Magnēts
Otrdiena, 2022.gada 5.jūlijs / Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I Video



Rogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

Afiša



dc

Viesis Magnētā - Dimitrijs Cvetkovs!

Orientierists, kuram ir zelta medaļas no tikpat kā visām prestižākajām Pasaules līmeņa sacensībām viesojās "Magnētā" un sniedza nelielu aprakstu par savām domām un darbiem.

Sveicināti dārgie draugi!
Mani sauc Dimitrijs Cvetkovs, es ar savu ģimeni bijām izlēmuši decembrī paceļot pa Baltijas valstīm un patrenēties interesantās kartēs, 4. un 5. decembrī mēs skrējām labās sacensībās MAGNĒTS, kur iepazināmies ar brīnišķīgiem draugiem - orientieristiem.
Šajās sacensībās, sestdienā, es skrēju ar 85-90% piepūli, distanci veicu labi, lielas kļūdas man nebija, bet dažas mazas nepilnības, 10-15 sekundes, kas kopā veidoja minūti, bija. Svētdien jutos savārdzis, laikam no tā, ka sestdien apmeklējām akvaparku Jūrmalā. Pirtis un ūdens mani spēcīgi atslābināja, un svētdien es ļoti slikti noskrēju, daudz kļūdījos.
Mums ļoti patika jūsu draudzīgā attieksme un atmosfēra sacensībās, LIELS JUMS PALDIES!

Ds
Nedaudz vēlos pastāstīt par sevi, par to, kā es nonācu mūsu sportā un kā esmu sasniedzis savas nelielās virsotnes:
Es piedzimu 10. septembrī 1983. gadā, Ļeņiņgradas abgabalā, Kirovskas pilsētā, kas ir 40km attālumā no Sanktpēterburgas. 10 gadu vecumā manā skolā ieradās orientēšanās un tūrisma treneris un sāka apstaigāt visas ceturtās klases un iesaistīt mūsu sportā bērnus. Mēs ar dvīņubrāli un draugiem no klases izlēmām pamēģināt šo sportu, ar katru treniņu un katru startu mums arvien vairāk iepatikās un mēs visi turpinam nodarboties ar orientēšanos līdz pat šodienai. No sākuma es starp saviem vienaudžiem nebiju līderis, bet dažkārt saņēmu medaļas un ar katru medaļu man gribējās trenēties arvien vairāk un vairāk...Tā es arī nepamanīju, ka esmu uzvarējis WOC, tikai tagad, kad es jums stāstu, es saprotu, ka manas virsotnes, kuras esmu iekarojis, ir JWOC(Pasaules junioru čempionāts), EOC(Eiropas čempionāts), CISM(Pasaules militārais čempionāts), WG(Pasaules spēles), WOC(Pasaules čempionāts).
Pēc dubultuzvaras JWOCā mans nākamais mērķis bija Pasaules Čempionāts, tāpēc es pat īsti nepamanīju kā uzvarēju EOC, CISM, WG.
Es domāju, ka man arī paveicās uzvarēt EOC Ventspilī tāpēc, ka visus gadus pēc 2003. gada gatavojos Pasaules Čempionātam un uz EOC nebija tik liela psiholoģiskā sloga, jo mani galvenie starti tajā gadā bija WOC Čehijā. Domāju, ka, ja esmu labā fiziskā formā, tad man nav problēmu orientēties Baltijas apvidos, tie ir mani mīļākie apvidi un es gūstu ļoti lielu apmierinājumu, skrienot pa tiem.
Es esmu ieguvis praktiski visus prestižākos titulus mūsu sportā, protams, man ir arī citi mērķi un citas virsotnes, kuras vēl gribu sasniegt, vienkārši man nepatīk runāt atklāti par saviem mērķiem. Es daru visu iespējamo savu mērķu iespējamībai un to realizācijai.
Es neesmu ļoti stabils sportists, gatavojos vienam, diviem startiem gadā un pateicoties lielai tieksmei, alkām pēc uzvaras, man ir izdevies sasniegt to, ko esmu sasniedzis tagad.
Es esmu “tumšais zirdziņš”, kuram patīk pārsteigt cilvēkus, kuriem es rūpu.

g

Foto no worldofo.com un Magnēta arhīva

© www.magnets.lv | Jānis

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       



..atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu