Magnēts
Otrdiena, 2022.gada 5.jūlijs / Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

AfišaJānis

Telpu-o

Kamēr ārā mīnusi, Ausekļi patveras iekštelpās un uzrāda labus rezultātus telpu orientēšanās.

Jau otro gadu RTU studenti sadarbībā ar OK Ozons rīkoja telpu orientēšanās sacensības Ķīpsalas izstāžu hallē, kur bija izveidots labirints no lentām un krēsliem. Visi dalībnieki atzina, ka distances bija sarežģītas un bieži vien, plānojot ceļu uz nākamo kp, pie beigām jau bija aizmirsies sākums.

Sacensību mājaslapa ar kartēm, splitiem, rezultātiem, bildēm...

No sākuma visi sieviešu un vīriešu grupas dalībnieki vienādu kvalifikācijas distanci, kas piedāvāja interesantus salīdzinājumus, un pēc tam bija trīs finālskrējieni katrā grupā. Jauniešu un veterānu grupās finālskrējieni bija tikai vieni.

Studentu jeb vīriešu grupā ar trešo labāko rezultātu finālā iekļuva Zemgus Žagata, bet sieviešu grupā trīs sekundes līdz A finālam pietrūka trenerei Baibai. H40 jeb vīriešu veterānu grupā finālā iekļuva divi Ausekļi - Raivis Reinsons (5.) un Aldis Strožs (3.). Diemžēl neizdevās novērot, vai abi finālā piekopa kādu komandas taktiku, kā tas bija jauniešu H16 grupā, kur no Ausekļa finālā iekļuva veseli trīs - Alvis Reinsons, Rihards Staģis un Otto Pēteris Pirtnieks. D40 grupā no Ausekļa finālā iekļuva Anfiza Kraze, kas gan vēlāk finālā ieguva DQ rezultātu. D16 jeb jauniešu grupā Annija Anna Zaļaiskalna iekļuva finālā.

be

Fināli, jau nedaudz pārveidotā labirintā un citās distancēs, sākās ar veterānu grupu startiem. Vīriešu grupā Raivis Reinsons tomēr netika līdzi TOP3, kas visu distanci veica tuvu viens otram un finišēja piektajā vietā, un Aldis Strožs ierindojās 7. vietā. Nākamajiem pienāca kārta jauniešiem, un Ausekļa atbalstītāji ar lielu nepacietību gaidīja V16 skrējienu, lai redzētu, vai izdosies aizņemt visu goda pjedestālu. Lielāko distances daļu notikumus kontrolēja Alvis un Rihards, kuriem sekoja pārējie grupas dalībnieki, bet viltīgajā distances daļā otrajā stāvā viss strauji mainījās - Alvim gan izdevās nosargāt savu līdera pozīciju līdz pat finišam, bet Rihards atkāpās uz ceturto pozīciju, palaižot sev priekšā Otto, kuram finišā 3. vieta. Pirmās sešas vietas ietilpa 8 sekundēs. Annija S16 finālskrējienā neatpalika daudz no līderēm, bet tomēr dažas izšķirošas kļūdiņas radīja 25 sekunžu atšķirību no uzvarētājas un 16 sekundes no trešās vietas. Visi jaunieši finālā saņēma dažādas balvas.

Annija mauc pakaļ

Un tad bija pienācis laiks ielajiem fināliem, kur Ausekļa cerības saistījās ar Zemgu. Spriedze neatslāba visas distances garumā, līderi mainījās ik pēc pāris etapiem, un tie, kuri saprata, kad atšķirties no grupas ar saviem variantiem, parasti ieguva laiku. Pirms distances daļas otrajā stāvā Zemgus atpalika no līderiem un bija piektajā pozīcijā, bet ar ātru un pareizu rīcību lejā pa trepēm jau devās kā otrais. Atlikušajos pāris kp Zemgus pamanījās izvirzīties šķietamās līderpozīcijās, kuras pazaudēja, pieļaujot kļūdu uz pēdējo kp. Vēlāk izrādījās, ka Zemgus ir DQ, jo izlaidis priekšpēdējo kp.

Ausekļa piedzīvojumi telpās turpinās ar triju mūsu jauniešu un junioru dalību LČ vieglatlētikā telpās Kuldīgā, uz kurieni ir devušies Andris Gailis, Mikus Puriņš un Beāta Zaļaiskalna. Rīt sacensības noslēgsies un pacentīšos informēt visus par uzradītajiem rezultātiem.

Foto no Studentlife.lv

© www.magnets.lv | Jānis

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       ..atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu