Magnēts
Piektdiena, 2022.gada 1.jūlijs / Rimants, Imants, Ingars, Intars
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

Afišamaļčiki

Futbola turnīra kvalifikācija

Uz Ogri devās Ausekļa futbola izlase, lai piedalītos jau otro gadu pēc kārtas rīkotajā futbola turnīrā. Ausekļa komanda izspēlēja 3 saspringtas spēles ar OK Kāpa, Viga/Alūksne un RSP II.

Jau ceļā uz Ogri mašīna, kurā atradās 5 no 7 komandas pārstāvjiem, noplīsa un tikai pateicoties turnīra dalībnieku atsaucībai, mēs nenokavējām pārlieku daudz.

Par sastāvu. Ģirts koordinēja komandas spēli, Roberts Kļaviņš bija vārtusargs, pamatsastāvā ietilpa arī Kalvis, Jānis un Lauris, rezervisti mūsu komadā bija divi- Zigmārs Un Valters.

Pirmā spēle pret OK Kāpa. Kāpa bija favorīti un to apliecināja arī laukumā, jau pirmajā puslaikā panākot 4:0. Galvenokārt, pateicoties Ģirta aktivitātem uzbrukumā 2 vārtus izdevās atgūt, bet cerības apslāpēja Kāpas piektais gols. 2:5 pirmajā spēlē. Secinājumi tika izdarīti, un uz otro spēli laukumā devās jau pavisam cita komanda.

Otrās spēle ar Viga/Alūksne, kuras sastāvā šogad ietilpa arī saulainās Argentīnas pārstāvis. Šī spēle bija pati svarīgākā, lai kvalificētos pusfinālam. Komandas darbojās ar līdzīgiem spēkiem, līdzīgām kļūdām, kuru dēļ rezultāts auga līdzīgi. No sākuma vadībā izvirzījās Vigas futbolisti, bet asā pretuzbrukumā Lauris vienus vārtus atguva. Pēc tam atkal nokļuvām zaudētājos. Vēl vienus vārtus guva Lauris un rezultāts jau kļuva neizšķirts. Izšķirošos vārtus iesita Kalvis un mēs noturējām 3:2 rezultātu.

TÄ«ms

Rēķinot pārtraukumā, nonācām pie secinājuma, ka var sanākt tāda situācija, ka, ja Viga uzvar Kāpu, tad mums vairs nav pat teorētisku iespēju tikt tālāk sliktāku vārtu attiecības dēļ. Par laimi, saspringtā spēlē uzvarēja Kāpa un ieguva 1. vietu grupā.

Trešā spēle ar RSP II. Vajadzīga tikai uzvara. Lai arī nogurums bija jūtams, prasmīgi rotējot ar sastāvu, izdevās saglabāt spēkus līdz pašām beigām. Vārtus guva Ģirts, bet turpmākie vāru guvumi izpalika, gluži otrādi- spēles beigām tuvojoties, vairāk uzbruka mūsu pretinieki. Saglabājot vēsu prātu un pateicoties vārtusarga veiksmīgajai darbībai, mēs uzvarējām ar 1:0 un kvalificējāmies pusfinālam.

Finālturnīrs notiks nākamtrešdien Ogrē. Mums jāspēlē ar Ziemeļkurzemes komandu, un otrā pusfinālā tiksies Kāpa ar Madonu.

Organizatoru mājaslapa, kurā būs gandrīz live rezultāti.

© www.magnets.lv | Jānis

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       

Vārds: Mārtiņš
IP: 84.245.233.188 @ 18.01.2010 | 13:18:29
Komentārs: Labi ka bija draugi no RSP, kas aizšāva Jums pakaļ ;)

Vārds: Henrijs
IP: 159.148.22.33 @ 18.01.2010 | 11:12:41
Komentārs: Turam īkšķus par finālu trešdien!..atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu