Jūrmalas Rogainings 2021 16.10.2021.
16.10.2021.
Ķemeri
Magnēts
Start:10:30:00
Sunset:18:18:00
Sunrise:07:59:00
ROGAIN3
PlaceNRClassName MembersTime
Points
Penalty
Result Place in class
118M ŠiJa Einārs Šillers M LAT
Ivars Jankavs M LAT
3:03:06
112
-8
104 M:1.
238X Kļūdu kaskāde Sandis Zukulis M LAT
Elīna Petrovska W LAT
2:45:10
100
0
100 X:1.
357X Ādaži City Sniedze Brakovska W LAT
Eduards Pāķis M LAT
2:59:04
96
0
96 X:2.
454M Staying alive Arnis Mālbergs M LAT
Mārtiņš Ozoliņš M LAT
3:03:00
101
-8
93 M:2.
519X RK Mītava Mareks Bulkovskis M LAT
Aija Svikle M LAT
Edgars Rancans M LAT
2:56:59
88
0
88 X:3.
6112IND3 Aventuro Raivis Miezītis M LAT
2:59:17
84
0
84 IND3:1.
7102X BP ABAVA Guntis Zvilna M LAT
Inese Cīrule W LAT
2:55:17
83
0
83 X:4.
866M KASTAŅI Kaspars Kaupe M LAT
Aigars Šuvcāns M LAT
3:02:16
88
-6
82 M:3.
935X Livonia Everita Vrubļevska W LAT
Roberts Brikmanis M LAT
2:49:42
79
0
79 X:5.
10122G3 Ogre un tās apkārtne Gustavs Millers M LAT
Valters Jonikāns M LAT
Elīna Masteiko W LAT
2:53:30
79
0
79 G3:1.
11114X X Cilvēki Juris Ceirulis M LAT
Aiga Balode W LAT
2:43:17
76
0
76 X:6.
1299X Wicrosoft winitrip Gatis Liepiņlauskis M LAT
Edīte Grāvelsiņa W LAT
2:54:02
73
0
73 X:7.
1349X Zebiekstes Dzintars Melderis M LAT
Kitija Meldere W LAT
3:07:35
89
-16
73 X:8.
1430X Bez Kompasa II Jēkabs Bricis M LAT
Anete Purvlīce W LAT
Kalvis Bricis M LAT
2:54:06
72
0
72 X:9.
1576X Baltie Zalkši Baiba Kaškina W LAT
Ivars Krenklis M LAT
Armands Valdmanis M LAT
2:12:17
71
0
71 X:10.
16148W RogViLa Vija Elstiņa W LAT
Laura Bušunova W LAT
2:29:37
71
0
71 W:1.
17137X Pastaiga Jūrmalā Ineta Laizāne W LAT
Ilmārs Limbēns M LAT
2:36:11
71
0
71 X:11.
18155X J un D šmuļi Dagnija Burtniece LAT
Juris Pīlēns LAT
2:49:15
71
0
71 X:12.
1926IND3 NEKAD NEPADODIES! Helmuts Lukačovs M LAT
2:49:46
71
0
71 IND3:2.
2041W Sēņotājas Madara Šneidere W LAT
Evija Freimane W LAT
2:50:18
71
0
71 W:2.
2196X BEZ STRESA Viesturs Šlosbergs M LAT
Santa Blūma W LAT
2:51:48
71
0
71 X:13.
2253G3 Rikas draugi Inese Mikelsone W LAT
Mārtiņš Pužulis M LAT
2:55:00
71
0
71 G3:2.
236G3 Miķelsoni Ilmārs Miķelsons M LAT
Madara Miķelsone W LAT
2:59:12
70
0
70 G3:3.
2431X Agrie putni Kaspars Dreiblats M LAT
Jolanta Dreiblate W LAT
Ieva Siliņa W LAT
Jānis Siliņš M LAT
2:54:31
67
0
67 X:14.
25126IND3 Tukums I Inese Purgaile W LAT
2:53:58
66
0
66 IND3:3.
26140X Tas nav pīlādzis! Aivars Burtnieks M LAT
Ilze Burtniece W LAT
2:56:20
66
0
66 X:15.
27158IND3 Aleksandra Aleksandra Fjodorova W LAT
2:57:05
66
0
66 IND3:4.
2897X Gintauti Inta Gintaute W LAT
Edgars Gintauts M LAT
2:57:21
66
0
66 X:16.
2924W Skaidiņas Sandra Nonberga W LAT
Laima Arāja W LAT
Sallija Rodrigesa-Hordana W LAT
2:54:08
63
0
63 W:3.
30130X Ku-Kū Edvīns Rumba M LAT
Antra Rumba W LAT
2:57:15
63
0
63 X:17.
3164X Jautrais jenots Ješka Jānis Grāmatnieks M LAT
Līva Medne W LAT
3:12:16
86
-26
60 X:18.
3268X Jāpadomā Ingus Vuškārnieks M LAT
Kristīne Vuškārniece W LAT
2:50:23
59
0
59 X:19.
33111G3 3BĒ Una Bernāne W LAT
Dace Bernāne W LAT
Jānis Bernāns M LAT
2:51:23
59
0
59 G3:4.
3436M 30draugi.lv Kaspars Purmalis M LAT
Gatis Ribaks M LAT
Gustavs Ribaks M LAT
3:11:36
81
-24
57 M:4.
35147IND3 Kasieris pie lodziņa Baiba Birzniece W LAT
3:06:17
69
-14
55 IND3:5.
3671G3 COK SILVA/LMC Gustavs Akimovs M LAT
Rihards Akimovs M LAT
2:24:33
53
0
53 G3:5.
3751X GS44 Gunita Kodoliņa W LAT
Sandijs Kodoliņš M LAT
2:33:16
53
0
53 X:20.
3880G3 Birznieki Ilze Birzniece W LAT
Mārtiņš Birznieks M LAT
Alberts Birznieks M LAT
2:49:45
53
0
53 G3:6.
39136W SRD Tiigrikiisud Tais Vakroom W LAT
Jaana Shved W LAT
2:57:14
52
0
52 W:4.
40129W Nekas nenāk prātā! Dana Bernāne W LAT
Amanda Patrīcija Dulmane W LAT
Antonete Martinsone W LAT
Anda Martinsone W LAT
2:59:00
50
0
50 W:5.
415X Laps Lācis Oskars Zemītis M LAT
Liene Zemīte W LAT
Kārlis Lācis M LAT
Vineta Vilistere-Lāce W LAT
3:00:22
52
-2
50 X:21.
42109X Gandrīz ekovieši Aleksandrs Baranovskis M LAT
Svetlana Konovalova W LAT
2:46:12
47
0
47 X:22.
4312W B3 ar kājām Ieva Godiņa W LAT
Ildze Straume W LAT
3:17:51
83
-36
47 W:6.
4474X Freimaņi Kristīne Freimane W LAT
Patriks Freimanis M LAT
3:06:42
60
-14
46 X:23.
4587X Apmierinātie Katrīna Znotiņa W LAT
Aija Diāna Līduma LAT
Mārtiņš Rikšis M LAT
Gustavs Olivers Rikšis M LAT
2:39:23
45
0
45 X:24.
46107W Jakobīnes Tamāra Kosmačeva W LAT
Joanna Buboviča W LAT
2:10:59
40
0
40 W:7.
4792G3 DinkasAR Andris Kikusts M LAT
Rēzija Kikuste W LAT
2:16:59
40
0
40 G3:7.
4886X Satelīti Ingūna Leiškalne W LAT
Māris Jēkabsons M LAT
2:23:22
40
0
40 X:25.
4947G3 Meklēs trīs priedes Sindija Širaka W LAT
Kristīne Nečajeva W LAT
Alise Nečajeva W LAT
2:45:58
40
0
40 G3:8.
5048G3 Apmaldīsies trīs priedēs Gunta Širaka W LAT
Estere Nečajeva W LAT
Kristaps Vrubļevskis M LAT
Paula Vrubļevska W LAT
2:46:18
40
0
40 G3:9.
5129G3 Kontrole Baiba Āķe W LAT
Egils Stalidzāns M LAT
Klarks Stalidzāns M LAT
2:51:05
38
0
38 G3:10.
52157G3 Toms ar Noru Ķemeros Toms Brants M LAT
Nora Branta W LAT
2:31:28
37
0
37 G3:11.
53133X Siguldiešu radiņi Ķemeros Krišjānis Laizāns M LAT
Katrīna Krastiņa W LAT
2:42:50
36
0
36 X:26.
5452IND3 Viens pats mežā 2 Aldis Razgaila M LAT
3:06:32
50
-14
36 IND3:6.
5565X I un A Ivars Žagars M LAT
Astra Šauere W LAT
3:25:26
86
-52
34 X:27.
56139G3 Pastaiga Ķemeros Rudīte Šterna Limbēna W LAT
Mariss Laizāns M LAT
1:58:55
32
0
32 G3:12.
5728X Kažociņi Indulis Kažociņš M LAT
Ilze Kažociņa W LAT
Markuss Kažociņš M LAT
3:21:15
57
-44
13 X:28.
-128G3 Poters 1 un 7 Daina Mežecka W LAT
Mikus Mežeckis M LAT
3:25:58
51
-52
OK
-131G3 Kauliņi ir mesti! Jānis Rožukalns M LAT
Krīvs Rožukalns M LAT
Melānija Rožukalne W LAT
Dārta Rožukalne W LAT
3:35:27
70
0
LATE
-152G3 Petrusu ģimene Aleksandrs Petruss M LAT
Margarita Petruse W LAT
Martina Petruse W LAT
Maija Petruse W LAT
3:36:19
46
0
LATE
-104W Mellužu beibes Laima Dreimane-Zvilna W LAT
Inga Lagzdiņa W LAT
3:38:24
62
0
LATE
-77X Komisārs Peksis Jānis Rukšāns M LAT
Pārsla Dambe W LAT
3:28:09
54
-58
W/D
-25W VIVOBAREFOOT divas kreisās Gunita Barisa W LAT
Iveta Straume W LAT
0:00:00

DNS
-59W Najti vyhod Oļesja Malahova W LAT
Daniela Spešilova W LAT
Jana Dreijere W LAT
Emīlija Āriņa W LAT
0:00:00

DNS
-83G3 Stramkali Andris Stramkals M LAT
Aleksandra Stramkale W LAT
Adrians Stramkals M LAT
0:00:00

DNS
-95G3 Kukurūzā Māris Zvirgzdiņš M LAT
Artis Zvirgzdiņš M LAT
Jēkabs Zvirgzdiņš M LAT
0:00:00

DNS
-33G3 Auseklis Madlēna Freimane W LAT
Henrijs Freimanis M LAT
3:27:41
48
-56
START
ROGAIN4
PlaceNRClassName MembersTime
Points
Penalty
Result Place in class
140VELOM Ozons MTB Artūrs Verza M LAT
Mārtiņš Linde M LAT
3:53:17
264
0
264 VELOM:1.
2115VELOM Shortcuts Oskars Ozols M LAT
Andris Sarksņa M LAT
3:35:47
253
0
253 VELOM:2.
38VELOM Rīgas Dopings Raitis Muižnieks M LAT
Kaspars Beitāns M LAT
4:04:28
260
-10
250 VELOM:3.
458VELOM B3 Mārtiņš Godiņš M LAT
Atis Krūmiņš M LAT
4:01:55
236
-4
232 VELOM:4.
520VELOM Tā nebij runāts! Rihards Sneiders M LAT
Kaspars Aide-Āriņš M LAT
3:58:53
229
0
229 VELOM:5.
63VELOM INERCE Aldis Sarksņa M LAT
Valdis Kokorišs M LAT
4:04:50
234
-10
224 VELOM:6.
775VELOM Divi resnvēderi Kaspars Lipskis M LAT
Rinolds Skirjus M LAT
3:58:37
209
0
209 VELOM:7.
863VELOM VVV Jānis Vimba M LAT
Rūdolfs Matīss Vimba M LAT
4:07:50
206
-16
190 VELOM:8.
94VELOX Stīvijs Vonders Raimonds Bērziņš M LAT
Ilze Bērziņa W LAT
3:49:54
170
0
170 VELOX:1.
1044VELOX Marinē 2-tā Maris Siliņš M LAT
Inese Kantore W LAT
3:57:39
168
0
168 VELOX:2.
11143VELOM Smilkstošie pedāļi Mārtiņš Ketners M LAT
Aivars Slišāns M LAT
4:03:03
170
-8
162 VELOM:9.
1285VELOM Asari Kristaps Osis M LAT
Gundars Osis M LAT
3:59:48
155
0
155 VELOM:10.
1345VELOW Trīs persiku pusītes Zane Vitenberga-Verza W LAT
Vita Konopecka W LAT
3:48:10
147
0
147 VELOW:1.
1494VELOX Salaspils Zīriņi Ilze Putriņa W LAT
Viesturs Puriņš M LAT
3:58:56
145
0
145 VELOX:3.
15150VELOM Dakteri Pēteris Apinis M LAT
Dzintars Mozgis M LAT
3:55:21
137
0
137 VELOM:11.
16118VELOM Vienmēr trešie Arnis Mežeriņš M LAT
Andris Pumpurs M LAT
3:37:49
134
0
134 VELOM:12.
1769VELOW Mēs ar putniem Gunta Blūzma W LAT
Anna Aļijeva W LAT
3:59:28
122
0
122 VELOW:2.
1882VELOW Aiga un Alise Alise Zagorska W LAT
Aiga Irbe Blūma W LAT
4:01:27
126
-4
122 VELOW:3.
19110VELOG4 Xline Valdis Raitums M LAT
Marta Raituma W LAT
4:10:25
142
-22
120 VELOG4:1.
2043VELOX Es, Tu, Viņš un Saulīte Anita Saulīte W LAT
Sarma Novicāne Lazdāne W LAT
Andris Balodis M LAT
Jānis Lazdāns M LAT
3:54:22
118
0
118 VELOX:4.
21108VELOW Meža meitas Ruta Poikāne W LAT
Linda Raituma W LAT
4:09:32
136
-20
116 VELOW:4.
22145VELOX JavaScript Jānis Vīksne M LAT
Laima Vīksne W LAT
3:51:50
106
0
106 VELOX:5.
231VELOG4 Alberts un Kārlis Lauderi Alberts Lauders M LAT
Kārlis Lauders M LAT
3:54:40
105
0
105 VELOG4:2.
24153IND4 JSC Jānis Rāfelds M LAT
3:51:53
96
0
96 IND4:1.
25154VELOG4 Asari 2 Elviss Venters M LAT
Gustavs Venters M LAT
3:52:31
96
0
96 VELOG4:3.
2698VELOG4 Reindega Gundega Homčenko W LAT
Reinis Homčenko M LAT
Māra Brežinska W LAT
4:01:44
96
-4
92 VELOG4:4.
2714VELOW Krūzes Sandra Krūze W LAT
Aija Krūze W LAT
4:09:20
112
-20
92 VELOW:5.
28141VELOX GD Gints Skribāns M LAT
Dace Kaļķe W LAT
3:54:24
85
0
85 VELOX:6.
-105IND4 Baudītājs dabā Raimonds Lapiņš M LAT
4:45:04
264
0
LATE
-32VELOX Rokas atpūtinot Anita Apine W LAT
Ansis Čuba M LAT
4:45:12
149
0
LATE
-37IND4 Džekijs Čans Andris Vanags M LAT
0:00:00

DNS
-42IND4 Es ir Ātrums Aivis Zetmanis M LAT
0:00:00

DNS
ROGAIN6
PlaceNRClassName MembersTime
Points
Penalty
Result Place in class
1124IND6 Nr 82 Gatis Lagzdiņš M LAT
5:58:40
190
0
190 IND6:1.
278MV Onkuļi Einārs Masteiko M LAT
Jānis Viškers M LAT
5:56:14
186
0
186 MV:1.
310MV Jūrmalas Burbulis Ansis Mežulis M LAT
Valdis Rozentāls M LAT
5:39:45
174
0
174 MV:2.
4120XV Ansītis & Rozīte Zane Gruberte W LAT
Uģis Inka M LAT
5:53:15
174
0
174 XV:1.
534WO Otrpus žogam Gunta Brazauska W LAT
Sanita Svirido W LAT
5:54:31
161
0
161 WO:1.
656MV Alusala Dzintars Laķis M LAT
Arvis Zvanītājs M LAT
Austris Lepiksons M LAT
5:55:27
155
0
155 MV:3.
7113XO Stundas Matīss Stunda M LAT
Evelīna Stunda W LAT
5:37:32
150
0
150 XO:1.
8100IND6 Pēdējās vietas pavēlnieki Krišjānis Neijs M LAT
5:48:14
150
0
150 IND6:2.
917MO eBIOpower Gatis Gaņģītis M LAT
Juris Pētersons M LAT
6:01:47
153
-4
149 MO:1.
10123MO Romanichi Romāns Koškins M LAT
Jānis Koškins-Diks M LAT
6:00:19
148
-2
146 MO:2.
11135MV SRD Fast forward Igors Bogdanovs M LAT
Dmitry Shved M LAT
5:49:44
145
0
145 MV:4.
1211XV HES Alvis Mats M LAT
Antra Beitāne W LAT
5:54:10
140
0
140 XV:2.
1379WV DZINTARLAPSAS Ilze Krēmere W LAT
Ieva Simsone W LAT
5:59:19
140
0
140 WV:1.
1446XV Resnais Susurs Māris Avotiņš M LAT
Linda Sīle W LAT
5:48:14
138
0
138 XV:3.
1539XSV Paralēle IG Iveta Zāģere W LAT
Guntis Koks M LAT
5:52:22
135
0
135 XSV:1.
16116IND6 Astnieks Jānis Kalniņš M LAT
4:40:07
129
0
129 IND6:3.
17127WV New Y Santa Skribāne W LAT
Anita Liepiņa W LAT
5:52:42
126
0
126 WV:2.
1888XSV Persiki Juris Šinke M LAT
Ārija Šinke W LAT
5:55:21
126
0
126 XSV:2.
199XO L5 Gunta Nalivaiko W LAT
Pēteris Nalivaiko M LAT
5:39:41
123
0
123 XO:2.
2013XV Krones iela Linda Rožkalna W LAT
Aivars Rožkalns M LAT
5:54:24
123
0
123 XV:4.
2150IND6 Āpsis Madara Apsalone W LAT
5:59:37
120
0
120 IND6:4.
22132XV Tallro Toms Ķikusts M LAT
Anete Ķikuste W LAT
6:00:06
122
-2
120 XV:5.
237XO Vasara Nav Beigusies Bruno Eduards Krēsliņš M LAT
Viktorija Izotova W LAT
5:46:37
118
0
118 XO:3.
2415WV Maldugunis Natālija Joničenko W LAT
Raivita Birkentāla W LAT
5:49:35
118
0
118 WV:3.
252MSV Gandrīz dvīņi Valdis Stupāns M LAT
Valdis Sirsniņš M LAT
5:45:37
115
0
115 MSV:1.
26138XSV Mona-X Pēteris Zariņš M LAT
Baiba Ozola W LAT
5:54:44
115
0
115 XSV:3.
2781XV BADZ Baiba Salava W LAT
Dzintars Salavs M LAT
4:44:45
109
0
109 XV:6.
2823XV Pārdaugavas dzintars Ilze Zvirbule W LAT
Džeralds Troms M LAT
5:17:50
108
0
108 XV:7.
29119XSV Ar vāveru Rota Šņuka W LAT
Antra Gaumiga W LAT
Andrejs Gaumigs M LAT
5:55:28
108
0
108 XSV:4.
3091IND6 Kauguri beach Saulius Morkunas M LAT
5:36:13
107
0
107 IND6:5.
3170IND6 Septiņjūdžu keda Ainārs Bērziņš M LAT
5:51:17
107
0
107 IND6:6.
3222WSV Ūdensvērsis Inta Brūna W LAT
Anita Lauva W LAT
5:51:34
107
0
107 WSV:1.
3384G6 Vilks Zaķīti... Elīza Šlesere W LAT
Juris Šlesers M LAT
6:07:15
122
-16
106 G6:1.
3427XO What does the fox say? Edgars Zaķis M LAT
Linda Berga W LAT
5:21:36
105
0
105 XO:4.
35146XSV Malači Uldis Pekuss M LAT
Velga Buša W LAT
5:58:46
103
0
103 XSV:5.
36149XV Durbes Ezerkrasts Lilita Brikmane W LAT
Arturs Brikmanis M LAT
5:32:29
101
0
101 XV:8.
37125WO Turbopūces Aira Semjonova W LAT
Sanda Bojane W LAT
Anta Bojane W LAT
6:07:49
117
-16
101 WO:2.
3861XUV EŽI Ilga Elksnīte W LAT
Andris Elksnitis M LAT
5:25:29
100
0
100 XUV:1.
39121G6 Tūristes Ilva Koškina W LAT
Elīza Koškina W LAT
5:36:15
100
0
100 G6:2.
4067WV Ai&Sa Sandija Stanke W LAT
Aiga Priedniece W LAT
5:55:57
100
0
100 WV:4.
4162MO Piecdesmit piecu mūku nams Augusts Redovičs M LAT
Atis Krebss M LAT
5:59:43
99
0
99 MO:3.
4255XO Tukāna alfa Mētra Ambaine W LAT
Varis Karitāns M LAT
6:01:24
97
-4
93 XO:5.
4373IND6 Rudens prieks Laine Rupeika-Ruža W LAT
5:56:21
86
0
86 IND6:7.
4472IND6 VLuce Evita Jurjāne W LAT
5:56:24
86
0
86 IND6:8.
45134XO Arvien labāk Ilze Zvīdriņa W LAT
Imants Lipskis LAT
Ineta Vjakse W LAT
5:59:22
84
0
84 XO:6.
4660WSV Vējupe Ilze Laure W LAT
Kaiva Skalbiņa W LAT
5:36:36
83
0
83 WSV:2.
47151IND6 Puķu ielas Aigars Aigars Tučs M LAT
3:59:03
78
0
78 IND6:9.
4893G6 Džidžis Lauris Zemvalds M LAT
Raivis Strauts M LAT
Ance Strauta W LAT
Paula Zemvalde W LAT
4:42:55
76
0
76 G6:3.
4916XUV DO Oskars Zids M LAT
Daina Celma-Zida W LAT
5:40:40
76
0
76 XUV:2.
5021XJ Tipinātāji Annija Kalniņa W LAT
Kaspars Golovins M LAT
4:44:20
71
0
71 XJ:1.
51101XSV Viesulis un bezvējš Vita Boša W LAT
Uldis Bošs M LAT
4:44:39
71
0
71 XSV:6.
52144MJ Amogus Alans Čačiks M LAT
Mihails Nuždins M LAT
Bogdans Prostjakovs M LAT
Kirills Kazachenoks M LAT
5:07:41
53
0
53 MJ:1.
53103WUV Ķemeru īrisi Gunta Lebedoka W LAT
Īrisa Lasmane W LAT
3:19:18
40
0
40 WUV:1.
54106MUV vai vari Arno Licis M LAT
Aivars Teikmanis M LAT
2:16:46
24
0
24 MUV:1.

Magnets Rogain Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2014, www.tak-soft.com