Vasaras Magnēta 6.kārta / Velo Magnēta 1.kārta - Juglas mežš

2016.04.14.
Organizators : Magnēts
Distanču priekšnieks : Aivars Mihailovs un Mārtiņš Lasmanis
[#1] [#10] [#11] [#2] [#3] [#4]
[#5] [#6] [#7] [#8] [#9] [M10]
[M12] [M14] [M16] [M18] [M21AK] [M21AL]
[M21B] [M21C] [M35A] [M35B] [M40A] [M40B]
[M45A] [M45B] [M50] [M55] [M60] [M65]
[M70] [M75] [M8] [M80] [M85] [M90]
[OPEN1] [OPEN2] [OPEN3] [SKOLIŅA] [VELO501] [VELO502]
[VELO503] [VELOJ1] [VELOJ2] [VELOM1] [VELOM2] [VELOM3]
[VELOW1] [VELOW2] [VELOW3] [W10] [W12] [W14]
[W16] [W18] [W21A] [W21B] [W21C] [W35A]
[W35B] [W40A] [W40B] [W45A] [W45B] [W50]
[W55] [W60] [W65] [W70] [W75] [W8]
[W80]
SKOLIŅA Distance (1): 5 KP 1.66 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.     0 Valters Pūcītis                      00:13:04
 2.     0 Roberts Deičš                        00:15:34 +02:30
 3.     0 Markss Mālnieks                      00:24:01 +10:57
 4.     0 Niks Mālnieks                        00:24:19 +11:15
 5.     0 Anna Bērziņa                         00:26:57 +13:53
 6.  1076 Lauma Lagzdiņa            Jaunsardze 00:33:42 +20:38
 7.  1077 Dagnija Šika              Jaunsardze 00:33:45 +20:41
 8.  1075 Rota Lāce                 Jaunsardze 00:33:47 +20:43
 9.     0 Ralfs Līkops                         00:36:39 +23:35
10.     0 Gerda Gergeleviča                    00:36:45 +23:41
11.     0 Nils Vītoliņš                        00:36:51 +23:47
12.     0 Luīze Liepa                          00:36:53 +23:49
13.     0 Marta Dambe                          00:36:54 +23:50
14.     0 Toms Līkops                          00:39:42 +26:38
15.     0 Rūta Knipše                          00:43:02 +29:58
16.     0 Monta Helmūte                        00:43:57 +30:53
17.     0 Nikoleta Laseviča                    00:43:59 +30:55
18.     0 Klāvs Bižāns                         00:44:09 +31:05
19.     0 Marta Helmūte                        00:44:29 +31:25
20.     0 Matilde Martinsone                   00:46:34 +33:30
21.     0 Anna Pētersone                       00:46:36 +33:32
W8 Distance (1): 5 KP 1.66 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   223 Lelde Ķibilde             Briksnis   00:32:30
 2.   139 Kate Helēna Martinsone               00:45:50 +13:20
M8 Distance (1): 5 KP 1.66 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   208 Toms Bērziņš              FS LEEVON  00:15:03
 2.  1308 Gustavs Gailis            Burkānciem 00:18:27 +03:24
 3.   837 Emīls Spolītis                       00:22:29 +07:26
 4.   610 Jānis Bižāns              Briksnis   00:24:31 +09:28
 5.   420 Eduards Betlers                      00:33:33 +18:30
W10 Distance (1): 5 KP 1.66 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.  1130 Paula Ķirkuma             Kāpa/Ādaži 00:13:02
 2.  2460 Alise Mīlenberga          Ziemeļkurz 00:14:56 +01:54
 3.   822 Krista Rūse                          00:17:17 +04:15
 4.   254 Kate Saliņa               OK Kāpa    00:18:36 +05:34
 5.  2007 Paula Pētersone           IK Ausekli 00:46:08 +33:06
M10 Distance (1): 5 KP 1.66 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.  1247 Tomass Ščadro             Ozons      00:14:41
 2.  1038 Oto Cers                  Auseklis   00:17:22 +02:41
W12 Distance (1): 5 KP 1.66 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   874 Baiba Trule                          00:17:48
 2.  1011 Elza Rudzīte              Meža sport 00:19:49 +02:01
M12 Distance (1): 5 KP 1.66 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   730 Krišjānis Krēmers         Auseklis   00:10:47
 2.   785 Toms Dobriks                         00:22:52 +12:05
M90 Distance (1): 5 KP 1.66 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   138 Zigurds Upmalis           Auseklis   01:30:29
M14 Distance (2): 9 KP 2.62 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   411 Matīss Saulīte            Auseklis   00:19:18
 2.  1129 Roberts Ķirkums           Kāpa/Carni 00:22:09 +02:51
 3.   410 Emīls Saulīte             Auseklis   00:27:27 +08:09
 3.   885 Ričards Bisenieks         Purva brid 00:27:27 +08:09
 5.   881 Markus Grasis             Auseklis   00:33:44 +14:26
 6.  1806 Ingus Smotrovs            Kāpa/Carni 00:40:47 +21:29
 7.  1057 Roberts Eglītis           Ropaži     01:22:48 +63:30
 7.  1061 Dāvids Ieviņš             Ropaži     01:22:48 +63:30
 9.  1063 Markuss Ilgažs            Ropaži     01:22:52 +63:34
10.  1060 Daniēls Ieviņš                       01:23:06 +63:48
11.  1058 Francis Vimba             OK Ziemeļk 01:23:16 +63:58
     1066 Kārlis Lapiņš             Jaunsardze DQ      
     1065 Adrians Fedulovs          Jaunsardze DQ      
W21C Distance (2): 9 KP 2.62 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.    26 Guna Poga                 Imeria     00:35:29
 2.   612 Dace Ščadro               Ozons      00:35:59 +00:30
 3.  1979 Linda Pavlovska                      00:39:58 +04:29
 4.   839 Laura Peiča                          00:40:02 +04:33
 5.   409 Māra Broka                           00:40:56 +05:27
 6.   522 Kati Smotrova                        00:41:30 +06:01
      980 Ieva Beitika              Randala    DQ      
OPEN1 Distance (2): 9 KP 2.62 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   206 Toms Liepiņš                         00:29:05
M80 Distance (2): 9 KP 2.62 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   108 Juris Mārtiņš Leikarts    Ceļuprojek 00:50:46
M75 Distance (3): 15 KP 3.50 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   779 Elmārs Rūcis                         01:50:41
OPEN2 Distance (3): 15 KP 3.50 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   739 Ieva Ušča                            00:59:25
 2.   740 Uldis Rogulis             Mona       01:01:44 +02:19
     1113 Arta Vanka                           DQ      
W40B Distance (3): 15 KP 3.50 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   807 Valda Ulmane              Auseklis   00:35:15
 2.   761 Evija Grīnvalde           Auseklis   00:39:04 +03:49
 3.   456 Ilona Heinrihsone         Auseklis   00:40:41 +05:26
 4.   672 Inese Kukle                          00:43:26 +08:11
 5.   636 Ilze Zvirbule                        00:45:25 +10:10
 6.   415 Iveta Ozola                          00:47:41 +12:26
 7.   149 Zane Kuple                           00:56:55 +21:40
 8.  1123 Ineta Solzemniece-Sale...            01:08:23 +33:08
 9.   423 Baiba Grišule                        01:10:05 +34:50
10.  1089 Inga Veļķere                         01:10:06 +34:51
11.   392 Sandija Stanke            Auseklis   01:10:21 +35:06
W45B Distance (3): 15 KP 3.50 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   613 Anda Siliņa                          00:40:56
 2.   520 Ilze Opermane                        00:43:00 +02:04
 3.   661 Guna Sedleniece                      00:45:11 +04:15
 4.   408 Aira Broka                           00:47:41 +06:45
 5.   516 Rita Kalnpure                        00:49:38 +08:42
 6.  1014 Vita Rudzīte              Meža sport 00:59:20 +18:24
 7.   745 Dace Ūdre                            01:12:05 +31:09
W50 Distance (3): 15 KP 3.50 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   978 Silvija Lansmane          ind.       00:36:03
 2.    18 Velga Zaļaiskalna         Mona       00:37:37 +01:34
 3.  1097 Dace Vegnere                         00:42:14 +06:11
 4.   823 Dace Cīrule                          00:47:14 +11:11
 5.   311 Vita Vestmane             Mona       00:47:38 +11:35
 6.   205 Anita Angule              OK Sigulda 01:08:33 +32:30
W55 Distance (3): 15 KP 3.50 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   720 Inta Tiltiņa              Mona       00:41:58
 2.   719 Ingrīda Kleinberga        Mona       00:44:53 +02:55
 3.  1084 Regīna Čūdere                        00:52:33 +10:35
 4.  1323 Ilze Vabole               Bebri      00:53:21 +11:23
W60 Distance (3): 15 KP 3.50 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.     2 Daina Zolberga            Sēlijas me 00:36:08
W65 Distance (3): 15 KP 3.50 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   501 Ruta Kukka                Kāpa       00:39:31
 2.   600 Leonora Makarova          Rīgas sati 00:51:54 +12:23
 3.   127 Ruta Svilāne              Ozons      01:02:07 +22:36
 4.   132 Dace Spudas                          01:16:04 +36:33
W75 Distance (3): 15 KP 3.50 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   599 Marga Jēkabsone           Silva      01:09:51
 2.   118 Raisa Mazzariņa           Seniors    01:09:54 +00:03
M60 Distance (4): 18 KP 4.52 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   606 Jānis Pērkons             Auseklis   00:35:51
 2.   974 Jānis Eglītis                        00:42:07 +06:16
 3.   617 Roberts Ozols                        00:43:56 +08:05
 4.   854 Jānis Ozols                          00:44:07 +08:16
 5.   113 Ivars Ansviesulis         Prizma     00:44:10 +08:19
 6.   637 Ilgvars Lipsts                       00:48:48 +12:57
 7.  2079 Guntis Saulītis           Sūneklis   01:00:59 +25:08
 8.   177 Uģis Kaupmanis            Rīgas sati 01:02:53 +27:02
M65 Distance (4): 18 KP 4.52 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.    19 Valerijs Pahomovs         Moduls Rīg 00:40:03
 2.     8 Andris Tauvens            Kurmis     00:41:59 +01:56
 3.  1301 Atle Bergseth             Auseklis   00:46:37 +06:34
 4.   301 Volli Kukk                Kāpa       00:51:30 +11:27
 5.   611 Dainis Maneks             VASES      00:58:48 +18:45
M70 Distance (4): 18 KP 4.52 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.    43 Pēteris Novikovs          Kāpa/Carni 00:47:29
 2.    25 Ādolfs Šampiņš            Seniors    01:00:08 +12:39
OPEN3 Distance (4): 18 KP 4.52 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   806 Kārlis Priedītis          Lūzer X    00:42:00
 2.  1250 Emīls Lazdāns             Auseklis   00:46:31 +04:31
 3.  1500 Werner Johansen           Ogre OK    01:02:55 +20:55
 4.  1083 Edgars Mežinskis                     01:29:15 +47:15
W16 Distance (4): 18 KP 4.52 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   312 Kristīne Berķe            Auseklis   00:41:57
 2.   701 Elīna Krēmere             Auseklis   00:42:47 +00:50
 3.   603 Līva Cera                 Auseklis   00:51:01 +09:04
 4.   334 Paula Alksne              Auseklis   00:54:49 +12:52
W21B Distance (4): 18 KP 4.52 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   273 Madara Stapāne                       00:39:59
 2.   384 Sandra Buša-Kleusena      OK Alnis   00:42:28 +02:29
 3.  1114 Sanita Pavāre             Eko-O      00:47:23 +07:24
 4.  1331 Sigita Rišķe              Rīgas sati 00:48:23 +08:24
 5.   275 Inga Pūcīte                          00:49:16 +09:17
 6.  1316 Baiba Rāta-Saliņa         OK Kāpa    00:50:04 +10:05
 7.   913 Ilvija Jakāne             Auseklis   00:50:27 +10:28
 8.   749 Inga Prindule                        00:51:25 +11:26
 9.  1059 Eva Haberkorne-Vimba      W35B       00:55:03 +15:04
10.   624 Oksana Klēģere                       00:58:00 +18:01
11.   398 Jūlija Aņisko             individuāl 00:59:09 +19:10
12.  1117 Laura Vēze                           00:59:56 +19:57
13.  2654 Grieta Straujā                       01:16:08 +36:09
     1081 Santa Grāvelsiņa                     DQ      
     2323 Džoanna Miteniece         Kurmis OK  DQ      
W35B Distance (4): 18 KP 4.52 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.  1302 Santa Ozola-Tīruma        Ģeogrāfu m 01:00:14
 2.   239 Guna Eglāja               Jaunsardze 01:26:38 +26:24
      414 Anda Spriņģe                         DQ      
W40A Distance (4): 18 KP 4.52 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   217 Astra Šauere                         00:46:56
 2.   331 Aija Stradiņa             Auseklis   00:58:55 +11:59
 3.   546 Vineta Vilistere-Lāce     Ozons      01:09:25 +22:29
W45A Distance (4): 18 KP 4.52 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.    40 Baiba Ozola               Mona       00:39:47
 2.  1103 Anete Vaivode             Auseklis   00:49:32 +09:45
 3.   651 Ilona Rozenberga                     00:50:29 +10:42
 4.   102 Laila Dubova                         00:59:13 +19:26
 5.   968 Elita Emse                           01:02:40 +22:53
 6.   907 Silvija Segliņa           Kurmis OK  01:04:54 +25:07
 7.  2588 Jolanta Galzone                      01:06:28 +26:41
 8.   814 Līga Kesmina                         01:55:36 +75:49
M16 Distance (5): 23 KP 6.67 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   382 Pauls Johansens           IK Ausekli 00:45:41
 2.   723 Renārs Fraktnieks         IK Ausekli 01:31:01 +45:20
M21AK Distance (5): 23 KP 6.67 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   689 Gatis Berķis              Briksnis S 00:48:45
 2.   902 Dāvis Lūsa                Vanagkalns 00:50:05 +01:20
 3.   376 Kaspars Zudrags           Latvijas F 00:50:22 +01:37
 4.   451 Fricis Spektors           Auseklis   00:50:44 +01:59
 5.    99 Raivis Pelss              RA Events  00:51:31 +02:46
 6.  1337 Juris Lebedoks            Kurmis OK  00:54:56 +06:11
 7.   562 Gatis Grīnbergs           Saldus     00:56:11 +07:26
 8.   566 Oskars Staģis             Auseklis   00:56:31 +07:46
 8.   305 Dzintars Arbidāns                    00:56:31 +07:46
10.   191 Edmunds Dremakovs         Auseklis   00:59:43 +10:58
11.   945 Alberts Lācis             OK Purva B 00:59:53 +11:08
12.  1002 Jānis Radziņš             Meridiāns  01:00:17 +11:32
13.  1317 Jānis Saliņš              OK Kāpa    01:00:52 +12:07
14.   313 Juris Jaunzems            Jersika    01:14:53 +26:08
15.   584 Kārlis Podiņš                        01:17:15 +28:30
     1088 Dāvis Apsītis             Jaunsardze DQ      
     1087 Leo Bērziņš               Jaunsardze DQ      
M50 Distance (5): 23 KP 6.67 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   259 Sergejs Šadrins           Kāpa       00:52:44
 2.   922 Agris Būmanis             Prizma     01:04:28 +11:44
 3.   597 Igors Kozlovs             Olaine     01:16:52 +24:08
 4.   407 Uģis Beķeris                         01:36:36 +43:52
M55 Distance (5): 23 KP 6.67 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.  1309 Jevgenijs Kaupužs         OK Kurmis  01:00:37
 2.   123 Pēteris Zariņš            Mona       01:09:00 +08:23
 3.  1313 Kārlis Groskaufmanis      Kāpa       01:13:16 +12:39
 4.  1070 Guntis Pelšs              RL         01:14:54 +14:17
 5.   314 Aldis Kauliņš             Exigen Ser 01:19:12 +18:35
 6.   207 Jānis Augulis             OK Sigulda 01:21:40 +21:03
 7.  1411 Imants Daugulis           Bebri      01:44:52 +44:15
 8.   532 Andris Balodis                       02:08:34 +67:57
W21A Distance (5): 23 KP 6.67 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   341 Emīlija Anna Staģe        Auseklis   00:57:39
 2.   201 Gunda Straume             Auseklis   00:58:12 +00:33
 3.   627 Linda Katlapa             Ozons      00:59:23 +01:44
 4.   569 Zaiga Ozoliņa             Auseklis   01:04:25 +06:46
 5.  2629 Ilze Mīlenberga           Ziemeļkurz 01:10:15 +12:36
 6.   722 Guna Mangusa                         01:15:25 +17:46
 7.  1064 Laine Štēbele                        01:58:12 +60:33
W35A Distance (5): 23 KP 6.67 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   430 Anžela Šapovalova         Auseklis   01:06:16
 2.   213 Ilze Pikšena              LVM        01:08:13 +01:57
 3.   609 Lolita Kauķe              Briksnis   01:10:31 +04:15
 4.   705 Ieva Dobule               Briksnis   01:12:35 +06:19
 5.   278 Elīna Krūze               Burkānciem 01:13:43 +07:27
 6.   580 Inese Purgaile            Bebri      01:21:22 +15:06
 7.   655 Marita Lapa               Autostarts 01:22:07 +15:51
 8.   787 Anita Vucāne                         02:08:15 +61:59
 8.   828 Inese Niedra              Bebri      02:08:15 +61:59
M21C Distance (6): 13 KP 5.07 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.  1994 Ģirts Siliņš              Auseklis   00:46:02
 2.    42 Rūdolfs Krese             Kobalts    00:48:25 +02:23
 3.   856 Viktors Novikovs          Skauts     00:50:29 +04:27
 4.   505 Jānis Sprukts             LHF        00:50:56 +04:54
 5.   245 Nauris Veļķeris           OK Alūksne 00:51:21 +05:19
 6.   896 Reinis Dzenis             Mežakuilis 00:53:23 +07:21
 7.   351 Mārtiņš Ķeņģis                       00:55:17 +09:15
 8.   976 Intars Cakars                        00:57:47 +11:45
 9.   515 Matīss Melecis            Mežakuilis 00:58:22 +12:20
10.   427 Edgars Grīnis             RTV        00:58:49 +12:47
11.   426 Agris Grīnis                         00:58:50 +12:48
12.  1119 Mārtiņš Martinsons                   01:00:15 +14:13
13.   402 Toms Upenieks                        01:03:26 +17:24
14.   528 Miks Latvis               KOS        01:04:55 +18:53
15.   543 Juris Bogdanovs           Mežakuilis 01:19:32 +33:30
16.   252 Armands Leimanis          EKO-O      01:27:41 +41:39
      593 Arnis Mālbergs            VSK Noskri DQ      
M35B Distance (6): 13 KP 5.07 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   373 Nauris Vārtukapteinis     Aizupītes  00:38:35
 2.  1401 Andis Janovs              Briksnis   00:39:30 +00:55
 3.   237 Helmuts Knopkens                     00:39:35 +01:00
 4.   289 Ansis Andže               Auseklis   00:40:32 +01:57
 5.   393 Jānis Ikaunieks                      00:42:33 +03:58
 6.   330 Mārcis Tīrums             Ģeogrāfu m 00:45:09 +06:34
 7.   541 Intars Metums             Latvijas F 00:46:35 +08:00
 8.   975 Māris Ignatovičš                     00:52:07 +13:32
 9.   435 Uldis Štāls               zibens.lv  00:58:25 +19:50
10.   211 Andris Vasilvolfs         Vilks      01:04:14 +25:39
11.   327 Jānis Kossovičs                      01:06:32 +27:57
12.   805 Ģirts Gailis                         01:17:10 +38:35
13.   357 Andris Kalniņš                       01:30:37 +52:02
14.  1062 Ivars Ieviņš              Ropaži     01:46:42 +68:07
M40B Distance (6): 13 KP 5.07 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   924 Dzintars Avots            Greens     00:35:26
 2.   437 Juris Ceirulis            Purva Malē 00:35:52 +00:26
 3.   100 Pēteris Purmalis          DR-Krasts  00:38:32 +03:06
 4.    67 Edmunds Gergelevičs                  00:42:26 +07:00
 5.  1096 Gundars Silavs            Latvijas F 00:44:25 +08:59
 6.   196 Aleksandrs Černušenko     Infekcija  00:46:05 +10:39
 7.   561 Purviņš Mežoņi            M40B       00:48:11 +12:45
 8.   101 Ojārs Dubovs                         00:49:26 +14:00
 9.   616 Didzis Žīgurs                        00:49:51 +14:25
10.   272 Gunārs Valinks                       00:54:26 +19:00
11.   934 Andris Graudiņš                      00:57:49 +22:23
12.   490 Pauls Cielavs                        01:00:12 +24:46
13.  1013 Rolands Kapočus                      01:08:46 +33:20
14.   808 Druvis K                             01:30:50 +55:24
M45B Distance (6): 13 KP 5.07 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   503 Armands Lunts                        00:36:18
 2.   399 Artūrs Brencis            Teikas Kal 00:37:57 +01:39
 3.   114 Ivars Mālnieks                       00:38:31 +02:13
 4.   473 Ansis Pīrāgs                         00:44:28 +08:10
 5.   635 Jānis Odiņš                          00:52:00 +15:42
 6.   838 Genādijs Gordeiko                    00:53:02 +16:44
 7.   602 Guntars Brils                        01:13:12 +36:54
M18 Distance (7): 22 KP 6.94 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.    91 Lauris Stanke             Auseklis   02:00:14
M21B Distance (7): 22 KP 6.94 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   261 Mārtiņš Galvanovskis                 00:46:26
 2.  2000 Kaspars Zvirgzdiņš        Ozons      00:47:16 +00:50
 3.  1069 Mikus Zvirbulis           Ogre OK    00:47:44 +01:18
 4.   170 Raivis Otto               Ozons      00:48:33 +02:07
 5.   424 Jānis Blumbergs                      00:50:35 +04:09
 6.   523 Nauris Priedītis          Bebri      00:53:34 +07:08
 7.  2016 Andris Paeglis                       00:53:56 +07:30
 8.  2211 Normunds Vārtukapteinis   Aizupītes  00:54:19 +07:53
 9.   502 Ansis Skrastiņš                      00:57:38 +11:12
10.   623 Ingus Klēģeris                       00:57:50 +11:24
11.   786 Renārs Druvenieks         OK Sēlijas 00:59:35 +13:09
12.  1930 Jānis Kalniņš                        01:02:11 +15:45
13.   658 Edmunds Mīlenbergs                   01:06:10 +19:44
14.   405 Didzis Šapkus                        01:06:33 +20:07
15.   377 Mārtiņš Pētersons                    01:06:36 +20:10
16.   791 Matīss Fūrmanis                      01:06:48 +20:22
17.   776 Jānis Ezerlīcis                      01:10:47 +24:21
18.  1958 Edgars Saulītis           Sūneklis   01:11:04 +24:38
19.  2269 Uģis Nerets                          01:18:54 +32:28
20.   793 Valdis Pikšens                       01:22:37 +36:11
21.  2191 Mārtiņš Lukstraups                   01:26:44 +40:18
22.   477 Rihards Volfs                        01:27:58 +41:32
23.   621 Kārlis Seņko                         01:28:51 +42:25
24.   497 Elviss Pētersons          Ozons      01:39:05 +52:39
     1078 Raimonds Daugulis                    DQ      
M40A Distance (7): 22 KP 6.94 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.    72 Ģirts Kilēvics                       00:56:49
 2.   900 Gints Gints Eglītis       Silava     00:58:32 +01:43
 3.   396 Jānis Vilims                         00:58:55 +02:06
 4.   693 Mareks Indāns             Ogre OK    01:00:43 +03:54
 5.   668 Juris Kalniņš             Olaine     01:07:26 +10:37
 6.   940 Atis Ģēģeris              Auseklis   01:09:07 +12:18
 7.   173 Gints Ģērmanis            Auseklis   01:13:00 +16:11
 8.  1492 Sandis Siliņš                        01:29:57 +33:08
M45A Distance (7): 22 KP 6.94 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   853 Kārlis Gobleja                       01:03:33
 2.   338 Kaspars  Beitāns          Dopings.lv 01:03:42 +00:09
 3.   129 Vilnis Bērziņš                       01:04:57 +01:24
 4.   820 Saulius Morkūnas                     01:08:50 +05:17
 5.  2048 Atis Straujums            Vienradzis 01:08:53 +05:20
 6.   656 Aivars Lapa               Autostarts 01:16:20 +12:47
 7.   483 Jānis Zariņš                         01:22:16 +18:43
M21AL Distance (8): 28 KP 7.66 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   952 Jānis Kūms                SIS Latvij 00:42:53
 2.   137 Pauls Platais             Ozons      00:51:32 +08:39
 3.  1001 Kaspars Radziņš           Rīgas Sati 00:52:17 +09:24
 4.   496 Ģirts Liniņš              Ozons      00:56:16 +13:23
 5.  1121 Emīls Ūdris                          00:58:03 +15:10
 6.   646 Valts Ulmanis             Auseklis   00:58:07 +15:14
 7.   798 Zigmunds Bībers           ZS 19.NBN  00:58:35 +15:42
 8.   630 Jānis Brižs               OK Ziemeļk 01:03:57 +21:04
 9.   773 Jānis Dūka                Race4Fun   01:11:56 +29:03
10.   421 Elvis Gruzde              Veselava   01:18:11 +35:18
M35A Distance (8): 28 KP 7.66 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.  1080 Toms Veits                Purva Brid 00:49:55
 2.   809 Ints Ulmanis              Auseklis   00:55:53 +05:58
 3.   792 Kārlis Lācis              LDM        00:56:59 +07:04
 4.   733 Ivars Valtass             Saldus OK  00:57:44 +07:49
 5.   997 Guntis Pikurs                        00:59:11 +09:16
 6.   796 Ingus Grasis              Auseklis   01:00:04 +10:09
 7.   270 Jānis Kukks                          01:01:08 +11:13
 8.   568 Māris Bisenieks           Purva brid 01:01:17 +11:22
 9.    87 Pēteris Druķis            Auseklis   01:07:03 +17:08
10.   316 Ainārs Skrubis            Ziemeļkurz 01:10:02 +20:07
11.  1727 Māris Stucis                         01:10:38 +20:43
12.   500 Ervīns Veics                         01:10:54 +20:59
13.  1780 Renārs Skudra                        01:11:48 +21:53
14.   962 Arvis Zvanītājs           Auseklis   01:12:23 +22:28
15.   306 Uldis Kalniņš                        01:16:30 +26:35
16.   446 Kristaps Zariņš           Auseklis   01:30:04 +40:09
17.   271 Normunds Andersons                   01:35:49 +45:54
18.   104 Andris Blanks                        01:47:52 +57:57
19.   189 Andis Skujenieks          Ozons      01:51:00 +61:05
VELOM1 Distance (9): 10 KP 4.60 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   333 Kaspars Cers              Auseklis.  00:34:04
VELOJ1 Distance (9): 10 KP 4.60 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   248 Ernestīne Knēta           Meridiāns  00:48:02
VELOM2 Distance (10): 16 KP 9.40 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   225 Aldis Zaļūksnis                      00:54:07
 2.   870 Jānis Lazdāns             Auseklis   00:57:37 +03:30
 3.  1099 Uldis Germans                        01:10:39 +16:32
 4.    21 Jānis Linde               Ozons      01:12:59 +18:52
 5.  1125 Mārtiņš Reiniks           RTU-Mērnie 01:21:25 +27:18
      236 Juris Riekstiņš                      DQ      
     1074 Andris Hermanis                      DQ      
VELOW2 Distance (10): 16 KP 9.40 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   219 Inese Lazdiņa             SK Briksni 01:00:14
 2.   622 Lauma Čerņevska           VSK Noskri 01:01:10 +00:56
 3.  1243 Ilze Lūkina               Meža sport 01:16:42 +16:28
VELOJ2 Distance (10): 16 KP 9.40 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.  1019 Ronalds Lūkins            Meža sport 01:16:44
 2.  1124 Marta Reinika             RTU-Mērnie 01:21:29 +04:45
 3.   231 Mārtiņš Balčūns                      01:22:27 +05:43
VELOM3 Distance (11): 23 KP 13.40 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.  1177 Uģis Voiceščuks           Vipsport   00:53:04
 2.   251 Edgars Krūmiņš            Alūksne-Ap 00:54:09 +01:05
 3.  1067 Svajunas Ambrazas         S-Sportas  00:55:44 +02:40
 4.    15 Mārtiņš Linde             Ozons      00:55:59 +02:55
 5.   993 Aivis Zetmanis            Azimuts    00:58:25 +05:21
 6.    68 Raitis Muižnieks          Auseklis   00:59:13 +06:09
 7.  1109 Nojus Kalvaitis                      00:59:36 +06:32
 8.  1090 Edgars Bričonoks          Kāpa       01:00:04 +07:00
 9.   124 Toms Dubaviks                        01:01:45 +08:41
10.   235 Ģirts Jankovskis          LDM        01:01:54 +08:50
11.   171 Ivars Žagars                         01:02:19 +09:15
12.   269 Kārlis Baltavs            Kāpa OK    01:03:05 +10:01
13.  1093 Otto Pēteris Pirtnieks    Auseklis   01:03:45 +10:41
14.  1105 Jānis Kaupe                          01:03:49 +10:45
15.    66 Atis Krūmiņš              Adidas AR  01:06:06 +13:02
16.  1068 Ignas Ambrazas            S-Sportas  01:07:20 +14:16
17.   268 Valdis Kokorišs           Mona       01:08:11 +15:07
18.   241 Jānis Zagorskis           Auseklis   01:08:45 +15:41
19.   218 Atis Heinols              OK Kāpa    01:12:22 +19:18
20.    76 Artis Krjukovs            Auseklis   01:13:26 +20:22
21.   639 Kaspars Ābols                        01:13:31 +20:27
22.   841 Pauls Laizāns             Auseklis   01:13:42 +20:38
23.  1086 Juris Borovikovs          Arona      01:19:17 +26:13
24.   265 Didzis Zariņš                        01:21:48 +28:44
25.   877 Arnis Heinrihsons         Auseklis   01:24:12 +31:08
26.  1115 Mārtiņš Bruņenieks        Enkurs     01:29:03 +35:59
27.  1085 Renārs Straupe                       01:30:21 +37:17
28.  1091 Edijs Šaicāns                        01:30:22 +37:18
29.  1116 Ints Marcinkevičs                    01:35:43 +42:39
30.  1095 Artūrs Bumburs            Lizums     01:38:29 +45:25
31.  1120 Māris Andersons                      01:40:00 +46:56
32.   824 Valters Dambe                        01:52:57 +59:53
      949 Kārlis Dzalbs                        DQ      
      249 Mārtiņš Spura                        DQ      
      778 Egils Gruzde              Veselava   DQ      
VELOW3 Distance (11): 23 KP 13.40 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   243 Aiga Strazdiņa            Meridiāns  01:03:59
 2.   253 Algirda Zaliauskaite      LTU MTBO T 01:07:41 +03:42
 3.  1092 Asta Šimkoniene           OK Medeina 01:08:27 +04:28
 4.  1108 Ramune Arlauskiene        IOSK Būdak 01:10:40 +06:41
 5.  1073 Ingrīda Šmite             Auseklis   01:10:44 +06:45
 6.  1079 Dina Zobena               OK Purva B 01:12:49 +08:50
 7.  1112 Inese Kauķe               Briksnis   01:13:52 +09:53
 8.   258 Patricija Babrauskaite    LTV MTBO T 01:14:56 +10:57
 9.   247 Mārīte Knēta              Mona       01:19:18 +15:19
      233 Laima Klauža              Purva Brid DQ      
VELO503 Distance (11): 23 KP 13.40 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.    31 Ivars Pucens              Mona       01:18:29
 2.  1072 Aivars Bisenieks                     01:50:11 +31:42
#1 Distance (SKOLIŅA,W8,M8,W10,M10,W12,M12,M90): 5 KP 1.66 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.   730 Krišjānis Krēmers         Auseklis  M12      00:10:47
 2.  1130 Paula Ķirkuma             Kāpa/ĀdažiW10      00:13:02 +02:15
 3.     0 Valters Pūcītis                     SKOLIŅA  00:13:04 +02:17
 4.  1247 Tomass Ščadro             Ozons     M10      00:14:41 +03:54
 5.  2460 Alise Mīlenberga          ZiemeļkurzW10      00:14:56 +04:09
 6.   208 Toms Bērziņš              FS LEEVON M8       00:15:03 +04:16
 7.     0 Roberts Deičš                       SKOLIŅA  00:15:34 +04:47
 8.   822 Krista Rūse                         W10      00:17:17 +06:30
 9.  1038 Oto Cers                  Auseklis  M10      00:17:22 +06:35
10.   874 Baiba Trule                         W12      00:17:48 +07:01
11.  1308 Gustavs Gailis            BurkānciemM8       00:18:27 +07:40
12.   254 Kate Saliņa               OK Kāpa   W10      00:18:36 +07:49
13.  1011 Elza Rudzīte              Meža sportW12      00:19:49 +09:02
14.   837 Emīls Spolītis                      M8       00:22:29 +11:42
15.   785 Toms Dobriks                        M12      00:22:52 +12:05
16.     0 Markss Mālnieks                     SKOLIŅA  00:24:01 +13:14
17.     0 Niks Mālnieks                       SKOLIŅA  00:24:19 +13:32
18.   610 Jānis Bižāns              Briksnis  M8       00:24:31 +13:44
19.     0 Anna Bērziņa                        SKOLIŅA  00:26:57 +16:10
20.   223 Lelde Ķibilde             Briksnis  W8       00:32:30 +21:43
21.   420 Eduards Betlers                     M8       00:33:33 +22:46
22.  1076 Lauma Lagzdiņa            JaunsardzeSKOLIŅA  00:33:42 +22:55
23.  1077 Dagnija Šika              JaunsardzeSKOLIŅA  00:33:45 +22:58
24.  1075 Rota Lāce                 JaunsardzeSKOLIŅA  00:33:47 +23:00
25.     0 Ralfs Līkops                        SKOLIŅA  00:36:39 +25:52
26.     0 Gerda Gergeleviča                   SKOLIŅA  00:36:45 +25:58
27.     0 Nils Vītoliņš                       SKOLIŅA  00:36:51 +26:04
28.     0 Luīze Liepa                         SKOLIŅA  00:36:53 +26:06
29.     0 Marta Dambe                         SKOLIŅA  00:36:54 +26:07
30.     0 Toms Līkops                         SKOLIŅA  00:39:42 +28:55
31.     0 Rūta Knipše                         SKOLIŅA  00:43:02 +32:15
32.     0 Monta Helmūte                       SKOLIŅA  00:43:57 +33:10
33.     0 Nikoleta Laseviča                   SKOLIŅA  00:43:59 +33:12
34.     0 Klāvs Bižāns                        SKOLIŅA  00:44:09 +33:22
35.     0 Marta Helmūte                       SKOLIŅA  00:44:29 +33:42
36.   139 Kate Helēna Martinsone              W8       00:45:50 +35:03
37.  2007 Paula Pētersone           IK AusekliW10      00:46:08 +35:21
38.     0 Matilde Martinsone                  SKOLIŅA  00:46:34 +35:47
39.     0 Anna Pētersone                      SKOLIŅA  00:46:36 +35:49
40.   138 Zigurds Upmalis           Auseklis  M90      01:30:29 +79:42
#2 Distance (W14,M14,W21C,OPEN1,M80,M85,W80): 9 KP 2.62 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.   411 Matīss Saulīte            Auseklis  M14      00:19:18
 2.  1129 Roberts Ķirkums           Kāpa/CarniM14      00:22:09 +02:51
 3.   410 Emīls Saulīte             Auseklis  M14      00:27:27 +08:09
 3.   885 Ričards Bisenieks         Purva bridM14      00:27:27 +08:09
 5.   206 Toms Liepiņš                        OPEN1    00:29:05 +09:47
 6.   881 Markus Grasis             Auseklis  M14      00:33:44 +14:26
 7.    26 Guna Poga                 Imeria    W21C     00:35:29 +16:11
 8.   612 Dace Ščadro               Ozons     W21C     00:35:59 +16:41
 9.  1979 Linda Pavlovska                     W21C     00:39:58 +20:40
10.   839 Laura Peiča                         W21C     00:40:02 +20:44
11.  1806 Ingus Smotrovs            Kāpa/CarniM14      00:40:47 +21:29
12.   409 Māra Broka                          W21C     00:40:56 +21:38
13.   522 Kati Smotrova                       W21C     00:41:30 +22:12
14.   108 Juris Mārtiņš Leikarts    CeļuprojekM80      00:50:46 +31:28
15.  1061 Dāvids Ieviņš             Ropaži    M14      01:22:48 +63:30
15.  1057 Roberts Eglītis           Ropaži    M14      01:22:48 +63:30
17.  1063 Markuss Ilgažs            Ropaži    M14      01:22:52 +63:34
18.  1060 Daniēls Ieviņš                      M14      01:23:06 +63:48
19.  1058 Francis Vimba             OK ZiemeļkM14      01:23:16 +63:58
     1065 Adrians Fedulovs          JaunsardzeM14      DQ      
     1066 Kārlis Lapiņš             JaunsardzeM14      DQ      
      980 Ieva Beitika              Randala   W21C     DQ      
#3 Distance (M75,OPEN2,W40B,W45B,W50,W55,W60,W65,W70,W75): 15 KP 3.50 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.   807 Valda Ulmane              Auseklis  W40B     00:35:15
 2.   978 Silvija Lansmane          ind.      W50      00:36:03 +00:48
 3.     2 Daina Zolberga            Sēlijas meW60      00:36:08 +00:53
 4.    18 Velga Zaļaiskalna         Mona      W50      00:37:37 +02:22
 5.   761 Evija Grīnvalde           Auseklis  W40B     00:39:04 +03:49
 6.   501 Ruta Kukka                Kāpa      W65      00:39:31 +04:16
 7.   456 Ilona Heinrihsone         Auseklis  W40B     00:40:41 +05:26
 8.   613 Anda Siliņa                         W45B     00:40:56 +05:41
 9.   720 Inta Tiltiņa              Mona      W55      00:41:58 +06:43
10.  1097 Dace Vegnere                        W50      00:42:14 +06:59
11.   520 Ilze Opermane                       W45B     00:43:00 +07:45
12.   672 Inese Kukle                         W40B     00:43:26 +08:11
13.   719 Ingrīda Kleinberga        Mona      W55      00:44:53 +09:38
14.   661 Guna Sedleniece                     W45B     00:45:11 +09:56
15.   636 Ilze Zvirbule                       W40B     00:45:25 +10:10
16.   823 Dace Cīrule                         W50      00:47:14 +11:59
17.   311 Vita Vestmane             Mona      W50      00:47:38 +12:23
18.   415 Iveta Ozola                         W40B     00:47:41 +12:26
18.   408 Aira Broka                          W45B     00:47:41 +12:26
20.   516 Rita Kalnpure                       W45B     00:49:38 +14:23
21.   600 Leonora Makarova          Rīgas satiW65      00:51:54 +16:39
22.  1084 Regīna Čūdere                       W55      00:52:33 +17:18
23.  1323 Ilze Vabole               Bebri     W55      00:53:21 +18:06
24.   149 Zane Kuple                          W40B     00:56:55 +21:40
25.  1014 Vita Rudzīte              Meža sportW45B     00:59:20 +24:05
26.   739 Ieva Ušča                           OPEN2    00:59:25 +24:10
27.   740 Uldis Rogulis             Mona      OPEN2    01:01:44 +26:29
28.   127 Ruta Svilāne              Ozons     W65      01:02:07 +26:52
29.  1123 Ineta Solzemniece-Sale...           W40B     01:08:23 +33:08
30.   205 Anita Angule              OK SiguldaW50      01:08:33 +33:18
31.   599 Marga Jēkabsone           Silva     W75      01:09:51 +34:36
32.   118 Raisa Mazzariņa           Seniors   W75      01:09:54 +34:39
33.   423 Baiba Grišule                       W40B     01:10:05 +34:50
34.  1089 Inga Veļķere                        W40B     01:10:06 +34:51
35.   392 Sandija Stanke            Auseklis  W40B     01:10:21 +35:06
36.   745 Dace Ūdre                           W45B     01:12:05 +36:50
37.   132 Dace Spudas                         W65      01:16:04 +40:49
38.   779 Elmārs Rūcis                        M75      01:50:41 +75:26
     1113 Arta Vanka                          OPEN2    DQ      
#4 Distance (M60,M65,M70,OPEN3,W16,W18,W21B,W35B,W40A,W45A): 18 KP 4.52 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.   606 Jānis Pērkons             Auseklis  M60      00:35:51
 2.    40 Baiba Ozola               Mona      W45A     00:39:47 +03:56
 3.   273 Madara Stapāne                      W21B     00:39:59 +04:08
 4.    19 Valerijs Pahomovs         Moduls RīgM65      00:40:03 +04:12
 5.   312 Kristīne Berķe            Auseklis  W16      00:41:57 +06:06
 6.     8 Andris Tauvens            Kurmis    M65      00:41:59 +06:08
 7.   806 Kārlis Priedītis          Lūzer X   OPEN3    00:42:00 +06:09
 8.   974 Jānis Eglītis                       M60      00:42:07 +06:16
 9.   384 Sandra Buša-Kleusena      OK Alnis  W21B     00:42:28 +06:37
10.   701 Elīna Krēmere             Auseklis  W16      00:42:47 +06:56
11.   617 Roberts Ozols                       M60      00:43:56 +08:05
12.   854 Jānis Ozols                         M60      00:44:07 +08:16
13.   113 Ivars Ansviesulis         Prizma    M60      00:44:10 +08:19
14.  1250 Emīls Lazdāns             Auseklis  OPEN3    00:46:31 +10:40
15.  1301 Atle Bergseth             Auseklis  M65      00:46:37 +10:46
16.   217 Astra Šauere                        W40A     00:46:56 +11:05
17.  1114 Sanita Pavāre             Eko-O     W21B     00:47:23 +11:32
18.    43 Pēteris Novikovs          Kāpa/CarniM70      00:47:29 +11:38
19.  1331 Sigita Rišķe              Rīgas satiW21B     00:48:23 +12:32
20.   637 Ilgvars Lipsts                      M60      00:48:48 +12:57
21.   275 Inga Pūcīte                         W21B     00:49:16 +13:25
22.  1103 Anete Vaivode             Auseklis  W45A     00:49:32 +13:41
23.  1316 Baiba Rāta-Saliņa         OK Kāpa   W21B     00:50:04 +14:13
24.   913 Ilvija Jakāne             Auseklis  W21B     00:50:27 +14:36
25.   651 Ilona Rozenberga                    W45A     00:50:29 +14:38
26.   603 Līva Cera                 Auseklis  W16      00:51:01 +15:10
27.   749 Inga Prindule                       W21B     00:51:25 +15:34
28.   301 Volli Kukk                Kāpa      M65      00:51:30 +15:39
29.   334 Paula Alksne              Auseklis  W16      00:54:49 +18:58
30.  1059 Eva Haberkorne-Vimba      W35B      W21B     00:55:03 +19:12
31.   624 Oksana Klēģere                      W21B     00:58:00 +22:09
32.   611 Dainis Maneks             VASES     M65      00:58:48 +22:57
33.   331 Aija Stradiņa             Auseklis  W40A     00:58:55 +23:04
34.   398 Jūlija Aņisko             individuālW21B     00:59:09 +23:18
35.   102 Laila Dubova                        W45A     00:59:13 +23:22
36.  1117 Laura Vēze                          W21B     00:59:56 +24:05
37.    25 Ādolfs Šampiņš            Seniors   M70      01:00:08 +24:17
38.  1302 Santa Ozola-Tīruma        Ģeogrāfu mW35B     01:00:14 +24:23
39.  2079 Guntis Saulītis           Sūneklis  M60      01:00:59 +25:08
40.   968 Elita Emse                          W45A     01:02:40 +26:49
41.   177 Uģis Kaupmanis            Rīgas satiM60      01:02:53 +27:02
42.  1500 Werner Johansen           Ogre OK   OPEN3    01:02:55 +27:04
43.   907 Silvija Segliņa           Kurmis OK W45A     01:04:54 +29:03
44.  2588 Jolanta Galzone                     W45A     01:06:28 +30:37
45.   546 Vineta Vilistere-Lāce     Ozons     W40A     01:09:25 +33:34
46.  2654 Grieta Straujā                      W21B     01:16:08 +40:17
47.   239 Guna Eglāja               JaunsardzeW35B     01:26:38 +50:47
48.  1083 Edgars Mežinskis                    OPEN3    01:29:15 +53:24
49.   814 Līga Kesmina                        W45A     01:55:36 +79:45
     2323 Džoanna Miteniece         Kurmis OK W21B     DQ      
      414 Anda Spriņģe                        W35B     DQ      
     1081 Santa Grāvelsiņa                    W21B     DQ      
#5 Distance (M16,M21AK,M50,M55,W21A,W35A): 23 KP 6.67 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.   382 Pauls Johansens           IK AusekliM16      00:45:41
 2.   689 Gatis Berķis              Briksnis SM21AK    00:48:45 +03:04
 3.   902 Dāvis Lūsa                VanagkalnsM21AK    00:50:05 +04:24
 4.   376 Kaspars Zudrags           Latvijas FM21AK    00:50:22 +04:41
 5.   451 Fricis Spektors           Auseklis  M21AK    00:50:44 +05:03
 6.    99 Raivis Pelss              RA Events M21AK    00:51:31 +05:50
 7.   259 Sergejs Šadrins           Kāpa      M50      00:52:44 +07:03
 8.  1337 Juris Lebedoks            Kurmis OK M21AK    00:54:56 +09:15
 9.   562 Gatis Grīnbergs           Saldus    M21AK    00:56:11 +10:30
10.   566 Oskars Staģis             Auseklis  M21AK    00:56:31 +10:50
10.   305 Dzintars Arbidāns                   M21AK    00:56:31 +10:50
12.   341 Emīlija Anna Staģe        Auseklis  W21A     00:57:39 +11:58
13.   201 Gunda Straume             Auseklis  W21A     00:58:12 +12:31
14.   627 Linda Katlapa             Ozons     W21A     00:59:23 +13:42
15.   191 Edmunds Dremakovs         Auseklis  M21AK    00:59:43 +14:02
16.   945 Alberts Lācis             OK Purva BM21AK    00:59:53 +14:12
17.  1002 Jānis Radziņš             Meridiāns M21AK    01:00:17 +14:36
18.  1309 Jevgenijs Kaupužs         OK Kurmis M55      01:00:37 +14:56
19.  1317 Jānis Saliņš              OK Kāpa   M21AK    01:00:52 +15:11
20.   569 Zaiga Ozoliņa             Auseklis  W21A     01:04:25 +18:44
21.   922 Agris Būmanis             Prizma    M50      01:04:28 +18:47
22.   430 Anžela Šapovalova         Auseklis  W35A     01:06:16 +20:35
23.   213 Ilze Pikšena              LVM       W35A     01:08:13 +22:32
24.   123 Pēteris Zariņš            Mona      M55      01:09:00 +23:19
25.  2629 Ilze Mīlenberga           ZiemeļkurzW21A     01:10:15 +24:34
26.   609 Lolita Kauķe              Briksnis  W35A     01:10:31 +24:50
27.   705 Ieva Dobule               Briksnis  W35A     01:12:35 +26:54
28.  1313 Kārlis Groskaufmanis      Kāpa      M55      01:13:16 +27:35
29.   278 Elīna Krūze               BurkānciemW35A     01:13:43 +28:02
30.   313 Juris Jaunzems            Jersika   M21AK    01:14:53 +29:12
31.  1070 Guntis Pelšs              RL        M55      01:14:54 +29:13
32.   722 Guna Mangusa                        W21A     01:15:25 +29:44
33.   597 Igors Kozlovs             Olaine    M50      01:16:52 +31:11
34.   584 Kārlis Podiņš                       M21AK    01:17:15 +31:34
35.   314 Aldis Kauliņš             Exigen SerM55      01:19:12 +33:31
36.   580 Inese Purgaile            Bebri     W35A     01:21:22 +35:41
37.   207 Jānis Augulis             OK SiguldaM55      01:21:40 +35:59
38.   655 Marita Lapa               AutostartsW35A     01:22:07 +36:26
39.   723 Renārs Fraktnieks         IK AusekliM16      01:31:01 +45:20
40.   407 Uģis Beķeris                        M50      01:36:36 +50:55
41.  1411 Imants Daugulis           Bebri     M55      01:44:52 +59:11
42.  1064 Laine Štēbele                       W21A     01:58:12 +72:31
43.   828 Inese Niedra              Bebri     W35A     02:08:15 +82:34
43.   787 Anita Vucāne                        W35A     02:08:15 +82:34
45.   532 Andris Balodis                      M55      02:08:34 +82:53
     1088 Dāvis Apsītis             JaunsardzeM21AK    DQ      
     1087 Leo Bērziņš               JaunsardzeM21AK    DQ      
#6 Distance (M21C,M35B,M40B,M45B): 13 KP 5.07 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.   924 Dzintars Avots            Greens    M40B     00:35:26
 2.   437 Juris Ceirulis            Purva MalēM40B     00:35:52 +00:26
 3.   503 Armands Lunts                       M45B     00:36:18 +00:52
 4.   399 Artūrs Brencis            Teikas KalM45B     00:37:57 +02:31
 5.   114 Ivars Mālnieks                      M45B     00:38:31 +03:05
 6.   100 Pēteris Purmalis          DR-Krasts M40B     00:38:32 +03:06
 7.   373 Nauris Vārtukapteinis     Aizupītes M35B     00:38:35 +03:09
 8.  1401 Andis Janovs              Briksnis  M35B     00:39:30 +04:04
 9.   237 Helmuts Knopkens                    M35B     00:39:35 +04:09
10.   289 Ansis Andže               Auseklis  M35B     00:40:32 +05:06
11.    67 Edmunds Gergelevičs                 M40B     00:42:26 +07:00
12.   393 Jānis Ikaunieks                     M35B     00:42:33 +07:07
13.  1096 Gundars Silavs            Latvijas FM40B     00:44:25 +08:59
14.   473 Ansis Pīrāgs                        M45B     00:44:28 +09:02
15.   330 Mārcis Tīrums             Ģeogrāfu mM35B     00:45:09 +09:43
16.  1994 Ģirts Siliņš              Auseklis  M21C     00:46:02 +10:36
17.   196 Aleksandrs Černušenko     Infekcija M40B     00:46:05 +10:39
18.   541 Intars Metums             Latvijas FM35B     00:46:35 +11:09
19.   561 Purviņš Mežoņi            M40B      M40B     00:48:11 +12:45
20.    42 Rūdolfs Krese             Kobalts   M21C     00:48:25 +12:59
21.   101 Ojārs Dubovs                        M40B     00:49:26 +14:00
22.   616 Didzis Žīgurs                       M40B     00:49:51 +14:25
23.   856 Viktors Novikovs          Skauts    M21C     00:50:29 +15:03
24.   505 Jānis Sprukts             LHF       M21C     00:50:56 +15:30
25.   245 Nauris Veļķeris           OK AlūksneM21C     00:51:21 +15:55
26.   635 Jānis Odiņš                         M45B     00:52:00 +16:34
27.   975 Māris Ignatovičš                    M35B     00:52:07 +16:41
28.   838 Genādijs Gordeiko                   M45B     00:53:02 +17:36
29.   896 Reinis Dzenis             MežakuilisM21C     00:53:23 +17:57
30.   272 Gunārs Valinks                      M40B     00:54:26 +19:00
31.   351 Mārtiņš Ķeņģis                      M21C     00:55:17 +19:51
32.   976 Intars Cakars                       M21C     00:57:47 +22:21
33.   934 Andris Graudiņš                     M40B     00:57:49 +22:23
34.   515 Matīss Melecis            MežakuilisM21C     00:58:22 +22:56
35.   435 Uldis Štāls               zibens.lv M35B     00:58:25 +22:59
36.   427 Edgars Grīnis             RTV       M21C     00:58:49 +23:23
37.   426 Agris Grīnis                        M21C     00:58:50 +23:24
38.   490 Pauls Cielavs                       M40B     01:00:12 +24:46
39.  1119 Mārtiņš Martinsons                  M21C     01:00:15 +24:49
40.   402 Toms Upenieks                       M21C     01:03:26 +28:00
41.   211 Andris Vasilvolfs         Vilks     M35B     01:04:14 +28:48
42.   528 Miks Latvis               KOS       M21C     01:04:55 +29:29
43.   327 Jānis Kossovičs                     M35B     01:06:32 +31:06
44.  1013 Rolands Kapočus                     M40B     01:08:46 +33:20
45.   602 Guntars Brils                       M45B     01:13:12 +37:46
46.   805 Ģirts Gailis                        M35B     01:17:10 +41:44
47.   543 Juris Bogdanovs           MežakuilisM21C     01:19:32 +44:06
48.   252 Armands Leimanis          EKO-O     M21C     01:27:41 +52:15
49.   357 Andris Kalniņš                      M35B     01:30:37 +55:11
50.   808 Druvis K                            M40B     01:30:50 +55:24
51.  1062 Ivars Ieviņš              Ropaži    M35B     01:46:42 +71:16
      593 Arnis Mālbergs            VSK NoskriM21C     DQ      
#7 Distance (M18,M21B,M40A,M45A): 22 KP 6.94 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.   261 Mārtiņš Galvanovskis                M21B     00:46:26
 2.  2000 Kaspars Zvirgzdiņš        Ozons     M21B     00:47:16 +00:50
 3.  1069 Mikus Zvirbulis           Ogre OK   M21B     00:47:44 +01:18
 4.   170 Raivis Otto               Ozons     M21B     00:48:33 +02:07
 5.   424 Jānis Blumbergs                     M21B     00:50:35 +04:09
 6.   523 Nauris Priedītis          Bebri     M21B     00:53:34 +07:08
 7.  2016 Andris Paeglis                      M21B     00:53:56 +07:30
 8.  2211 Normunds Vārtukapteinis   Aizupītes M21B     00:54:19 +07:53
 9.    72 Ģirts Kilēvics                      M40A     00:56:49 +10:23
10.   502 Ansis Skrastiņš                     M21B     00:57:38 +11:12
11.   623 Ingus Klēģeris                      M21B     00:57:50 +11:24
12.   900 Gints Gints Eglītis       Silava    M40A     00:58:32 +12:06
13.   396 Jānis Vilims                        M40A     00:58:55 +12:29
14.   786 Renārs Druvenieks         OK SēlijasM21B     00:59:35 +13:09
15.   693 Mareks Indāns             Ogre OK   M40A     01:00:43 +14:17
16.  1930 Jānis Kalniņš                       M21B     01:02:11 +15:45
17.   853 Kārlis Gobleja                      M45A     01:03:33 +17:07
18.   338 Kaspars  Beitāns          Dopings.lvM45A     01:03:42 +17:16
19.   129 Vilnis Bērziņš                      M45A     01:04:57 +18:31
20.   658 Edmunds Mīlenbergs                  M21B     01:06:10 +19:44
21.   405 Didzis Šapkus                       M21B     01:06:33 +20:07
22.   377 Mārtiņš Pētersons                   M21B     01:06:36 +20:10
23.   791 Matīss Fūrmanis                     M21B     01:06:48 +20:22
24.   668 Juris Kalniņš             Olaine    M40A     01:07:26 +21:00
25.   820 Saulius Morkūnas                    M45A     01:08:50 +22:24
26.  2048 Atis Straujums            VienradzisM45A     01:08:53 +22:27
27.   940 Atis Ģēģeris              Auseklis  M40A     01:09:07 +22:41
28.   776 Jānis Ezerlīcis                     M21B     01:10:47 +24:21
29.  1958 Edgars Saulītis           Sūneklis  M21B     01:11:04 +24:38
30.   173 Gints Ģērmanis            Auseklis  M40A     01:13:00 +26:34
31.   656 Aivars Lapa               AutostartsM45A     01:16:20 +29:54
32.  2269 Uģis Nerets                         M21B     01:18:54 +32:28
33.   483 Jānis Zariņš                        M45A     01:22:16 +35:50
34.   793 Valdis Pikšens                      M21B     01:22:37 +36:11
35.  2191 Mārtiņš Lukstraups                  M21B     01:26:44 +40:18
36.   477 Rihards Volfs                       M21B     01:27:58 +41:32
37.   621 Kārlis Seņko                        M21B     01:28:51 +42:25
38.  1492 Sandis Siliņš                       M40A     01:29:57 +43:31
39.   497 Elviss Pētersons          Ozons     M21B     01:39:05 +52:39
40.    91 Lauris Stanke             Auseklis  M18      02:00:14 +73:48
     1078 Raimonds Daugulis                   M21B     DQ      
#8 Distance (M21AL,M35A): 28 KP 7.66 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.   952 Jānis Kūms                SIS LatvijM21AL    00:42:53
 2.  1080 Toms Veits                Purva BridM35A     00:49:55 +07:02
 3.   137 Pauls Platais             Ozons     M21AL    00:51:32 +08:39
 4.  1001 Kaspars Radziņš           Rīgas SatiM21AL    00:52:17 +09:24
 5.   809 Ints Ulmanis              Auseklis  M35A     00:55:53 +13:00
 6.   496 Ģirts Liniņš              Ozons     M21AL    00:56:16 +13:23
 7.   792 Kārlis Lācis              LDM       M35A     00:56:59 +14:06
 8.   733 Ivars Valtass             Saldus OK M35A     00:57:44 +14:51
 9.  1121 Emīls Ūdris                         M21AL    00:58:03 +15:10
10.   646 Valts Ulmanis             Auseklis  M21AL    00:58:07 +15:14
11.   798 Zigmunds Bībers           ZS 19.NBN M21AL    00:58:35 +15:42
12.   997 Guntis Pikurs                       M35A     00:59:11 +16:18
13.   796 Ingus Grasis              Auseklis  M35A     01:00:04 +17:11
14.   270 Jānis Kukks                         M35A     01:01:08 +18:15
15.   568 Māris Bisenieks           Purva bridM35A     01:01:17 +18:24
16.   630 Jānis Brižs               OK ZiemeļkM21AL    01:03:57 +21:04
17.    87 Pēteris Druķis            Auseklis  M35A     01:07:03 +24:10
18.   316 Ainārs Skrubis            ZiemeļkurzM35A     01:10:02 +27:09
19.  1727 Māris Stucis                        M35A     01:10:38 +27:45
20.   500 Ervīns Veics                        M35A     01:10:54 +28:01
21.  1780 Renārs Skudra                       M35A     01:11:48 +28:55
22.   773 Jānis Dūka                Race4Fun  M21AL    01:11:56 +29:03
23.   962 Arvis Zvanītājs           Auseklis  M35A     01:12:23 +29:30
24.   306 Uldis Kalniņš                       M35A     01:16:30 +33:37
25.   421 Elvis Gruzde              Veselava  M21AL    01:18:11 +35:18
26.   446 Kristaps Zariņš           Auseklis  M35A     01:30:04 +47:11
27.   271 Normunds Andersons                  M35A     01:35:49 +52:56
28.   104 Andris Blanks                       M35A     01:47:52 +64:59
29.   189 Andis Skujenieks          Ozons     M35A     01:51:00 +68:07
#9 Distance (VELOM1,VELOW1,VELOJ1,VELO501): 10 KP 4.60 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.   333 Kaspars Cers              Auseklis. VELOM1   00:34:04
 2.   248 Ernestīne Knēta           Meridiāns VELOJ1   00:48:02 +13:58
#10 Distance (VELOM2,VELOW2,VELOJ2,VELO502): 16 KP 9.40 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.   225 Aldis Zaļūksnis                     VELOM2   00:54:07
 2.   870 Jānis Lazdāns             Auseklis  VELOM2   00:57:37 +03:30
 3.   219 Inese Lazdiņa             SK BriksniVELOW2   01:00:14 +06:07
 4.   622 Lauma Čerņevska           VSK NoskriVELOW2   01:01:10 +07:03
 5.  1099 Uldis Germans                       VELOM2   01:10:39 +16:32
 6.    21 Jānis Linde               Ozons     VELOM2   01:12:59 +18:52
 7.  1243 Ilze Lūkina               Meža sportVELOW2   01:16:42 +22:35
 8.  1019 Ronalds Lūkins            Meža sportVELOJ2   01:16:44 +22:37
 9.  1125 Mārtiņš Reiniks           RTU-MērnieVELOM2   01:21:25 +27:18
10.  1124 Marta Reinika             RTU-MērnieVELOJ2   01:21:29 +27:22
11.   231 Mārtiņš Balčūns                     VELOJ2   01:22:27 +28:20
     1074 Andris Hermanis                     VELOM2   DQ      
      236 Juris Riekstiņš                     VELOM2   DQ      
#11 Distance (VELOM3,VELOW3,VELO503): 23 KP 13.40 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.  1177 Uģis Voiceščuks           Vipsport  VELOM3   00:53:04
 2.   251 Edgars Krūmiņš            Alūksne-ApVELOM3   00:54:09 +01:05
 3.  1067 Svajunas Ambrazas         S-Sportas VELOM3   00:55:44 +02:40
 4.    15 Mārtiņš Linde             Ozons     VELOM3   00:55:59 +02:55
 5.   993 Aivis Zetmanis            Azimuts   VELOM3   00:58:25 +05:21
 6.    68 Raitis Muižnieks          Auseklis  VELOM3   00:59:13 +06:09
 7.  1109 Nojus Kalvaitis                     VELOM3   00:59:36 +06:32
 8.  1090 Edgars Bričonoks          Kāpa      VELOM3   01:00:04 +07:00
 9.   124 Toms Dubaviks                       VELOM3   01:01:45 +08:41
10.   235 Ģirts Jankovskis          LDM       VELOM3   01:01:54 +08:50
11.   171 Ivars Žagars                        VELOM3   01:02:19 +09:15
12.   269 Kārlis Baltavs            Kāpa OK   VELOM3   01:03:05 +10:01
13.  1093 Otto Pēteris Pirtnieks    Auseklis  VELOM3   01:03:45 +10:41
14.  1105 Jānis Kaupe                         VELOM3   01:03:49 +10:45
15.   243 Aiga Strazdiņa            Meridiāns VELOW3   01:03:59 +10:55
16.    66 Atis Krūmiņš              Adidas AR VELOM3   01:06:06 +13:02
17.  1068 Ignas Ambrazas            S-Sportas VELOM3   01:07:20 +14:16
18.   253 Algirda Zaliauskaite      LTU MTBO TVELOW3   01:07:41 +14:37
19.   268 Valdis Kokorišs           Mona      VELOM3   01:08:11 +15:07
20.  1092 Asta Šimkoniene           OK MedeinaVELOW3   01:08:27 +15:23
21.   241 Jānis Zagorskis           Auseklis  VELOM3   01:08:45 +15:41
22.  1108 Ramune Arlauskiene        IOSK BūdakVELOW3   01:10:40 +17:36
23.  1073 Ingrīda Šmite             Auseklis  VELOW3   01:10:44 +17:40
24.   218 Atis Heinols              OK Kāpa   VELOM3   01:12:22 +19:18
25.  1079 Dina Zobena               OK Purva BVELOW3   01:12:49 +19:45
26.    76 Artis Krjukovs            Auseklis  VELOM3   01:13:26 +20:22
27.   639 Kaspars Ābols                       VELOM3   01:13:31 +20:27
28.   841 Pauls Laizāns             Auseklis  VELOM3   01:13:42 +20:38
29.  1112 Inese Kauķe               Briksnis  VELOW3   01:13:52 +20:48
30.   258 Patricija Babrauskaite    LTV MTBO TVELOW3   01:14:56 +21:52
31.    31 Ivars Pucens              Mona      VELO503  01:18:29 +25:25
32.  1086 Juris Borovikovs          Arona     VELOM3   01:19:17 +26:13
33.   247 Mārīte Knēta              Mona      VELOW3   01:19:18 +26:14
34.   265 Didzis Zariņš                       VELOM3   01:21:48 +28:44
35.   877 Arnis Heinrihsons         Auseklis  VELOM3   01:24:12 +31:08
36.  1115 Mārtiņš Bruņenieks        Enkurs    VELOM3   01:29:03 +35:59
37.  1085 Renārs Straupe                      VELOM3   01:30:21 +37:17
38.  1091 Edijs Šaicāns                       VELOM3   01:30:22 +37:18
39.  1116 Ints Marcinkevičs                   VELOM3   01:35:43 +42:39
40.  1095 Artūrs Bumburs            Lizums    VELOM3   01:38:29 +45:25
41.  1120 Māris Andersons                     VELOM3   01:40:00 +46:56
42.  1072 Aivars Bisenieks                    VELO503  01:50:11 +57:07
43.   824 Valters Dambe                       VELOM3   01:52:57 +59:53
      249 Mārtiņš Spura                       VELOM3   DQ      
      778 Egils Gruzde              Veselava  VELOM3   DQ      
      949 Kārlis Dzalbs                       VELOM3   DQ      
      233 Laima Klauža              Purva BridVELOW3   DQ      

© Tak-Soft 2001-2015 http://www.tak-soft.com SIME:4.61 [2015.426] @ 2016.04.14. 23:18:56 Magnets