Magnēts
Ceturdiena, 2024.gada 22.februāris / Rigonda, Adrians, Ārija
Jurmalas Rogainings 2020

19.10.2024.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
Nolikums


Pievienojies mums

Mēs piedalāmiesNāciet mūsu klubā!
Informācija par Magnētu iesācējiem.

Magnēts - populārākās tautas orientēšanās sacensības Latvijā. Tajās var piedalīties ikviens sportot gribētājs. Ir dažāda vecuma, garuma un sarežģītības distances. Sacensības norit Rīgas apkārtnē katru trešdienu un ceturtdienu no pavasara līdz rudenim. Starts atvērts no plkst. 16:00 līdz 19:30.

Orientēšanās - tā ir pārvietošanās pa distanci apvidū, kurā izlikti kontrolpunkti (KP). Orientēšanās, jeb pārvietošanās apvidū notiek ar kompasa un apvidus kartes palīdzību, kurā iezīmēti konkrētās distances KP aplīšu veidā. Orientēšanās sacensībās Magnēts dalībniekam pēc iespējas īsākā laikā, brīvi izvēloties ceļu starp KP, iepriekš noteiktajā secībā jāapmeklē visi konkrētās distances KP.

Orientēšanās sacensību Magnēts burvība - lieliska atpūta darba nedēļas vidū pie dabas. Gluži kā brīvdiena! Un nesaki, ka tu šai lietai esi par vecu - ieskaties Magnēta statistikas sadaļā par vecāko dalībnieku!

Katrā ziņā nevajag baidīties no vārda sacensības, distanci jūs varat veikt arī nesteidzoties, izbaudot apkārtējās dabas burvību, svaigo meža gaisu un kartes lasīšanas prieku meklējot kontrolpunktus. Nepatīk vienam? Ņem līdzi draugus! Draugi neparakstās?! Tad iegūsti jaunus draugus Magnētā!

Nav skaidri orientēšanās pamati? Šeit vari iepazīties ar Orientēšanās ABC. Kartes apzīmējumu aprakstu tu saņemsi pirmo reizi ierodoties Magnētā. Sacensību centrā organizatori Jums palīdzēs atrisināt jebkuru neskaidrību. Pirmo reizi dodoties orientēšanās distancē, Jums par simbolisku samaksu ir arī iespējams paņemt palīgos apmācības instruktorus.

Pirms doties uz „Magnētu”, ieteicams iepazīties ar sacensību nolikumu un kalendāru (ērtu un pārskatāmu sacensību kalendāru tu saņemsi pirmo reizi ierodoties Magnētā). Lai skrietu orientēšanās distancē, sākotnēji Jums ir nepieciešami sporta apavi, ērts pārvietošanās apģērbs un kompass (kompasu var īrēt arī sacensību centrā). Tomēr, lai orientēšanos padarītu patīkamāku, sacensību centrā specializētā veikalā ir iespējams iegādāties visu nepieciešamo ekipējumu dažādām gaumēm un maciņa biezumam.

Sacensību centrā ir pieejams arī papildus serviss - bērnudārzs, bufete, mantu un atslēgu uzglabāšana.

Tas nu pagaidām viss. Ja ir kādi jautājumi, sūti e-pastu uz adresi, kas atrodama kontaktu sadaļā.

Tiksimies otrdien, trešdien un ceturtdien - "Magnētā".


© 2007 - 2024, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu