Magnēts
Otrdiena, 2022.gada 5.jūlijs / Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

Afišaaus

Gada noslēgums

Paldies visiem uzticamajiem kluba biedriem, kuri ieradās uz kluba saviesīgo pasākumu Lielvārdē, lai kopīgi nosvinētu valsts svētkus un atcerētos pagājušo sezonu!

Cerams, ka šis pasākums kļūs par jaunu un skaistu tradīciju.

 

desa

Pasākums sākās ar mazām sacīkstēm stafešu veidā, kur bija jāiepazīst (vai jāpazīst) savas komandas biedri un viņu prasmes un pieredze o-sportā, lai varētu optimāli izvēlēties kp, kurus katram apmeklēt.

Kad spraigās sacensības bija beigušās dalībniekus sasildīja zupa, kas tika gatavota uz dzīvas uguns pašā Daugavas krastā. Pēc sarunu atraisīšanās, visi tika aicināti Lielvārdes ostas(paldies saimniekam Jānim!) iekštelpās, lai sāktos oficiālākā pasākuma daļa.

Pēc kluba vadītāja uzrunas tika sumināti kluba izcilnieki dažādās jomās un arī treneri tika apsveikti par labu darbu. Tika iezīmēta nākotnes vīzija, ņemot piemēru no ārzemju klubu labākajām tradīcijām.

Bija sagatavota viktorīna, kurā tika uzdoti dažādi jautājumi, kas būtu jāzina katram kluba biedram - cik daudz mēs esam, Ausekļa biežākā nometnes vieta, kurā gadā norisinājās pirmās kubu stafetes, utml.

Vakara gaitā tika risinātas dažādas sarunas, kurām droši vien neatliek laiks Magnētā vai citās sacensībās, kur kluba biedri mēdz tikties. Patīkami, ka bija liela kluba dalībnieku atsaucība šim pasākumam no visdažādākajām vecuma grupām, kā arī ieinteresētība notiekošajā. Tas tikai stiprina pārliecību, ka ir vērts censties mūsu visu labā!

 

Ja ir foto vai video no pasākuma, ar kuru gribās padalīties, tad var atstāt linku komentāros vai atsūtīt bildes man uz epastu: tamuzs@inbox.lv.

© www.magnets.lv | Jānis

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       

Vārds: deafpepe
IP: 188.112.152.34 @ 27.11.2010 | 07:40:21
Komentārs: Jā, tur jums noteikti bija jautri, žēl ka mēs tur netikām.....atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu