Magnēts
Svētdiena, 2024.gada 23.jūnijs / Līga
Jurmalas Rogainings 2020

19.10.2024.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
Nolikums


Pievienojies mums

Mēs piedalāmiesSPORTident

SPORTident 2019.gada nogales piedāvājums 

Kā ik gadus uz Ziemassvētkiem SPORTident mūs iepazīstina ar kādu savas produkcijas īpašo piedāvājumu. Šoreiz tas ir vairāk domāts orientēšanās klubiem un interešu kopām: iegādājoties 5 (piecas) bezkontakta atzīmēšanās kartes SIAC, dāvanā saņemsiet jauno SPORTident printeri, kā arī SPORTident App 50 lietotnes gada abonementu bez maksas. Pievienojiet rezultātu nolasītāju BSM8-USB savam telefonam un iegūsiet tūlītējas splitu izdrukas, kā arī iespēju tiešsaites rezultātiem.

Plašāka informācija https://www.sportident.com/…/356-end-of-year-offer-2019.html

Ja esam ieinteresējuši, pasūti Vācijā : promotion@sportident.com

vai Latvijā: sportident.baltic@gmail.com tālr. +371 29216088 (Ieva).

Piedāvājums spēkā līdz 2019.gada 31.decembrim.

Jaunumi  

SPORTident aprīļa mēneša jaunumi


SIAC spilgtās krāsās 

    

Esam nolēmuši pievienot neona dzelteno (citrona krāsas) SIAC savam regulārajam piedāvājumam, jo mūsu īpašā SPORTident ActiveCards ziemassvētku sērija izrādījās ļoti pieprasīta.


.Lai jaunais, spilgtais SIAC kļūst par jūsu sabiedroto sportā un ļauj izbaudīt lielāku ātrumu! Speriet nākamo soli un paātriniet kustību, izmantojot bezkontakta atzīmēšanos!

 Vai esat gatavi ātru un aizraujošu sacensību pilnai jaunajai sezonai?

  

SIAC dod gan gaismas, gan skaņas signālu, kas garantē sekmīgu un ātru bezkontakta atzīmēšanos jebkuram sportistam. Sekojiet mūsu jaunajām tehnoloģijām un sagatavojieties jaunajai sezonai vislabākajā veidā, izmantojot SIAC! Šīs kartes var izmantot jebkādā kombinācijā ar citu tradicionālo SPORTident aprīkojumu. Tādējādi tās ir izmantojamas ne tikai bezkontakta bet arī klasiskajā atzīmēšanās sistēmā.


Papildus mēs piedāvājam garāku – divu gadu SIAC garantijas periodu, kas ietver arī vienu baterijas nomaiņu.

   

SPORTident marta mēneša piedāvājums orientēšanās klubiem


2016.gadā sagaidīsim vairākus SPORTident īpašos mēneša piedāvājumus. Šie īpašie piedāvājumi sāksies martā ar Klubu mēnesi. Vai tavs orientēšanās klubs ir gatavs jaunajai sezonai? SPORTident is sagatavojis dažus lieliskus piedāvājumus, kas domāti tieši orientēšanās klubiem.

                    Ja pasūtīsiet SPORTident Skolas un treniņu komplektu, kā arī dažus jaunos Sportident kontrolpunktu lukturus martā, mēs pievienosim savu jauno produktu, O-statīvu, bez papildu maksas. O-statīvs ir 80 cm augsts stikla šķiedras mietiņš ar droši piestiprinātu BS7 vai BS8 stacijas turētāju augšdaļā. 

O-statīvs ir viegls un ērti pārnēsājams. To vat ātri uzstādīt arī grūti pieejamās vietās. Skolas un treniņu komplektā ietilpst 12 O-statīvi. Vēl viens pievilcīgs piedāvājums ir 30 O-statīvu un 30 kontrolpunktu lukturu komplekts. Izvēloties šo piedāvājumu, jūs saņemsiet vai nu 5 O-statīvus vai 12 kontrolpunktu lukturus bez maksas.                                                   

Esiet gatavi jaunajai orientēšanās sezonai ar SPORTident mēneša piedāvājumu klubam

Piedāvājums Nr.1

Ja pasūtīsiet SPORTident Skolas un treniņu komplektu un 12 kontrolpunktu lukturus, saņemsiet  12 O-Statīvus bez maksas! O-statīvs ir 80 cm augsts stikla šķiedras mietiņš ar droši piestiprinātu stacijas turētāju augšdaļā. Šādi jūs iegūstat visu, kas nepieciešams orientēšanās pasākumam vienā komplektā. Šis piedāvājums ir pieejams līdz 31. martam – neatlieciet to uz pēdējo brīdi!                              
 
                                                                              

 Piedāvājums Nr.2

Ja pasūtīsiet 30 O-Statīvus un 30 kontrolpunktu lukturus, saņemsiet 5 O-Statīvus bez maksas!  O-statīvs ir 80 cm augsts stikla šķiedras mietiņš ar droši piestiprinātu stacijas turētāju augšdaļā. Kontrolpunkta lukturis ir 30*30 cm neilona prizma. Šis piedāvājums ir pieejams līdz 31. martam – neatlieciet to uz pēdējo brīdi!                  
 
 
                                                                    

 Piedāvājums Nr.3

Ja pasūtīsiet 30 O-Statīvus un 30 kontrolpunktu lukturus, saņemsiet 12 kontrolpunktu lukturus bez maksas!  O-statīvs ir 80 cm augsts stikla šķiedras mietiņš ar droši piestiprinātu stacijas turētāju augšdaļā. Kontrolpunkta lukturis ir 30*30 cm neilona prizma. Šis piedāvājums ir pieejams līdz 31. martam – neatlieciet to uz pēdējo brīdi!                
 
 
                                                                    

Kontakti: magnets@magnets.lv
Tālr.29156451 Henrijs, 29216088 Ieva


© 2007 - 2024, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu