Magnēts
Piektdiena, 2022.gada 1.jūlijs / Rimants, Imants, Ingars, Intars
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

AfišaTuMe

Intervija ar Mārtiņu Sirmo

Mārtiņš pirmo sezonu aizvadījis IK Auseklis rindās un jau atzīts par kluba gada sasnieguma autoru, uzvarot aptaujā. Sacensībās Latvijā šogad lielākais konkurents Mārtiņam bijis viņš pats. Tāpat arī tieši Mārtiņam šogad vislabākie sasniegumi Latvijas vīriešu izlasē starptautiskajās sacensībās.

Kāda bijusi šī sezona un par orientēšanās sportu kopumā var lasīt intervijā, kas aizsāk rudens interviju sēriju.

Pastāsti nedaudz par to, kā Tu nonāci Auseklī!
Orientēšanās klubā Auseklis IK nonācu Kalvja pārliecības dēļ – ideja jau man bija tieši pirms gada iestāties kādā no klubiem. Atklāti runājot, jāsecina, ja ārvalstu klubos notiek cīņa par sportistu no vairākām pusēm, tad Latvijas gadījumā cīņas nav nekādas – diez vai kāds pamanītu, ka nepiedieru ne pie viena kluba, ja neskaita tajā brīdī, kad Latvijas čempionātā vai Latvijas kausa posmā man medaļas vietā tiktu pasniegts tikai diploms, pamatojoties uz orientēšanās skriešanas noteikumiem, medaļas individuāli startējošajiem nepasniedz, turklāt man tiktu liegta dalība stafetēs. Sagadījās tā, ka manis visu laiku atbalstošā sporta skola (Madonas BJSS) – pēc Latvijas likumdošanas neļāva man tur fiziski atrasties – vecuma ierobežojumi, utt. To sapratis, mēģināju interesēties par iespējām startēt cita kluba sastāvā, vai par firmu, kā nu kurš to labāk var nosaukt. Izvēle nāca negaidīti – ziemas nometnē Somijā Kalvis ierosināja nākt uz Ausekli, man šis piedāvājums nāca pēkšņi, jo galvā pat īsti nebiju apsvēris, kurp doties. Bet, kad tika paanalizēts, ka ir daudz cilvēku, kas vēlas nodarboties ar šo sporta veidu, kā arī tas, ka stafetēm Latvijas kausa sacensībās būtu vien pozitīvs atspaids uz rezultātu, radās jautājums, vai kluba vadība - Henrijs Freimanis - vēlēsies mani pieņemt.mnakts

Kas Tevi saista pie orientēšanās sporta?
Tas ir tāpat kā jautāt juristam – kāpēc tu strādā par advokātu? Šobrīd tā ir mana nodarbošanās, aizraušanās, darbs un hobijs – viss vienā, kam veltu visu savu laiku! Šī sporta veida esence ir nevis tājā, ka kontrolpunkts ir kaut kur āķīgi paslēpts vai ielikts sarežģītā apvidū, bet gan tas, ka tev jāmāk reaģēt, izanalizēt un rīkoties ātri, ilgtošā laika periodā, turklāt augstas intensitātes apstākļos. Dažreiz pārņem īpatnēja sajūta, ka ir skriets tik dažādos apvidos un pabūts tālās zemēs, ka rodas vēlme tur atgriezties un skriet vēlreiz pa to pašu konkrēto mežu. Mežs rada atkarības sajūtu, ko mēs tā īsti neapzinamies. Un man tas šķiet pozitīvi, skatoties no citiem aspektiem – svaigs gaiss, atpūta, iespēja relaksēties un sakopot domas treniņu procesā. Manā uztverē orientēšanās šobrīd vairāk ir kā darbs, ar ko mēģinu sasniegt augsvērtīgus rezultātus. Pašam ir radusies sajūta, ka esmu pārņemts ar šo sporta veidu – tā ir interesanta cīņa pašam ar sevi un apvidu, kurā atrodos, starp domāšanu un distances veikšanu, ar savu lēmumu pieņemšanu. Tas rada to īpašo dzirksti starp citiem cīņu biedriem, kad uz starta iziet desmitiem līdzvērtīga līmeņa sprotistu, bet finišā – vienam ir izdevies distanci veikt ātri un bez kļūdām, citam ne tik ātri un arī bez kļūdām. Un, ja ir daudz sportisti, kas cīnās par augstām vietām, – tas ir aizraujoši, tā neziņa, kuru vietu reāli esi spējīgs izcīnīt!

Kā notiek Tavi treniņi - kur, kā, ar ko?
Pieņemsim ka šodien notiek „Magnēts” – Juglas papīrfabrikas mežā. Tu iesildies aptuveni 10min, lēnām paskrienot pa taciņām, tad notiek distances apzināšana – pēc kontrolpunktu secības tiek savilkta tava distance – to dara katrs pats. Nostājies uz starta un skrien distanci. Jautājums – kāda atšķirība no manis un iesācēja, kurš veic līdzīgas darbības? Viss ir tajā, kā katrs no mums spēj izanalizēt distanci jau pirms skrējiena, skrējiena laikā un pēc tam. Ticiet vai nē – arī es šogad kādos „Magnēta” seriāla posmos, kur piedalījos, esmu pieļāvis atsevišķas kļūdas. Un vairāk vai mazāk parasti „Magnētus” skrienu kā treniņu, lai tiktu izkopta orientēšanās tehnika. Uzskatu, ka treniņš kartē vismaz reizi nedēļā starpsacensību periodā ir ļoti daudz no svara! Paldies, Henrijam Freimanim, kurš ar savu uzņēmību ne tikai orientēšanās entuziastiem, bet arī sportistiem piedāvā iespēju darba dienu vakarus pavadīt kvalitātīvā treniņā! No otras puses skatoties, kā būtu, ja distanci veiktu sacensību tempā? Uz šo jautājumu es nevaru atbildēt – iespējams nebūtu kļūdas, jo salīdzinoši pie Latvijas apvidus ir pierasts, un sacensībās ir pilnīgi cits koncentrēšanās un kartes lasīšanas līmenis. Runājot par distances apzināšanu (kontrolpunktu savilkšanu grupas secībā), pirms „Magnēta” esmu dažreiz sarunājis ar organizatoriem, lai man savelk distanci, lai es neredzētu karti pirms distances uzsākšanas, un man būtu interesantāk! Jo, manā gadījumā, ja pats savelku distanci, uzskatu, ka to jau esmu vizuāli izskrējis - 50% no tā jau esmu izanalizējis un pieņēmis lēmumus, kā rīkoties, dodoties uz attiecīgo kontrolpunktu, vai arī ir izveidojusies skaidrāka ceļa izvēle. Vēlos teikt, ka, lai dažādotu savus ikdienas treniņus, esmu sastopams dažādās treniņvietās, šad tad arī pie citiem klubiem, piemēram, pie RSP, jo tur tenējas vairāki Latvijas elites sportisti, turklāt jaunieši paši ir izdomājuši ko interesantu, lai attīstītu savas spējas orientēšanās sporta veidā. Bet, protams, visa pamatā ir plāns, pēc kura darbojos: ir sacensības, uz kurām jāgatavojas, un ir tādas, kuras jāizmanto treniņnolūkā! Lai sagatavotos sacensībām, ir jāiegulda pamatīgs darbs, lai izcīnītais rezultāts parādītu, ka esi attiecīgi labāks par konkurentu. Katrs gads ir citāds, šobrīd vairāk dzīvoju pa Rīgu, un, tas nozīmē, ka arī treniņi šeit tiks plānoti vairāk. Pirms tam daudz laika pavadīju Madonas pusē.
ks
Kuri ir tie sportisti, no kuriem gūsti iedvesmu un kuriem mēģini līdzināties?
Jautājums - vai man jāmēģina kādam līdzināties? Protams, ka spēcīgāki sportisti atstāj iespaidu arī uz mani. Tā tam ir jābūt! Katram no mums ir jāapzinās sava vieta un savs līmenis attiecīgajā sezonā šajā sporta veidā. Jāizvirza mērķi, kuri jācenšas sasniegt. Tāpat jāsaprot, ka darot visu, kā vajag, tomēr citi ir vēl ātrāki, izveicīgāki un finišā sasniedz augstāku rezultātu. Īstenībā šī gada Eiropas čempionāts Bulgārijā parādīja manu šīs sezonas formu, ko ietekmēja veselības problēmas, ka esmu tur, kur esmu. Vidējās distances kvalifikācijā man - 14. vieta, 17 sportisti tieka fināla skrējienā. Pēc manām domām, visu izdarīju kā vajag, un arī ātrums bija liels. Finišējot domāju, ka manai vietai jābūt ap 6-nieku. Mazliet biju vīlies un nesapratu, kāpēc tā? Un te ir jābūt trenerim, kas pamanītu manus trūkumus. Šajā gadījumā mani iedvesmoja visi 13 sportisti, kas mani apsteidza! Mēs katrs esam pats ar savu galvu, domāšanu, uztveri. Orientēšanās sabiedrība zina, kas ir Tjerī Žoržū, arī es zinu. Kaut arī līdzināties viņam negribētu, bet apskriet gan! Esmu viņu apskrējis tikai dažās sacensībās. Nezinu, vai vēl kāds no Latvijas sportistiem to ir izdarījis, bet tajos brīžos sajūtas ir vienreizējas! Uzvarot vienas sacensības, tu īstenībā neparādi sevi tik ļoti, kā gadījumā, ja tu tiec trijniekā vairākas reizes gadā starptautiskās sacensībās! Es domāju, ka 10 reizes būt 3. vietā ir augstāks sasniegums sezonā, nekā 1 reizi 1. vietā. Stabilitāte, skrienot augstā līmenī, tā ir šī sporta veida īpatnība, protams, tas ir tikai mans uzskats. Ja esi stabils, tad nav nekādās problēmas vai pārsteigums jau nākamajā sezonā izcīnīt tikai pirmās vietas.

Pastāsti par savām gaitām Skandināvijas o-klubos: kā tas viss sākās, ko esi ieguvis un kas, tavuprāt, ir bijis vissvarīgākais ieguvums!
Jautājums, kamdēļ mums būtu jābrauc skriet uz Skandināviju, vai tad mēs Latvijā nevaram pietiekoši kvalitatīvi trenēties? – Diemžēl nevaram gan! Skandināvijas specifiskums slēpjas akmens pamatā, pa kuru baltiešiem ir problemātiski pārvietoties. Līdz ar to tas norāda, ka skandināvi ir soli mums priekšā klinšainos apvidos, viņiem ir iespēja būt labākiem, tā ir cita veida meistariba, liekot mums noticēt, ka tā tas ir, ka viņi ir labāki, ātrāki. Mana pieredze ar ziemeļvalstīm sākās 1998. gadā, kad pieņēmu piedāvājumu skriet zviedru kluba OK Klemmingen sastāvā, kas pārsvarā ir jauniešu klubs. Tā man bija neatsverama pieredze orientēšanās. Vēl joprojām atceros, ka, braucot ar vilcienu un skatoties ārā pa logu, redzēju akmens bluķus, klintis, tas mazliet biedēja – kā vispār ko tādu var attēlot kartē? – Jāatzīst, nav tik traki, pie daudz kā pierod, un ar laiku saproti, katra apvidus īpatnību attēlojuma stilu kartē. Atzīšu, ka jauniešu vecumā zviedru kluba sastāvā jau pašā sākumā uzrādīju pietiekami augstvērtīgus rezultātus! Nebiju tik daudz pārsteigts, cik paši skandināvi par mani. Esmu ieguvis daudz draugu, kā arī iepazinis lielu daļu no Zviedrijas mežiem – Skane, Sundsvall, Orebro, Vestaras, Dalarna, Sallen. Mana pieredze zviedru klubā veidojās aptuveni 3 gadus. Un šis ieguvums ir pats nenovērtējamākais, to zinu es un tie cilvēki, kuru kluba labā centos. Savdabīgi, ka pirms divām nedēļām biju apciemot šo klubu un cilvēkus, ar kuriem nebiju ticies gandrīz 10 gadus. Žēl, ka nebiju kluba mājā, tur esot manas fotogrāfijas no godalgotajām sacensībām. No 2001. gada sāku skriet somu kluba Turun Metsankavijat  sastāvā līdz pat šim brīdim. Sevis apliecināšana un tas, ka tu vari sasniegt augsvērtīgus rezultātus, ceļ pašapziņu un motivē tālāk darboties šajā sporta veidā! Jāatzīst, ka klubu ieguldījums, lai mēs cīnītos par augstām vietām galvenokārt stafetēs, ir tik liels, lai neteiktu, ka kaut kas pietrūkst. Saku Paldies OK Klemmingen un TuMe!
 
Garā sezona ir aiz muguras. Raksturo šo, 2010. gada, sezonu pāris teikumos!
Visas skrietās sacensības ir grūti paturēt galvā. Atmiņā nāk tās, kur parādīts augsts rezultāts, vai gluži otrādi – kaut kas ir atgadījies, kas traucējis cīnīties par augstvērtīgiem rezultātiem. Man šī sezona patika un esmu priecīgs, ka tika nodrošināta iespēja būt kopā ar pasaules elites vīriem vienā „mežā”. To apliecina manis izcīnītā vieta pasaules militārajā čempionātā – 3. Orientēšanās sporta entuziasti var nojaust, ka visa gada garumā praktiski nav iespējams katrās pasaules mēroga sacensībās izcīnīt augstas vietas, konkurējot ar citiem. Ne par velti šveiciešiem vai norvēģiem ir vairākas izlases, kur noteikti sportisti gatavojas konkrētām sacensībām, piemēram, tikai pasaules čempionātam. Tas saistīts ar to, ka katrs no mums  ir tikai cilvēks, ka fiziski ir diezgan neiespējami no aprīļa līdz septembrim noturēt savu fizisko formu vienlīdz augstā līmenī. Tāpēc jāizvēlas prioritātes, un, kā jau ierasts, ārpus Latvijas – starptautiskās sacensības man ir nozīmīgākās. WOC Norvēģija, Trondheima, EOC Bulgārija, Primorsko, CISM Norvēģija, Kongsberg un vēl pasaules kausi (šogad tādos piedalījos 3, ja rēķina atsevišķi no čempionātiem).

Kas bija galvenie mači, kā izdevās sagatavoties un kā izdevās plānotais pašās sacensībās?
Atklāti runājos, galvenās sacensības bija EOC un WOC, bet, saskaroties ar reālo situāciju un saprotot, ka tas, kam esi gatavojies un atlasījies, ir mazliet nenopietni organizēts, tad šīs sacesības beidzās, vēl nesākoties, no manis neatkarīgu apstākļu dēļ. Tādēļ visas pūles pieliku CISM – Militārajam čempionātam, kur sevi parādīju, kā mācēju! Mums ir grūti spriest par rezultātiem pirms sacensībām, tas varbūt nemaz nav jādara, bet pilnvērtīgi sagatavoties tām, mums ir dota iespēja. Ja runā par izlasi, tad šogad, jāsaka žēl, ka nav trenera, menedžera, kas uz izlases lietām raugās gana nopietni. Jo, ja tikai sportists darīs, bet nebūs, kas viņam palīdz, tad rezultāts ārpus 3nieka pilnīgi noteikti ir garantēts. Jautājums - uz ko mēs ejam un ko vēlamies? Jau vairāku gadu garumā esmu pieredzējis pietiekoši daudz trūkumus no orgnizatoriskās puses gatavojoties sacensībām. Nekvalitatīva vai pietiekami nenodrošināta organizācija (tajā skaitā nokļūšana uz sacensību vietu, pārbraucienu organizēšana, nodrošināšana ar naktsmītnēm un ēdināšanu, oficiālo pārstāvju sanāksmju apmeklēšana), ja tas viss gulstas uz paša sportista pleciem, atstāj nopietnu iespaidu uz psiholoģisko sagatavošanos pirms sacensībām, kā arī būtiski ietekmē rezultātu.

Ja jāizceļ viena distance no visām šogad skrietajām, kura ir tā, kura ir vis-atmiņā-paliekošākā un kāpēc?
Atmiņā ir pasaules čempionāta (Norvēģija, Trondheima ) stafetes skrējiens. Kalvis, Edgars, es. Jāuzsver, cik tomēr ir svarīgs komandas darbs. Minēto varēja redzēt ārvalstu komandu izpildījumā, ka katrs sportists sevī nesa atbildības nastu un pagodinājumu, ka skrien par savu valsti. Uz mani atstāja lielu iespaidu, kā arī vēlmi cīnīties par labām vietām tas, ka pirmajās etapā Kalvis ar milzīgu atdevi izrāvās startā un pārlicinoši aizskrēja visiem pa priekšu.

Vai tas ir tā vērts, un vai tā ir jādara, vai starta izrāviens parāda to, ka komanda ir jau starp līderiem finišā? Atzīmēšu, ka tieši pirms gada es skrēju 1. etapu un līdzīgi kā Kalvis izrāvu startu, bet spēju noturēt augstu vietu līdz finišam.

starts!

Kāds varbūt no malas to redzēja labāk, bet ko es vēlejos teikt – mūsu izcīnītā vieta (pa etapiem) – 20; 13; 11. Kad ir izdarīts praktiski neiespējamais, un noķerti sportisti, tad rodas jautājums, kā mēs to izdarījām? Jo pirms dažiem gadiem mēs, latvieši, zinājām, ka nedrīkstam atstāt laiku kļūdās. Ja skrienam bez kļūdām, tad vieta tiek noturēta, ja kļūdamies, tad „krītam” par vairākām vietām uz leju. Šobrīd situācija ir citāda, esam pietuvojušies ārvalstnieku līmenim meistarības ziņā. Par to liecina rezultāti. Tikai rodas jautājums, ko esam tādu izdarījuši, ka varam arī apskriet kādu? Kaut šoreiz nebija 3nieks, tomēr bija liela ganadarījuma sajūta pēc finiša!

Šī ir Tava pirmā sezona Ausekļa rindās. Ko klubs ir devis Tev un ko Tu esi devis klubam? Kā vērtē sadarbību?
Klubs ir atsaucīgs, varbūt tieši tādēļ, ka ir viens no lielākajiem Latvijā. Tas mazliet aizrauj, un ir iespēja radīt lielāku motivāciju sev un citiem, sasniedzot izvirzītos mērķus! Esmu mēģinājis popularizēt šo sporta veidu ar savu klātbūtni „Magnēts” seriālā, esmu atbalstījis klubu stafešu sacensībās, Latvijas kausa posmos, kā arī individuālajās sacensībās, cenšoties godam nest Ausekļa IK vārdu. Ir iegūti jauni draugi, bet visi mazie un lielie kluba biedri vēl nav iepazīti. 18.11, kad Auseklim IK  būs tikšanās, gan jau radīsies iespēja iepazīties un parunāt vairāk ar kluba biedriem par šo sporta veidu un nesaistītām lietām.

Kādi ir plāni nākamajai sezonai?
Mērķi ir tie augstākie un mēģināšu būt turpat netālu vai virs viņa – Tjerī Žoržū. Tā varētu teikt ir leģenda pēc Jorgena  Mortensona. Tiekamies mežā!

www.msirmais.lv

Foto no Mārtiņa Sirmā personīgā arhīva.

Video no Mārtiņa profila Youtube.com

© www.magnets.lv | Jānis

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       

Vārds: Camila Acuna
IP: 216.131.116.208 @ 31.05.2022 | 16:46:44
Komentārs: Pirms dažām nedēļām sāku pamanīt dīvainu sava vīra uzvedību un uzzināju, ka mans vīrs ar kādu tiekas. Viņš sāka nākt mājās vēlu no darba, viņam gandrīz vairs nerūp ne es, ne bērni, dažreiz viņš iziet un pat neatgriežas mājās apmēram 2-3 dienas. Es darīju visu iespējamo, lai šo problēmu atrisinātu, taču tas viss nesekmīgi. Es kļuvu ļoti noraizējies un man bija vajadzīga palīdzība. Kādu dienu pārlūkojot internetu, es uzgāju vietni, kurā tika ieteikts, ka Dr Ilekhojie var palīdzēt atrisināt laulības problēmas, atjaunot izjukušas attiecības un tā tālāk. Es sazinājos ar viņu, un viņš apsolīja man palīdzēt ar izlīguma burvestību. Es izdarīju visu, ko viņš man prasīja, un tāpat kā Rodikas gadījumā mans vīrs pēc divām dienām atgriezās pie cita vīrieša. Viņš sāka atzīties visā, ko ir darījis, un lūdza, lai es dodu viņam otru iespēju laboties. Pateicoties Dr Ilekhojie, mans vīrs tagad ir mīlošāks un atbildīgāks. Sazinieties ar Dr Ilekhojie, izmantojot šos kontaktus, ja jums nepieciešama palīdzība Zvaniet viņam +2348147400259 vai e-pastu: gethelp05@gmail.com

Vārds: Cloe Amber
IP: 216.131.116.208 @ 20.05.2022 | 15:23:51
Komentārs: Es satiku draugu, kuram es sūdzējos par savu nespēju laimēt taustāmu summu, un viņš mani iepazīstināja ar Dr Ilekhojie, kurš palīdzēja viņam loterijā un laimēja 200 000 USD. Es sazinājos ar viņu caur viņu, un viņš man apliecināja, ka es laimēšu lielu laimestu, tiklīdz viņš izpildīs loterijas burvestību manā vietā. Viņš lūdza man dot viņam 48 stundas, lai viņš saņemtu visu, kas nepieciešams manai loterijas burvestībai, tāpēc es gaidīju 48 stundas, un viņš man uzdeva dabūt biļeti atkarībā no tā, cik daudz mana sirds izvēlas. Es nopirku Powerball biļeti un kļuvu par miljonāru, kad pienāca izloze. Tagad man ir pietiekami daudz naudas, lai izveidotu savu uzņēmumu pēc tam, kad biju gandrīz bez pajumtes. Paldies, Dr Ilekhojie, es esmu pateicīgs. Es atstāju viņa kontaktpersonu šeit ikvienam, kam nepieciešama veiksme, lai uzvarētu. Zvaniet viņam +2348147400259 vai e-pastu: gethelp05@gmail.com

Vārds: Adelina Endias
IP: 216.131.117.31 @ 16.05.2022 | 13:22:35
Komentārs: “Mēs nesen samierinājāmies, lai gan tas bija grūti. Tagad ir pagājis vairāk nekā mēnesis, un šķiet, ka viss ir atgriezies normālā stāvoklī. Viņš ir sācis izturēties pret mani labāk, un tas ir bijis dziedināšanas process mums abiem. It kā mēs būtu iemīlējušies no jauna! Mēs abi esam atstājuši pagātni aiz muguras un cenšamies virzīties uz priekšu – nākotne izskatās daudz gaišāka. Es nevaru izteikt vārdos, cik pateicīgs esmu Ilekhojie! Tas ir tā, it kā mēs beidzot esam no jauna atklājuši tās lietas viens otrā, kas lika mums vispirms iemīlēties. Paldies, Dr Ilekhojie, ka izglābāt manu salauzto laulību un atgriezāt mieru manā sirdī. Es atkal jūtos dzīvs un mana ģimene ir nokomplektēta, Viss pateicoties Ilekhojie. Sazinieties ar viņu, lai atjaunotu savu laulību. Whatsapp/Zvaniet +2348147400259 vai e-pastu: gethelp05@gmail.com

Vārds: Helen Oglosic
IP: 216.131.117.31 @ 14.05.2022 | 14:17:55
Komentārs: Lieliskais Dr Ilekhojie, par kuru visi runā internetā, arī man palīdzēja izlīgšanas burvestībā pagājušās nedēļas trešdienā. Viņš atjaunoja manas izjukušās attiecības un atveda pie manis bijušo. Man ir salauzta sirds pēdējos 6 mēnešus pēc tam, kad mans draugs izšķīrās no manis, bet pēc tam, kad es tiešsaistē redzēju par Dr Ilekhojie, man bija patiess prieks ar viņu sazināties. Viņš man pateica, kas man jādara, un viņš izpildīja samierināšanas burvestību, un 48 stundu laikā Endijs atgriezās un sāka lūgt piedošanu. Es vēlos novērtēt Dr Ilekhojie par viņa lielo palīdzību. Ja jums nepieciešama viņa palīdzība, varat arī sazināties ar viņu, izmantojot viņa e-pastu: (gethelp05@gmail.com) vai Whatsapp +2348147400259

Vārds: Claire Emerick
IP: 216.131.117.31 @ 11.05.2022 | 13:38:01
Komentārs: Tas sākās no maziem pārpratumiem, pēc kuriem viņš man teica, ka būtu labi paņemt pauzi, kas, manuprāt, izvērtās par šķiršanos. Viņš vairs mani nemeklē. Tas manī radīja skumjas, jo mēs esam kopā kopš vidusskolas, un viņš bija mana pirmā un vienīgā mīlestība. Es meklēju palīdzību visur internetā, un tad es redzēju tik daudz cilvēku, kas komentēja Dr Ilekhojie, es saņēmu viņa kontaktpersonu vienu no komentāriem un runāju ar viņu par savu situāciju, un viņš izskaidroja samierināšanas procesu un to, kā viņš palīdzēs. es ar viņu samierināšos trīs dienu laikā. Ir pagājis tieši mēnesis, kad viņš sazinājās ar viņu, un ar Mohu viss ir bijis ideāli, un man bija jāizliek šie komentāri, jo viņš ir pelnījis visas uzslavas par man palīdzēšanu. Es atstāju šeit viņa kontaktpersonu ar visu godīgo e-pastu (gethelp05@gmail.com) vai sazinos ar viņu pa Whatsapp/Viber (+2348147400259)

Vārds: Angelina Brooks
IP: 216.131.117.31 @ 09.05.2022 | 13:40:41
Komentārs: Es redzēju brīnišķīgu Helmas liecību izlīguma lapā par Dr Ilekhojie labajiem darbiem. Nekad neticēju, jo par tādu brīnumu iepriekš neko nebiju dzirdējis. Neviens nebūtu varējis mani par to pārliecināt tikai tad, kad Dr Ilekhojie manā labā nepaveica brīnišķīgu darbu, kas atjaunoja manu izjukušo laulību pēc sešu mēnešu šķiršanās. Es biju patiesi šokēta, kad mans vīrs nometās ceļos, lūdzot piedošanu, lai es pieņemtu viņu atpakaļ. Man patiešām trūkst vārdu, lai parādītu savu atzinību Dr Ilekhojie par to, ko viņš ir izdarījis manis un visas manas ģimenes labā. Mēs esam laimīgi kopā un manās mājās valda miers. Tas viss ir iespējams viņa samierināšanās burvestības dēļ. Sazinieties ar viņu tūlīt, lai saņemtu jebkāda veida palīdzību, izmantojot e-pastu: gethelp05@gmail.com vai īsziņu/zvaniet: +2348147400259

Vārds: Marisa Leonardo
IP: 176.67.85.220 @ 08.05.2022 | 14:18:11
Komentārs: Esmu sazinājies ar vairākiem spiritistiem. Pēc samaksas man nekas nelīdzēja, un daži bija acīmredzami krāpnieki. Tad es redzēju komentāru šajā vietnē ar personu, kura minēja, ka viņai ir rezultāti ar Dr Ilekhojie. Neskatoties uz aizdomām un visu, ko es biju piedzīvojis, viņš man patiešām parādīja, ka ir patiess. Uzticēšanās viņam, iespējams, ir labākais lēmums, ko jebkad esmu pieņēmusi dzīvē, jo mans bijušais vīrs atgriezās 48 stundas pēc tam, kad Dr Ilekhojie izpildīja samierināšanas burvestību. Es pavadīju daudz laika, vēloties, lai es varētu iegūt vēl vienu iespēju kopā ar savu vīru, un Dr Ilekhojie to padarīja iespējamu, un mana sirds ir piepildīta ar prieku. Sazinieties ar Dr Ilekhojie, ja jums nepieciešama tāda pati palīdzība kā man. Sazinieties ar viņa tālruni +2348147400259 vai e-pastu: gethelp05@gmail.com

Vārds: Corin Axel
IP: 176.67.85.216 @ 04.05.2022 | 20:07:38
Komentārs: Es biju tik apmulsusi un sagrauta, kad vīrs mani pameta bez vārda, man viņu ļoti vajadzēja atpakaļ, jo es viņu tik ļoti mīlēju. Tāpēc mans draugs mani iepazīstināja ar šo vareno vīrieti, kurš lika viņas vīram atgriezties mājās pēc 5 mēnešu šķiršanās, tāpēc es sazinājos ar viņu, un viņš sola, ka pēc mazāk nekā 72 stundām Aksels atgriezīsies pie manis. Kad es izdarīju visu, ko viņš lūdza, piezvanīja mans vīrs, kurš bija atteicies ar mani runāt un sāka raudāt, ka ir pieļāvis kļūdu, izejot no mājām. Es biju laimīga, jo es un Aksels esam kopā kopš bērnības, un aiziešana no viena no otras sāpināja mūs abus. Tagad esmu laimīgs, jo viņš ir atgriezies mājās un viss ir vienkārši ideāli. Ja jums ir kādas attiecību problēmas, es ieteikšu sazināties ar Dr Ilekhojie un iegūt godīgus rezultātus. Tālāk ir norādīta viņa kontaktinformācija, kas viņam nosūtīta WhatsApp: +2348147400259 E-pasts: gethelp05@gmail.com

Vārds: Inesa Domantas
IP: 216.131.116.51 @ 26.04.2022 | 08:16:59
Komentārs: Mēs nesen samierinājāmies, lai gan tas bija grūti. Tagad ir pagājis vairāk nekā mēnesis, un šķiet, ka viss ir atgriezies normālā stāvoklī. Viņš ir sācis izturēties pret mani labāk, un tas ir bijis dziedināšanas process mums abiem. Murgs, kas ilga gandrīz 2 gadus pirms mūsu šķiršanās, beidzot ir beidzies. It kā mēs būtu iemīlējušies no jauna! Mēs abi esam atstājuši pagātni aiz muguras un cenšamies virzīties uz priekšu – un pirmo reizi pēc ilga laika nākotne izskatās daudz gaišāka. Es nevaru izteikt vārdos, cik pateicīgs esmu Ilekhojie! Tas ir tā, it kā mēs beidzot esam no jauna atklājuši tās lietas viens otrā, kas lika mums vispirms iemīlēties. Visas bažas un stress ir vienkārši pazudušas. Paldies, Dr Ilekhojie, ka izglābāt manu izjukušo laulību un atdeva manu vīru pie manis!”. Es un mans vīrs atkal dzīvojam laimīgi kopā.. Viss, pateicoties Ilekhojie. Viņa e-pasts. E-pasts: (gethelp05@gmail.com) Zvaniet vai Whatsapp +2348147400259

Vārds: Polly Green
IP: 216.131.116.76 @ 22.04.2022 | 00:52:34
Komentārs: Esmu izmēģinājis dažādus pareizrakstības ritentiņus. Daži no viņiem man nekad neatbildēja pēc tam, kad es samaksāju, un bija acīmredzami krāpnieki, daži man patiešām darbojās, bet dažu iemeslu dēļ tas nedarbojās. Tad es redzēju video vietnē you-tube ar personu, kura pieminēja, ka viņai ir rezultāti ar Dr Ilekhojie. Neskatoties uz aizdomām un visu, ko es biju piedzīvojis, viņš man patiešām parādīja, ka ir patiess. Uzticēšanās viņam, iespējams, ir labākais lēmums, ko jebkad esmu pieņēmusi dzīvē, jo mans bijušais vīrs atgriezās trīs dienas pēc tam, kad Dr Ilehojie izpildīja atkalapvienošanās burvestību. Es pavadīju daudz laika, vēloties, lai es varētu iegūt vēl vienu iespēju kopā ar savu vīru, un Dr Ilekhojie man palīdzēja to izdarīt, un mēs tagad esam laimīgi kopā. Sazinieties ar Dr Ilekhojie, ja jums nepieciešama līdzīga palīdzība kā man. Zvaniet viņam +2348147400259 vai e-pastu: gethelp05@gmail.com

Vārds: Luciana Martin
IP: 80.246.31.51 @ 21.04.2022 | 13:01:13
Komentārs: Es nekad nezināju, ka man ir liela iespēja atgūt savu vīrieti, līdz es satiku DR ISIKOLO. man bija ļoti grūti, kad mans draugs mani pameta citas dāmas dēļ. Es biju sagrauts un nevarēju atgūties. Viņa draugi un ģimene darīja visu iespējamo, lai mūs atkal apvienotu, taču tas izrādījās neveiksmīgi. Dažus mēnešus es biju viena un nevarēju redzēt sevi mīlam citu. Tāpēc man bija jāmeklē palīdzība pie DR ISIKOLO, kurš man deva privilēģijas, lai nodrošinātu, ka manas sirds vēlmes tiek izpildītas. Viņš mūs atkal apvienoja, mīlestība un laime tika atjaunota, un mēs atkal esam brīnišķīgi kopā. Viņa vārdi ir viņam saistoši, un viņš nekad nepieviļ, kad sola 48 stundas, lai sasniegtu rezultātu, kas mani pārsteidza, kad atklājās mans rezultāts. Nesteidzieties meklēt palīdzību citur. Sazinieties ar viņu tagad. Viņa e-pasts: isikolosolutionhome@gmail.com vai rakstiet viņam, izmantojot WhatsApp: +234-8133261196.

Vārds: Ashev Zirkov
IP: 216.131.117.8 @ 18.04.2022 | 23:57:45
Komentārs: Kad es atradu Dr Ilekhojie, man bija ļoti nepieciešams atgriezt savu bijušo vīru. Viņš mani pameta citas sievietes dēļ, un es paliku neziņā. Tas notika tik ātri, un man nebija nekādas teikšanas par situāciju. Viņš mani vienkārši pameta pēc 6 laulības gadiem, bez paskaidrojumiem. Es sazinos ar Dr Ilekhojie, izmantojot viņa e-pastu, un viņš veica samierināšanas burvestību, lai palīdzētu mums atkal satikties. Mazāk nekā 48 stundu laikā pēc šīs burvestības mans vīrs sāka man zvanīt un jutās šausmīgi par to, ko viņš tikko man pārdzīvoja. Viņš teica, ka esmu viņa dzīvē vissvarīgākā persona, un viņš to tagad zina. Mūsu attiecības tagad ir spēcīgas un stabilas. Paldies, kungs, par darbu, ko izdarījāt manā labā. Jūs esat Dievs, kas sūtīts, lai atjaunotu izjukušo laulību un attiecības. Es ļoti iesaku Dr Ilekhojie ikvienam, kam nepieciešama palīdzība. Viņa e-pasts: (gethelp05@gmail.com) Varat arī viņam lietot Whatsapp pa tālruni +2348147400259

Vārds: Cloe Amber
IP: 173.195.15.250 @ 15.04.2022 | 23:38:44
Komentārs: Es ļoti ilgu laiku spēlēju loterijas un man nekad nav paveicies. Es satiku draugu, kuram es sūdzējos par savu nespēju laimēt taustāmu summu, un viņš mani iepazīstināja ar Dr Ilekhojie, kurš palīdzēja viņam loterijā un laimēja 200 000 USD. Es sazinājos ar viņu caur viņu, un viņš man apliecināja, ka es laimēšu lielu laimestu, tiklīdz viņš izpildīs loterijas burvestību manā vietā. Viņš lūdza man dot viņam 48 stundas, lai viņš saņemtu visu, kas nepieciešams manai loterijas burvestībai, tāpēc es gaidīju 48 stundas, un viņš man uzdeva dabūt biļeti atkarībā no tā, cik daudz mana sirds izvēlas. Es nopirku Powerball biļeti un kļuvu par miljonāru, kad pienāca izloze. Tagad man ir pietiekami daudz naudas, lai izveidotu savu uzņēmumu pēc tam, kad biju gandrīz bez pajumtes. Paldies, Dr Ilekhojie, es esmu pateicīgs. Es atstāju viņa kontaktpersonu šeit ikvienam, kam nepieciešama veiksme, lai uzvarētu. Zvaniet viņam +2348147400259 vai e-pastu (gethelp05@gmail.com)

Vārds: Laura Rayan
IP: 80.246.31.32 @ 13.04.2022 | 20:31:01
Komentārs: Es esmu Laura Rayan, un jūs pārsteigsit, uzzinot, ka viss, ko tik daudzi cilvēki ir liecinājuši par DR ISIKOLO, ir tikai patiesība. Mans vīrs pameta mani un manus bērnus, jo mums bija tik daudz kautiņu un strīdu. Viņa cilvēki arī bija pret manu laulību ar viņu. Es viņu tik ļoti mīlēju un ļoti cerēju, ka mēs kopā veidosim gaišu nākotni. Es gaidīju 6 mēnešus, un viņš nekad neatgriezās pie manis. Tāpēc man bija jāsazinās ar DR ISIKOLO, kurš darīja visu, lai mūs atkal apvienotu un atjaunotu mīlestību un laimi, ar kādu mēs kādreiz dalījāmies. Viņš atgriezās mājās pie mums pēc 48 stundām, kā man apliecināja DR ISIKOLO. Arī jūs varat saņemt šo lielisko palīdzību un dzīvot tā, lai būtu viņam pateicīgs, jo viņš nekad nevienu nepieviļ. sazinieties ar viņu pa e-pastu: isikolosolutionhome@gmail.com Varat arī viņam lietot WhatsApp pa tālruni +234-8133261196.

Vārds: Kolasa Ashley
IP: 154.3.42.38 @ 11.04.2022 | 14:07:25
Komentārs: Es vēlos izmantot šo datu nesēju, lai atgādinātu visiem kredīta meklētājiem, ka jābūt ļoti uzmanīgiem, jo visur ir krāpniecība. Pirms vairākiem mēnešiem es biju finansiāli saspringta, un mana izmisuma dēļ mani apkrāpa vairāki tiešsaistes aizdevēji. Es biju gandrīz zaudējis cerību, līdz mans draugs mani nosauca pie ļoti uzticama aizdevēja Karīnas Sabīnes, kas man aizdeva bez ķīlas aizdevumu EUR 390 000,00 24 stundu laikā bez stresa. Ja jums ir nepieciešams aizdevums, sazinieties ar viņiem tūlīt pa e-pastu: sabinhelps@gmail.com vai WhatsApp +1 (689) 247 6462.

Vārds: Janet Rogers
IP: 216.131.83.22 @ 11.04.2022 | 01:32:19
Komentārs: ēnešus mums ar Rodžeru neklājas labi, jo viņam bija romāns ar savu palīgu darbā. Es tik ļoti mīlēju savu vīru un nolēmu palikt un strādāt pie mūsu laulības. Īsā laikā Rodžers pārstāja nākt mājās, un viņa tuvs draugs man teica, ka viņam ir cits dzīvoklis, kurā viņš dzīvo kopā ar viņu. Es biju ievainots un turpināju meklēt palīdzību, jo Rodžers atšķīrās no vīrieša, ar kuru es apprecējos pirms 10 gadiem. Par laimi es atradu Dr Ilekhojie, kurš apsolīja atgriezt manu vīru man atpakaļ. Viņš izpildīja samierināšanas burvestību, kas atgrieza Rodžersu atpakaļ, un tagad mēs abi atkal esam apmierināti ar saviem zēniem. Ja jums ir tādas problēmas kā man, nosūtiet Dr Ilekhojie e-pastu (gethelp05@gmail.com) vai sazinieties ar viņu pa Whatsapp/Viber (+2348147400259)

Vārds: Janet Rogers
IP: 216.131.117.62 @ 08.04.2022 | 10:54:46
Komentārs: Šis lielais varenais garīgais vīrs atjaunoja manas bēdas laimē. Mans vīrs tikko pamodās un nolēma, ka mūsu laulība ir beigusies. Jau dažus mēnešus mums ar Rodžeru neklājas labi, jo viņam bija romāns ar savu palīgu darbā. Es tik ļoti mīlēju savu vīru un nolēmu palikt un strādāt pie mūsu laulības. Pēc neilga laika Rodžers pārstāja nākt mājās, un viņa tuvs draugs man teica, ka viņam ir cits dzīvoklis, kurā viņš dzīvo kopā ar viņu. Es biju ievainots un turpināju meklēt palīdzību, jo Rodžers atšķīrās no vīrieša, ar kuru es apprecējos pirms 10 gadiem. Par laimi es atradu Dr Ilekhojie, kurš apsolīja atgriezt manu vīru atpakaļ. Viņš izpildīja samierināšanas burvestību, kas atgrieza Rodžersu atpakaļ, un tagad mēs abi atkal esam apmierināti ar saviem zēniem. Ja jums ir tādas problēmas kā man, nosūtiet Dr Ilekhojie e-pastu (gethelp05@gmail.com) vai sazinieties ar viņu pa Whatsapp/Viber +2348147400259

Vārds: Geraldine Darwin
IP: 216.131.117.7 @ 07.04.2022 | 14:19:40
Komentārs: Mans puisis ar mani izšķīrās pirms 1 gada un mēs pilnībā pārstājām sazināties, man viņa pietrūka, bet viņš atteicās mani pieņemt atpakaļ pēc tik daudz reižu ubagošanas. Kādu dienu es veicu kādu pētījumu par attiecībām internetā, kad redzēju neskaitāmas cilvēku liecības, kas liecina par Dr Ilekhojie. Tāpēc es sazinājos ar viņu caur WhatsApp: +2348147400259, pastāstīju viņam savas problēmas, un viņš apsolīja man palīdzēt. Es izpildīju viņa norādījumus, un tas man bija šoks, jo 48 stundas pēc tam, kad Dr Ilekhojie izpildīja samierināšanas burvestību, mans draugs man piezvanīja, raudot un lūdzot, lai es viņam piedodu. Viņš atgriezās mājās un lūdza mani uz ceļiem pieņemt viņu atpakaļ. Dr Ilekhojie ir godīgs un efektīvs savā darbā. Viņa samierināšanās burvestība ir aktīva un 100% garantēta. Sazinieties ar viņu, izmantojot WhatsApp: +2348147400259 vai pa e-pastu: gethelp05@gmail.com

Vārds: Chloe Donald
IP: 80.246.31.51 @ 07.04.2022 | 11:34:32
Komentārs: Es izlasīju dažas Dr Isikolo liecības par mīlestības burvestībām par to, kā viņš 48 stundu laikā ir palīdzējis daudziem cilvēkiem atgūt bijušos mīļākos. Sirsnīgi es tikai domāju, vai tas ir patiesi un vai šis vīrietis patiešām varētu palīdzēt atgūt manu mīļāko, kuru es tik ļoti mīlu. Nolēmu ar viņu sazināties, jo ļoti mīlu savu puisi un esam šķirti jau pāris mēnešus, man viņa tik ļoti pietrūka. Esmu mēģinājis visus citus līdzekļus, lai viņu atgūtu, bet tas nav izdevies. Es sazinājos ar Dr Isikolo, un viņš man teica, ka mans bijušais atgriezīsies pie manis nākamo 48 stundu laikā, tiklīdz es ievērošu procedūras par to, kā viss tiek darīts. Dr Isikolo viņu atlaida, lai es zinātu, cik ļoti es viņu mīlu un gribēju. Un atvēra acis, lai iedomāties, cik daudz mums ir kopā. Mans bijušais tagad atkal ir atgriezies pie manis. Šobrīd rakstot šo liecību, es esmu vislaimīgākā meitene uz zemes, un es un mans draugs dzīvojam laimīgu dzīvi, un mūsu mīlestība tagad ir stiprāka nekā jebkad agrāk. sazinieties ar viņu, un viņš jūs nepievils. arī. Viņa e-pasts: isikolosolutionhome@gmail.com Varat arī viņam lietot WhatsApp pa tālruni +2348133261196.

Vārds: Cloe Amber
IP: 216.131.116.27 @ 06.04.2022 | 00:18:56
Komentārs: Es ļoti ilgu laiku spēlēju loterijas un man nekad nav paveicies. Es satiku draugu, kuram es sūdzējos par savu nespēju laimēt taustāmu summu, un viņš mani iepazīstināja ar Dr Ilekhojie, kurš palīdzēja viņam loterijā un laimēja 200 000 USD. Es sazinājos ar viņu caur viņu, un viņš man apliecināja, ka es laimēšu lielu laimestu, tiklīdz viņš izpildīs loterijas burvestību manā vietā. Viņš lūdza man dot viņam 48 stundas, lai viņš saņemtu visu, kas nepieciešams manai loterijas burvestībai, tāpēc es gaidīju 48 stundas, un viņš man uzdeva dabūt biļeti atkarībā no tā, cik daudz mana sirds izvēlas. Es nopirku Powerball biļeti un kļuvu par miljonāru, kad pienāca izloze. Tagad man ir pietiekami daudz naudas, lai izveidotu savu uzņēmumu pēc tam, kad biju gandrīz bez pajumtes. Paldies, Dr Ilekhojie, es esmu pateicīgs. Es atstāju viņa kontaktpersonu šeit ikvienam, kam nepieciešama veiksme, lai uzvarētu. Zvaniet viņam +2348147400259 vai e-pastu: gethelp05@gmail.com

Vārds: Ruth Varela
IP: 216.151.180.111 @ 04.04.2022 | 22:17:52
Komentārs: Mans vīrs atstāja mani un manus bērnus vecākas sievietes dēļ. Man tas nebija tik viegli.. Es tik ļoti mīlu savu vīru un nezaudēju cerību, un es turpināju lūgt, un Dievs beidzot atbildēja uz manām lūgšanām...es meklēju tiešsaistē palīdzību, lai apvienotu mani un manu vīru, jo es to redzēju daudzas liecības par to, kā Dr Ilekhojie ir palīdzējis tik daudziem cilvēkiem tiešsaistē, un es nolēmu viņu tiesāt... Es sazinājos ar viņu un paskaidroju viņam, un viņš man apliecināja, ka mans vīrs joprojām mani mīl un ar viņu tiek manipulēts. Tāpēc viņš man palīdzēja noņemt apmetni no mana vīra acīm, un viņš atgriezās savā vecajā dzīvē un kļuva par atbildīgu tēvu un vīru. Ja jūsu māja brūk vai jums ir problēmas ar partneri, sazinieties ar Dr Ilekhojie e-pastu: gethelp05@gmail.com vai zvaniet viņam +2348147400259

Vārds: Egan Morales
IP: 176.67.85.220 @ 03.04.2022 | 13:01:44
Komentārs: Es tikai vēlos pateikt paldies visiem, kas mani atbalstīja šo gadu garumā. Mans stāsts par to, kā es laimēju Powerball loterijā 45,4 miljonus dolāru, ir nedaudz stāsts. Jau 3 gadus spēlēju Powerball biļetes, kopš man palika 25 gadi. Pirmo biļeti nopirku savā 25. dzimšanas dienā. Todien man bija ļoti paveicies, jo biju sazinājies ar Dr Ilekhojie, lai palīdzētu man ar Powerball uzvarējušajiem numuriem. Man patiešām bija tā lieliskā sajūta, ka es skatījos kamerā, vēlēdamās tai pamirkšķināt. Es izdarīju tikai nelielu daļu no tā un uzticējos viņam. Viņš man iedeva numurus pēc tam, kad es kopā ar to izspēlēju pāris citas biļetes par 25 USD. Es pārbaudīju savu biļeti pēc laimesta ienākšanas tiešsaistē un redzēju, ka skaitļi ir pareizi, ieskaitot Power play. Es kliedzu 15 minūtes, jo tas likās kā sapnis. Es biju laimējis 6,4 miljonus dolāru. Paldies, Dr Ilekhojie Nu, viņa e-pasts ir gethelp05@gmail.com, un jūs varat arī zvanīt vai Whatsapp viņam pa tālruni +2348147400259

Vārds: Edita Banis
IP: 216.131.116.105 @ 31.03.2022 | 00:40:16
Komentārs: JEs esmu tik sajūsmā, ka mana salauztā laulība ir atjaunota. “Mēs nesen samierinājāmies, lai gan tas bija grūti. Tagad ir pagājis vairāk nekā mēnesis, un šķiet, ka viss ir atgriezies normālā stāvoklī. Viņš ir sācis pret mani labāk izturēties, un tas ir bijis dziedināšanas process mums abiem. Murgs, kas ilga gandrīz 3 gadus pirms mūsu šķiršanās, beidzot ir beidzies. It kā mēs būtu iemīlējušies no jauna! Mēs abi esam atstājuši pagātni aiz muguras un cenšamies virzīties uz priekšu – un pirmo reizi pēc ilga laika nākotne izskatās daudz gaišāka. Es nevaru izteikt vārdos, cik pateicīgs esmu Dr Ilekhojie! Tas ir tā, it kā mēs beidzot esam no jauna atklājuši tās lietas viens otrā, kas lika mums vispirms iemīlēties. Paldies, Dr Ilekhojie, ka izglābāt manu sabojāto laulību un atdeva manu vīru atpakaļ pie manis! Ja jums ir problēmas ar laulību, sazinieties ar Dr Ilekhojie pa e-pastu: (gethelp05@gmail.com) vai zvaniet/Whatsapp (+2348147400259)

Vārds: Natt Morrison
IP: 216.151.191.81 @ 22.03.2022 | 23:13:54
Komentārs: Man šobrīd nav daudz ko teikt, nevis pateikt paldies Dr Ilekhojie par mani un manu ģimeni izglābšanu no nabadzības. Man patīk spēlēt loteriju, bet liela laimesta man vienmēr ir problēma. Es nekad neaizmirsīšu dienu, kad sazinājos ar Dr Ilekhojie, kura loterijas burvestība padarīja mani par 880 000 000 tūkstoš dolāru laimestu, tikai iedodot man drošus laimesta skaitļus 3 dienu laikā, lai spēlētu loteriju pēc tam, kad viņš man bija sagatavojis loterijas burvestību. Mans finansiālais stāvoklis ir mainījies uz visiem laikiem, un pēc 5 loterijas spēlēšanas gadiem esmu sācis dzīvot savu sapņu dzīvi. Paldies, Dr Ilekhojie, ka esmu ļoti pateicīgs par visu, ko esat darījis manis un manas ģimenes labā. Lai iegūtu plašāku informāciju par Dr Ilekhojie, varat viņam piezvanīt vai nosūtīt ziņojumu, izmantojot WhatsApp ar +2348147400259 vai e-pastu: gethelp05@gmail.com

Vārds: Evelyn Ronny
IP: 173.245.203.237 @ 22.03.2022 | 12:44:14
Komentārs: Mēs ar vīru esam precējušies jau kādus 7 gadus. Mēs bijām laimīgi precējušies ar diviem bērniem. Pirms 3 mēnešiem es sāku pamanīt dīvainu viņa uzvedību un pēc dažām nedēļām uzzināju, ka mans vīrs ar kādu tiekas. Viņš sāka nākt mājās vēlu no darba, viņš gandrīz vairs nerūpējās par mani vai bērniem, dažreiz viņš iziet un pat neatgriežas mājās apmēram 2-3 dienas. Es darīju visu iespējamo, lai šo problēmu atrisinātu, taču tas viss nesekmīgi. Es kļuvu ļoti noraizējies un man bija vajadzīga palīdzība. Kādu dienu pārlūkojot internetu, es uzgāju vietni, kurā tika ieteikts, ka Dr Ilekhojie var palīdzēt atrisināt laulības problēmas, atjaunot izjukušas attiecības un tā tālāk. Tāpēc es jutu, ka man vajadzētu viņu izmēģināt. Es sazinājos ar viņu, un viņš man veica izlīguma rituālu. Pēc divām dienām mans vīrs pienāca pie manis un atvainojās par izdarītajām pāridarībām un apsolīja, ka nekad tā vairs nedarīs. Kopš tā laika viss ir atgriezies normālā stāvoklī. Mēs ar ģimeni atkal dzīvojam laimīgi kopā. Viss pateicoties Dr Ilekhojie. Iesaku sazināties ar viņu. Viņš atrisinās visus jūsu laulības vai attiecību jautājumus. WhatsApp numurs: +2348147400259 E-pasts; gethelp05@gmail.com

Vārds: Rodica Amante
IP: 173.195.15.226 @ 21.03.2022 | 11:44:56
Komentārs: Kad es atradu Dr Ilekhojie, man bija ļoti nepieciešams atgriezt savu bijušo mīļāko. Viņš mani pameta citas sievietes dēļ. Tas notika tik ātri, un man nebija nekādas teikšanas par situāciju. Viņš mani vienkārši pameta pēc 3 gadiem bez paskaidrojumiem. Es sazinājos ar Dr Ilekhojie, un viņš man pastāstīja, kas man jādara, lai viņš varētu man palīdzēt, un es darīju to, ko viņš man lika, pēc tam, kad es nodrošināju to, ko viņš gribēja, viņš veica izlīguma rituālu, lai palīdzētu mums atgriezties kopā. Neilgi pēc tam, kad viņš izpildīja savu rituālu, mans draugs atkal sāka man rakstīt īsziņas un jutās šausmīgi par to, ko viņš tikko man pārdzīvoja. Viņš teica, ka esmu viņa dzīvē vissvarīgākā persona, un viņš to tagad zina. Mēs pārvācāmies dzīvot kopā, un viņš bija atvērtāks man nekā iepriekš, un viņš sāka pavadīt vairāk laika ar mani nekā iepriekš. Kopš Dr Ilekhojie man palīdzēja, mans partneris ir ļoti stabils, uzticīgs un man tuvāks nekā iepriekš. Es ļoti iesaku Dr Ilekhojie ikvienam, kam nepieciešama palīdzība. Šeit viņa e-pasta adrese; gethelp05@gmail.com WhatsApp numurs: +2348147400259

Vārds: Marie Lyon
IP: 80.246.31.37 @ 19.03.2022 | 15:25:35
Komentārs: Jā, tā ir taisnība, ka DR ISIKOLO ir vislabākā burvestība jebkur. Mani sauc Marie Lyons, un es biju DR ISIKOLO klients, un man jāsaka, ka viņš ir īsts burvestības pratējs. Kad es sazinājos ar šo burvestību, mans draugs bija mani pametis uz 2 gadiem, un es vienmēr esmu vēlējies, lai viņš man atgriežas. Apmēram pirms mēneša es satiku DR ISIKOLO, lai man palīdzētu, un es atkal sazinājos ar savu draugu. Kad bijušais aizgāja, man bija katastrofa, ka man bija fizioloģiska trauma, un mana ģimene bija ļoti noraizējusies par manu veselību. Pēc 2 gadiem es satiku arī DR ISIKOLO caur liecību un viņš man lika nomierināties, ka, lai arī kāda būtu problēma, viņš ir labi un gatavs palīdzēt ikvienam, kas pie viņa nāk. Tikko pēc 3 dienām man piezvanīja bijušais un gribēja satikties un mēs atkal esam kopā. Es pateicos DR ISIKOLO par viņa brīnišķīgo roku darbu un ieteikšu viņu ikvienam, kam nepieciešams burvestības rīks. Sazinieties ar viņu, lai jums palīdzētu, un ātri uz viņa e-pastu: isikolosolutionhome@gmail.com Varat arī viņam lietot WhatsApp pa tālruni +2348133261196.

Vārds: mrrolandjohnson62@gmail.com
IP: 197.211.58.12 @ 26.01.2022 | 04:06:27
Komentārs: PONUKA PÔŽIČKY, Potrebujete úver? Ste v nejakom finančnom chaose alebo potrebujete finančné prostriedky na rozbehnutie vlastného podnikania? RÝCHLA PÔŽIČKA, Potrebujete pôžičku na vyrovnanie dlhu alebo splatenie účtov alebo začatie pekného podnikania? :kontaktujte našu úverovú kanceláriu e-mail: Mrrolandjohnson62@gmail.com Osobná pôžička, podnikateľská pôžička, pôžička na bývanie, konsolidácia dlhu

Vārds: nira
IP: 196.240.54.46 @ 17.04.2019 | 09:14:15
Komentārs: Es vēlos dalīties ar savu brīnišķīgo liecību par to, kā es atgriezu savu vīru no manas dzīves, es vēlos pateikt cilvēkiem pasaulē, ka tiešsaistē ir īsta pareizrakstības ritma, un tā ir spēcīga un patiesa, Viņa vārds ir Baba Wale Wiseman, viņš palīdzēja es nesen atkal apvienoju savas attiecības ar manu vīru, kurš mani izgāja, kad es sazinājos ar Vissemanu, viņš man un manam vīram nodeva mīlestības burvestību, kurš teica, ka viņam nav nekāda sakara ar mani, kas mani sauc, un sāka mani lūgt. Ikvienam, kas lasa šo rakstu un kam nepieciešama palīdzība, Wiseman var piedāvāt arī jebkāda veida palīdzību, piemēram, laulības un attiecību atjaunošana, visu veidu slimību ārstēšana, tiesas lietas, grūtniecības burvestība, tagad mēs esam ļoti apmierināti ar mūsu pašu. Wiseman liek viņam saprast, cik daudz mēs mīlam un vajag viens otru. Šis cilvēks ir īsts un labs. Man bija vīrs atpakaļ! Tas bija kā brīnums! Nav mīlestības laulībā un mēs ļoti labi darām, mūsu mīlestības dzīvē. Sazinieties ar šo lielo cilvēku, ja jums ir kādas problēmas ar ilgstošu risinājumu izmantojot e-pastu: babawalewiseman01@gmail.com WhatsApp: +2348129806153

Vārds: nira
IP: 196.240.54.46 @ 17.04.2019 | 09:13:54
Komentārs: Es vēlos dalīties ar savu brīnišķīgo liecību par to, kā es atgriezu savu vīru no manas dzīves, es vēlos pateikt cilvēkiem pasaulē, ka tiešsaistē ir īsta pareizrakstības ritma, un tā ir spēcīga un patiesa, Viņa vārds ir Baba Wale Wiseman, viņš palīdzēja es nesen atkal apvienoju savas attiecības ar manu vīru, kurš mani izgāja, kad es sazinājos ar Vissemanu, viņš man un manam vīram nodeva mīlestības burvestību, kurš teica, ka viņam nav nekāda sakara ar mani, kas mani sauc, un sāka mani lūgt. Ikvienam, kas lasa šo rakstu un kam nepieciešama palīdzība, Wiseman var piedāvāt arī jebkāda veida palīdzību, piemēram, laulības un attiecību atjaunošana, visu veidu slimību ārstēšana, tiesas lietas, grūtniecības burvestība, tagad mēs esam ļoti apmierināti ar mūsu pašu. Wiseman liek viņam saprast, cik daudz mēs mīlam un vajag viens otru. Šis cilvēks ir īsts un labs. Man bija vīrs atpakaļ! Tas bija kā brīnums! Nav mīlestības laulībā un mēs ļoti labi darām, mūsu mīlestības dzīvē. Sazinieties ar šo lielo cilvēku, ja jums ir kādas problēmas ar ilgstošu risinājumu izmantojot e-pastu: babawalewiseman01@gmail.com WhatsApp: +2348129806153

Vārds: Uinārs
IP: 195.13.138.121 @ 15.12.2010 | 13:14:43
Komentārs: Baumas gan klīst, ka Mārtiņš klubu ir mainījis citu iemeslu dēļ. ;)

Vārds: Gunta
IP: 87.246.184.184 @ 25.11.2010 | 09:49:48
Komentārs: Labi teikts, ka cienām Mārtiņa rezultātus.. Bet, meklējot ortogrāfijas, interpunkcijas un citas kļūdas intervijas tekstā, kurā augstas klases sportists dalās ar mums savā pieredzē un izjūtās, vai mēs cienām viņu kā cilvēku?! Manuprāt, nē! Bet "komentāri" noteikti nav tā vieta, kur polemizēt. Māksla nav kritizēt, bet gan nesavtīgi priecāties par cita panākumiem! Ne visi to spēj. :)

Vārds: A.
IP: 84.237.208.209 @ 24.11.2010 | 23:13:23
Komentārs: Lai kā mēs cienītu Mārtiņa rezultātus, viņa stāsts par to, ka "pamatojoties uz orientēšanās skriešanas noteikumiem, medaļas individuāli startējošajiem nepasniedz" ir kļūdains. Ikviens sportists var individuāli reģistrēties Orientieristu Datu bāzē un cīnīties par medaļām gan Latvijas čempionātā, gan Latvijas Kausā. Jauka intervija, jauki, ka Mārtiņš atradis sev piemērotu klubu, bet reizēm jau arī meistari kļūdās.:)

Vārds: Gunta
IP: 87.246.184.184 @ 24.11.2010 | 13:59:49
Komentārs: P.s. Jauka intervija! Veiksmīgus startus Mārtiņam, Auseklis IK sportistiem un entuziastiem!

Vārds: Gunta
IP: 87.246.184.184 @ 24.11.2010 | 13:57:50
Komentārs: Pats pārlasi "vecos" o-skriešanas noteikumus un sapratīsi, par ko Sirmais runā intervijā! Lasot šobrīd spēkā esošos - pārstrādātos o-skriešanas noteikumus, vairs nerodas sajūta, ka dokuments ir neprasmīgs tulkojums no svešvalodas. Neticami, ka kāds tomēr uzņēmās un veica šo darbu! :)

Vārds: ergO
IP: 84.237.208.209 @ 23.11.2010 | 20:43:24
Komentārs: Kādam te vajadzētu pārlasīt "orientēšanās skriešanas noteikumus":))

Vārds: Jānis
IP: 84.237.161.145 @ 22.11.2010 | 18:14:15
Komentārs: apsveicu gan Ausekli, gan Mārtiņu par to, ka tie viens otru atrada. ļoti ceru sagaidīt kādus orientēšanās kursus Magnēta ietvaros no lielākā kluba, kurā tagad ir labākais orientierists...atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu