Jūrmalas Rogainings 2022 22.10.2022.
22.10.2022.
Jūrmala
Magnēts
Start:11:00:00
Sunset:18:03:00
Sunrise:80:11:00
NRNameClub Class
1Alusala MV
 Austris LepiksonsMLAT8631925
 Dzintars LaķisMLAT8638632
2Vidzemnieces WV
 Nora BaranovskaFLAT8064434
 Marta LiepiņaFLAT8008506
3Kalnieši MUV
 Miervaldis BušsMLAT8300306
 Arvīds TeterisMLAT8044377
4Zaķi 2. X
 Inese NiedraFLAT2500283
 Andris BalodisMLAT2021143
5Kiberzemenes WV
 Ingrīda NukšaFLAT8631851
 Ilze IrbeFLAT8632079
6Dzintars matos + XV
 Raimonds LapiņšFLAT8199492
 Gunta BrazauskaFLAT8098888
7KaZa W
 Kate DūdeleFLAT8643774
 Zane GrīnšteinaFLAT8643766
8Ginc IND4
 Gints SkribānsMLAT8142164
9Resnie lāči X
 Anita ZagorskaFLAT8643792
 Māris MLAT8643812
10Jāpadomā XV
 Ingus VuškārnieksMLAT8632858
 Kristīne VuškārnieceFLAT8631791
11Bērziņi X
 Edgars BērziņšMLAT8631832
 Krista BērziņaFLAT8632035
12Ķēniņi X
 Ritvars ĶēniņšMLAT8643834
 Marina ĶēniņaFLAT8650100
13Sigulda OK X
 Ineta LaizāneFLAT8025588
 Krišjānis LaizānsMLAT200140
14K&M X
 Kārlis VilciņšMLAT8000100
 Māra VilciņaFLAT8177717
15ASIE PIPARI MUV
 Ilmārs KaulakansMLAT8085555
 Aivars DruvenieksMLAT8665522
16Kā lai šonakt ... WSV
 Līga ĀbēlnieceFLAT2104655
 Dace IkšeleFLAT8662259
17SMG G3
 Mārtiņš GalvanovskisMLAT8629972
 Sofija Sveta GalvanovskaFLAT8099901
18Hakuna matata XV
 Ints BruņenieksMLAT8657252
 Gundega BruņenieceFLAT8653200
19L5+ XO
 Gunta NalivaikoFLAT8638697
 Pēteris NalivaikoMLAT8643807
 Kārlis PrulisMLAT8643841
20Tā pat vien MV
 Armands TeterisMLAT8440448
 Vilnis FrišfeldsMLAT8632448
21NErimti VELOM
 Gediminas SarockaMLTU8631897
 Marius GabrielaitisMLTU8632496
22Gandrīz dvīņi MSV
 Valdis StupānsMLAT8105260
 Valdis SirsniņšMLAT8099977
23Kā viņu tur sauca M
 Mārtiņš JansonsMLAT8053355
 Jānis LagzdkalnsMLAT8001880
24Pastaigas pēc W
 Gunita KodoliņaFLAT8638621
 Inga TramdahaFLAT8638693
25Āpši XSV
 Juris DrunkaMLAT8090131
 Marija DrunkaFLAT8632441
26Rīgas Dopings VELOM
 Raitis MuižnieksMLAT8629085
 Kaspars BeitānsMLAT8000777
27Mazie X
 Ainārs ŠiliņšMLAT9009797
 Gundega ŠiliņaFLAT8070700
28CrazyIron X
 Natalia MenitskaiaFLAT8643755
 Valdis RozenbergsMLAT8632451
 Mārtiņš IkvildsMLAT8643850
29Vienmēr kavējam M
 Artūrs HirkovskisMLAT1404134
 Kārlis JurševicsMLAT8643838
30I&I VELOW
 Ilze HirkovskaFLAT1416550
 Ieva BriceFLAT1
31Mana labākā komanda G3
 Mārtiņš EglijsMLAT8066727
 Iveta EglijaFLAT8066733
 Kristaps EglijsMLAT1
32Dīvāna eksperti XV
 Rihards ZajončkovskisMLAT8643788
 Iveta ZajončkovskaFLAT8111614
33Ai&Sa WV
 Sandija StankeFLAT8653200
 Aiga PriednieceFLAT8011770
34Staying alive M
 Arnis MālbergsMLAT8280189
 Mārtiņš OzoliņšMLAT8655500
 Paulis DālbergsMLAT8631882
35Alberts un Kārlis Lauderi VELOG4
 Alberts LaudersMLAT8180022
 Kārlis LaudersMLAT8261387
36PŪĶI X
 Jana PūķeFLAT8643814
 Valdis PūķisMLAT8643816
 Kārlis PūķisMLAT8638663
37Klinšu ērgļi G3
 Edgars KlintsMLAT8071890
 Ilze SlaideFLAT8063477
 Ralfs SlaideMLAT2500224
383G VELOG4
 Arvīds GermovsMLAT8638691
 Rigonda GermovaFLAT8631955
 Olafs GermovsMLAT1
39Free ride M
 Gatis RibaksMLAT8197715
 Kaspars PurmalisMLAT8066660
 Ģirts MauliņšMLAT8631399
40Rokas atpūtinot VELOX
 Anita ApineFLAT8643832
 Ansis ČubaMLAT8631884
41Vēršu dzinējs IND6
 Varis KaritānsMLAT8631776
42Velo Čello VELOM
 Artūrs VerzaMLAT8005008
 Arnis MežeriņšMLAT8030889
43VELMĀRA WUV
 Māra BolšteiaFLAT8180111
 Velta ZjatkovaFLAT1302646
44Carthago delenda est M
 Uvis AkmentiņšMLAT8631781
 Ernests PilsumsMLAT8632065
45Surikati WO
 Ieva Upmace-GrīviņaFLAT8668999
 Elīna PetrovskaFLAT8084002
46Māsas W
 Dace KukuleFLAT8638680
 Iveta KukuleFLAT8638626
47Būs jautri W
 Kristīne KrūmiņaFLAT8632520
 Džeina SirmāFLAT8631833
 Dace PoleFLAT8631908
48Žiperīgie W
 Aiva TetereFLAT2061750
 Ruta VintereFLAT8631919
49T-komanda G3
 Teodors SiricaMLAT2500208
 Dmitrijs SiricaMLAT8183154
50Rikas draugi G3
 Madara MiķelsoneFLAT8150555
 Mārtiņš PužulisMLAT8050088
51Ņukši VELOX
 Inese MikelsoneFLAT8142195
 Artūrs UpenieksMLAT2500297
52Necūko mežā M
 Valters VeissMLAT8663287
 Kristers VeissMLAT8643818
53Ādaži City X
 Eduards PāķisMLAT8653141
 Sniedze BrakovskaFLAT8653179
54PUMPIS MO
 Jānis ŽideļūnsMLAT1396657
 Juris ŽideļūnsMLAT7088800
552 čaļi VELOG4
 Vladimirs ĻašsMLAT8330990
 Gustavs ĻašsMLAT8025600
56Hard Work Pays Off XO
 Kristīne FreimaneFLAT8060194
 Laura BadūneFLAT8643811
 Guntis GrubaumsMLAT8631895
 Nils JasevičsMLAT8631806
57ViVi VELOW
 Inga ValtereFLAT1
 Inese VingreFLAT8643777
58Serotonīna deva WO
 Laine Rupeika-RužaFLAT8202222
 Irina NovosjolovaFLAT8643795
59kukuruku VELOM
 Linards ZaķisMLAT8632040
 Normunds BremzeMLAT8643819
 Verners VuļsMLAT8638689
60Priekā! W
 Beata FreimaneFLAT8000888
 Benita VītolaFLAT2030249
 Vita LancenieceFLAT2030243
61Piedzīvojumu meklējot WV
 Vita ŽukovskaFLAT8668977
 Jana AdataFLAT8183062
62RogViLa WO
 Vija ElstiņaFLAT8632048
 Laura BušunovaFLAT8638602
63Alusala Velo VELOM
 Kaspars BāliņšMLAT8638668
 Sandis SakneMLAT8632045
64Kreisā un Alnis brīvsolī XSV
 Inta PoriķeFLAT8663322
 Ilmārs DukulisMLAT8629081
65D1/D6 VELOM
 Juris DucensMLAT8110444
 Mārcis GediņšMLAT8017770
66Zaķeri G6
 Gustavs Krišjānis PērkonsMLAT8200777
 Ilze StrazdiņaFLAT8105125
 Jānis PērkonsMLAT8000606
67Pēc tam uz pirti M
 Markuss Tomass KažociņšMLAT8005859
 Indulis KažociņšMLAT8024722
68Mini Auseklīši WJ
 Alise LubāneFLAT8305555
 Madlēna FreimaneFLAT8612211
69Pēc tam pie Induļa uz pirti M
 Ilmārs MiķelsonsMLAT8333200
 Kristaps EpnersMLAT8000020
 Juris CingelsMLAT8632477
70Privātbūve MUV
 Jānis BiezaisMLAT8280088
 Vairis KrauklisMLAT7201420
71Ekovietes W
 Svetlana KonovalovaFLAT8667770
 Sanita LeimaneFLAT8080004
72Grohe Team Latvia VELOM
 Oskars OzolsMLAT8631880
 Uldis LeimanisMLAT8631899
73Abi VELOX
 Ainārs ButānsMLAT8237725
 Sandija ŠēnbergaFLAT8243333
74HES VELOX
 Antra BeitāneFLAT8066606
 Alvis MatsMLAT8651731
75Mākoņģājējas W
 Ludmila KozačenkoFLAT8657260
 Linda StangaFLAT8670520
76Normāli Čaļi MO
 Gatis LagzdiņšMLAT8008855
 Mārtiņš KetnersMLAT8000030
77Bez plašetes IND4
 Ingus GrasisMLAT8668980
78Treknie putni X
 Līga GulbeFLAT8308008
 Balvis GulbisMLAT8630818
79Splendid VELOX
 Lāsma ŠlosbergaFLAT8045080
 Uldis KauliņšMLAT8643775
80Durbes Ezerkrasts XV
 Lilita BrikmaneFLAT1122000
 Arturs BrikmanisMLAT1150000
81Zvaigznes W
 Ilze KažociņaFLAT8044333
 Baiba StepiņaFLAT8017750
 Andra DāmeFLAT8638683
82Mēs ar putniem VELOW
 Gunta BlūzmaFLAT8142161
 Evija PrauliņaFLAT86D43751
83Divi trakie VELOX
 Gustavs RibaksMLAT8055880
 Marta RaitumaFLAT8003734
84Where's The Finish? X
 Irita PuķīteFLAT8181800
 Guntars MankusMLAT8000004
85Xline VELOX
 Linda RaitumaFLAT2021281
 Valdis RaitumaMLAT8003734
86Jēkabpils lūši VELOM
 Kaspars LipskisMLAT8662240
 Rinolds SkirjusMLAT8414125
87Mona-X XSV
 Pēteris ZariņšMLAT8662232
 Baiba OzolaFLAT8628425
88DO XUV
 Oskars ZidsMLAT8009900
 Daina Celma-ZidaFLAT8631872
89Rs kukainīši G6
 Elīza ŠlesereFLAT8330003
 Juris ŠlesersMLAT8086666
90Marinē 2-tā VELOX
 Māris SiliņšMLAT8643827
 Inese KantoreFLAT8631522
91Malacītes WSV
 Velga BušaFLAT8177770
 Ineta AulikaFLAT8025599
92Toms un Džerijs VELOM
 Andris VanagsMLAT1888008
 Kaspars LaurentsMLAT8643758
93Viesulis un bezvējš XSV
 Vita BošaFLAT9102181
 Uldis BošsMLAT9201616
94Surikati / Supervaroņi MO
 Pēteris GrīviņšMLAT8655480
 Andris RonimoissMLAT8004477
95Lejnieki VELOX
 Uģis NagliņšMLAT8643769
 Anda NagliņaFLAT8643801
 Jānis LejnieksMLAT8643783
 Zane LejnieceFLAT8631869
96Līdz tumsai jāfinišē G3
 Jānis RomanovskisMLAT8030055
 Nils RomanovskisMLAT8444500
97Purva dzērvenes W
 Inese OzolaFLAT8659959
 Ilze HeinolaFLAT8659955
98Jūŗmalas Burbulis MV
 Ansis MežulisMLAT8001460
 Valdis RozentālsMLAT8643756
99Paralēle IG XSV
 Iveta ZāģereFLAT8345117
 Guntis KoksMLAT1392117
100Trusīts SIT W
 Ilze BušaFLAT8632473
 Tatjana ĻebedevaFLAT8643773
101Rs Mammas atpūšas WV
 Baiba NummureFLAT8115500
 Daiga ŠlesereFLAT8090999
102Mona-P VELOM
 ULdis PekussMLAT8001777
 EgīLs PuriņšMLAT8076655
103Alusalas Dāmas W
 Sandra LaķeFLAT8643823
 Līga BāliņaFLAT8631989
 Sigita SakneFLAT8631885
104SILVA/LMC G3
 Gustavs AkimovsMLAT2021245
 Rihards AkimovsMLAT8077701
 Anete AkimovaFLAT8631809
105Vienītī IND3
 GUNTIS ZVILNAMLAT8105000
106Māsas W
 Alīda ĀbolaFLAT8680001
 Ināra ZariņaFLAT8632052
107IFRS 16 X
 Dace ZvīdriņaFLAT8631974
 Ivars VertulisMLAT8651967
108AiJo W
 Aiga KalniņaFLAT8303300
 Jolanta BuraFLAT8627834
109Bez kompasa G3
 Kalvis BricisMLAT8089988
 Lillija BriceFLAT8008188
110MISIja 2x73 MV
 Einārs ŠillersMLAT8330678
 Andris MireckisMLAT8665404
1112AM XSV
 Maris RoosipuuFEST8070366
 Aivar MeindokMEST7090462
112Skrietgriba XO
 Anita PaidereFLAT8183054
 Gustavs PaidersMLAT1
113Creme Brulee WO
 Ilze BergaFLAT8155551
 Ilze BērtuleFLAT811013
 Elīna MankusFLAT8058055
114Dzintarlapsas WV
 Ilze KrēmereFLAT8449098
 Ieva SimsoneFLAT8333455
115Zero fanta G3
 Ralfs ŽilinskisMLAT8643805
 Jorens ŽilinskisMLAT8631817
116Vilciņš Niedram pa pēdām G3
 Rinalds NiedraMLAT2082442
 Miķelis VilciņšMLAT2086495
117Ulisiešī XO
 Helen BarkerFLAT8221514
 James Cree-HayMLAT8089671
 Yuliia DudkinaFLAT8300305
118RK Mītava X
 Mareks BulkovskisMLAT8188199
 Edgars RancansMLAT8380010
 Aija SvikleFLAT8105231
119Atkal laikā M
 Kaspars KAUPEMLAT8040001
 Aigars ŠUVCĀNSMLAT1
120Skrieniet lēnām pār tiltu draugi M
 Ervīns VeicsMLAT8080005
 Kaspars BeķerisMLAT8662250
121Kauguri IND6
 Saulius MorkunasMLAT8631861
122Rs meža pīles X
 Edgars AndreļūnsMLAT8117770
 Zigmārs PujatsMLAT8188122
 Sņežana BaltadonaFLAT8632058
123Da Pofig VELOM
 Kaspars Aide ĀriņšMLAT8089990
 Rihards ŠneidersMLAT8001515
124LGGL WUV
 Gunta LebedokaFLAT8040354
 Ligita GrundeFLAT8288880
125Re kur ir W
 Inga LAGZDIŅAFLAT8632034
 Laima DREIMANE-ZVILNAFLAT8653158
126JA G6
 Jēkabs PoikānsMLAT8220005
 Aivis PoikānsMLAT8662200
127Resnie putni G6
 Edvarts RumbaMLAT8033077
 Edgars RumbaMLAT8110022
128Māsīca un brālēni XJ
 Lauma SimsoneFLAT9077700
 Jēkabs PētersonsFLAT9077700
 Ričards KrēmersMLAT8663300
129Meitenes zeltenes W
 Lūcija EpnereFLAT8142200
 Eleonora PriedīteFLAT8280001
130Kā brauks tā būs VELOG4
 Reinis NīmanisMLAT8399990
 Ernests NīmanisMLAT8632087
 Roberts NīmanisMLAT8430120
131EDUSHAS IND4
 Eduardas KamarevcevasMLAT8516942
132NEKAD NEPADODIES! IND3
 Helmuts LukačovsMLAT9200077
133Amis Kamis XV
 Liene ZapereckaFLAT2021216
 Marius BeķerisMLAT1409555
134EviGun WO
 Evija GrinmaneFLAT8643824
 Gunita DravnieceFLAT8631927
135K4 VELOG4
 Arnis MeirupskisMLAT8651920
 Marija MeirupskaFLAT8643803
 Laima-Patrīcija MeirupskaFLAT8653136
136Zaļie Pumpuri XV
 Guna SedlenieceFLAT8631992
 Elmārs KokorišsMLAT8643842
137Lielie dibeni/Supervaroņi X
 Didzis ŠapkusMLAT8013465
 Dace TetereFLAT8638687
138Jūrmalas Slimnīca X
 Jānis BidiņšMLAT8000499
 Elīna LindeFLAT8631865
 Kitija Anžela ZadinaneFLAT8631975
139Es un iedomu draugs IND3
 Māris HeinolsMLAT8016790
140Jancis IND4
 Jānis KalniņšMLAT8651968
141Filcs X
 Aigars SlotiņšMLAT8629194
 Dace SlotiņaFLAT8631816
142Tīra gaisa atbalstītāji MJ
 Kristofers KanenbergsMLAT8632505
 Reinis AraksMLAT8653096
 Ričards RubenisMLAT8632031
143Ku-Kū X
 Edvīns RumbaMLAT8662234
 Antra RumbaFLAT2006289
144Rīt būs par vēlu! VELOM
 Jānis LazdānsMLAT8651975
 Ainārs ŠustsMLAT8631930
145SI W
 Silvija SegliņaFLAT2005129
 Inese BirģeleFLAT8638699
146KĀPA VR XUV
 Volli KukkMLAT8632464
 Ruta KukkaFLAT8100018
147Ogre M
 Gatis BaronsMLAT8177711
 Valdis ŅilovsMLAT8631814
148Purgaiļu patruļa G3
 Inese PurgaileFLAT8653566
 Mārcis PurgailisMLAT200380
 Matīss PurgailisMLAT207639
149DRošie Bebri G3
 Dravis Siliņš-PiņķisMLAT2130086
 Renāte Siliņa-PiņķeFLAT8643761
150No A līdz Z XV
 Andris KosmačevsMLAT8667567
 Zane ValtsoneFLAT8631829
151Divi vīri M
 Egils ZarakovskisMLAT8631760
 Ilgvars EbelsMLAT8632446
152Foršie draugi G3
 Kārlis PoikānsMLAT8118110
 Ruta PoikāneFLAT8080500
153Pucējam sandeles VELOM
 Mareks EmsiņšMLAT8662220
 Lauris ZemvaldsMLAT8180033
154Siliņi MO
 Mārtiņš CipulisMLAT8638641
 Jānis SiliņšMLAT8632044
155Šerifs tikai mācās MV
 Nauris ČablisMLAT8018881
 Viktors ĻedņovsMLAT8333311
156Kreisais Krasts XV
 Zane GruberteFLAT8005546
 Uģis InkaMLAT7200141
157Lielais baltais gārnis X
 Ģirts GoškoMLAT8033330
 Dace GoškoFLAT8055550
158Kokāri MO
 Armands Trinskis-LaķisMLAT8643820
 Reinis BileskalnsMLAT8632462
159Bonbongas X
 Ilze PutriņaFLAT7212114
 Edmunds BrunovskisMLAT8643782
160Navigrācija WO
 Madara ApsaloneFLAT7422222
 Aleksandra FjodorovaFLAT8663355
161Vajag paskriet, cerams neapmaldīšos X
 Intars AbražunsMLAT8044499
 Emīlija Vahere-AbražuneFLAT8204444
162Arvien labāk! W
 Ilze ZvīdriņaFLAT8670560
 Ineta VjakseFLAT8109220
163Cēsis VELOM
 Arnis ŠūlmeistersMLAT8643843
 Andris PetrovskisMLAT8638671
 Jānis JonassMLAT8638688
164INERCE VELOM
 Aldis SarksņaMLAT8142160
 Arnis AndersonsMLAT8012020
165G&J W
 Jūlija AņiskoFLAT7202735
 Ginta SniķereFLAT2061741
166Ar pedāli pa dzīvi VELOX
 Kristaps ZvirgzdiņšMLAT8650058
 Evita ZvirgzdiņaFLAT8632466
167L un P WSV
 Andra MelbardeFLAT8070770
 Renate KokorevicaFLAT1413890
168Mežakuilis M X
 Matiss MelecisMLAT8638622
 Ieva MeleceFLAT8631784
169Katram pašam savas zeķubikses jānes! W
 Iveta BaļčūneFLAT8663295
 Anita UžuleFLAT8222088
170SRD Slow forward M
 Igors BogdanovsMLAT8120869
 Dmitry ShvedMLAT8516564
 Dmitrijs JanuškevičsMLAT8182725
171Zemīši X
 Oskars ZemītisMLAT8001479
 Liene ZemīteFLAT8142166
172SRD Fast motion X
 Ella ShvedFLAT8020870
 Sergej ShvedFLAT8031067
 Jaana ShvedFLAT8518864
173Pumpermiķelis WO
 Renāte BalanaFLAT8631942
 Maira BalanaFLAT8631845
174Mārupe-Babīte pietur Priedainē MSV
 Janis LagzdkalnsMLAT8641008
 Ilmārs JermaksMLAT8001455
175Māsi VELOW
 Madara ZvejnieceFLAT8643771
 Anta KinceFLAT8643793
176Hipotenūza un Katete WJ
 Antonete MartinsoneFLAT2500269
 Dana BernāneFLAT2500261
177Gepards un Sīriuss G3
 Māris ZvirgzdiņšMLAT2049510
 Emīlija ZvirgzdiņaFLAT8142202
178Ritumi X
 Mārcis TīrumsMLAT8317317
 Santa Ozolu - TīrumaFLAT2049506
179ZAJEC X
 Zane DzirkaleFLAT8055551
 Juris KļaviņšMLAT8017376
180Dzilnuciems G3
 Lenarts StraumeMLAT8142189
 Ildze StraumeFLAT8001771
181Kaut kā citādāk MJ
 Valters JonikānsMLAT8064411
 Gustavs MillersMLAT8631971
182SUNSHINE ADVENTURE TEAM G3
 Artūrs KļaviņšMLAT8631834
 Paula KļaviņaFLAT8632049
 Emīlija KļaviņaFLAT8631913
183I un A X
 Ivars ŽagarsMLAT8385777
 Astra ŠauereFLAT8170375
184Brunavieši MO
 Guntars ŽilinskisMLAT8643794
 Rihards ŽilinskisMLAT8631795
185Goha G3
 Aleksis JauntēvsMLAT8632437
 Olafs JauntēvsMLAT8631840
 Helmuts JauntēvsMLAT8631902
 Gunda JauntēvaFLAT8632514
186Resnais Susurs IND6
 Māris AvotiņšMLAT8631810
187Divi Turki XSV
 Odeta TurkaFLAT8401628
 Jānis TurksMLAT8311255
188Lilaste NP VELOM
 Mārcis JākobsonsMLAT8631822
 Ģirts JankovskisMLAT8631848
189Viens pats mežā 2 IND3
 Aldis RazgailaMLAT8055005
190Nejaukais Mēs G3
 Katrīna CīruleFLAT8201188
 Mārtiņš CīrulisMLAT8229900
191Apmierinātie X
 Katrīna ZnotiņaFLAT8631525
 Linda KravaleFLAT8653152
 Mārtiņš RikšisMLAT8632072
192C16 VELOM
 Kaspars GardaMLAT8653156
 Henrijs OsisMLAT8631771
 Gundars OsisMLAT8631921
 Jānis KubliņšMLAT8632531
193TomsunElviss VELOM
 Toms TeikmanisMLAT8638642
 Elviss VentersMLAT8653139
194Teikmaņi G3
 Dace JansoneFLAT8629191
 Amēlija TeikmaneFLAT8629166
 Tristans TeikmanisMLAT8632447
195Kubliņi G3
 Elīna MiezīteFLAT8632490
 Emīlija KubliņaFLAT8632530
 Gabriela KubliņaFLAT8632463
196Pūpēži VELOX
 Jānis BirksMLAT8632071
 Juta MuravskaFLAT8632068
197The Zīles X
 Oskars ZīleMLAT8631811
 Dace ZīleFLAT8631820
198Ādažnieki G3
 Gints ĒrmanisMLAT8643840
 Nora ĒrmaneFLAT8632438
199Igors M
 Igors JamčuksMLAT8629792
200Dima VELOM
 Dmitry YamchukMLAT1

Magnets Rogain Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2014, www.tak-soft.com