidojam tā, lai tās būtu gan skatāmas klātbūtnē, gan arī plašsaziņas līdzekļos. Arī šogad -  tiešraides mobilajā televīzijā LMT Straume. Sacensību arēnā būs lielais ekrāns, bet mājās palicējiem iespēja sekot līdzi notikumu gaitai internetā "Magnēta" mājaslapā, atpazīstami orientieristi, GPS, intervijas, komentāri vairākās valodās, īpašas balvas. Ceļš ir uzsākts – dodamies tikai uz priekšu!

Vecāku ievērībai! W un M 8, 10 distances ir marķētas, kā arī starts šīm grupām un WM85 būs tiešā arēnas tuvumā. Šajās distancēs jaunie censoņi varēs startēt kā Magnētā t.i. brīvi izvēlētā laikā. Jau pieteikušies orientieristi no 15 valstīm. Piesakies arī tu un aicini pieteikties citus! Apvidus ir lielisks. Būs ineresanti!

Pavasaris vienmēr ir labs pamudinājums uzsākt vai atsākt aktīvas fiziskās nodarbības – Magnēts piedāvā orientēšanos! Tiekamies mežā!

Pieteikšanās Rīgas kausiem ŠEIT

© www.magnets.lv | Henrijs Freimanis

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       ..atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu