Magnēts
Piektdiena, 2022.gada 1.jūlijs / Rimants, Imants, Ingars, Intars
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

Afišak

LČ vieglatlētikā junioriem un jauniešiem

Latvijas Vieglatlētikas čempionātā telpās Mikum Puriņam lielisks sniegums!

Nav noslēpums, ka jau otro gadu Ausekļa spēcīgākie jaunie skrējēji savu fizisko sagatavotību ziemas laikā uzlabo ar vieglatlētikas treniņu palīdzību. Treniņi notiek Rīgas Sporta manēžā, kopā ar BJC Auseklis vieglatlētiem. Galvenā trenere ir Mārīte Lūse, kura gan katru treniņu dod uzdevumus un raugās kā tie tiek izpildīti, gan dod padomus attiecībā uz skriešanas tehniku, kas ir ļoti noderiga skrienot garās distances. Mārīte ir pazīstama kā lieliska sprinteru trenere, tāpēc treniņi bieži vien iekļauj dažādus sprinta vingrinājumus, kas, cerams, noderēs arī orientēšanās sprintā, kurā ir gan daudz strauju paātrinājumu, gan nepieciešama laba koordinācija. Katrs intervālu treniņš ir kā maza sacīkste, kas parasti beidzas ar cīņu finiša taisnē, šādas iemaņas noteikti noderēs stafešu izšķirošajos etapos. Tāpat arī tiek uzlabota vispārējā fiziskā sagatavotība un ātruma izturība. Tiem, kas izceļās ar labu sniegumu treniņos, trenere piedāvā piedalīties sacensībās. Ja arī sacensībās rezultāti ir perspektīvi, tad, ja sportists pats piekrīt, var pagatavoties arī kādām nopietnākām sacensībām, piemēram, Latvijas Čempionātam.

Šogad jauniešu un junioru grupā startēja 3 Ausekļa orientieristi.

Andris Gailis kā juniors skrēja 3000m distanci un ar laiku 9:44,45 ierindojās sestajā vietā. Pirms sacensībām Andris atklāja, ka būtu apmierināts ar rezultātu zem 10:00. Kā redzams, tas ir izpildīts ar uzviju! Otra distance, kurā Andris piedalījās bija 1000m skrējiens. Šeit ar laiku 2:54,51 gan tikai 18. vieta, bet tas arī ir saprotams, jo 1000m tomēr ir vieglatlētiskāka disciplīna, kurā grūti gūt panākumus ar tikai divu nedēļu mērķtiecīgu gatavošanos.

Beāta Zaļaiskalna vieglatlētikas pasaulē arī ir juniore un viņai tika piedāvāta 2000m distance, kuru Beāta veica pa 8:23,69, ierindojoties 7. vietā. Līdzīgi kā Andrim arī Beātai 1000m neveicās tik spoži un ar laiku 3:44,9 ierindojās 9.vietā. Pieredze ir gūta un var koncentrēties uz orientēšanās sezonās tuvošanos.

Lielākās cerības treniņbiedru vidū tika saistītas ar Miku Puriņu, kurš šogad ir vecākais gads jauniešu grupā. Mikus treniņos parādīja iespaidīgu potenciālu, pazemodams par sevi krietni vecākos treniņbiedrus, ieskaitot mani, kad pilnā ātrumā jau ir noskrieti kādi 400m, mierīgi pavaicājot pār plecu vai tad šodien Dinamo spēlēs un cikos tas īsti būs, pēc tam relaksēti aizskrienot prom no visiem un finišā vēl izmetot kādu jociņu.

3000m Mikus komfortabli iekārtojās uz otrā goda pjedestāla pakāpiena un ar rezultātu 9:45,43 viņa vecumā varētu lepoties jebkurš Latvijas vieglatlēts. 1000m, kā noprotams, bijusi spraiga cīņa par bronzas medaļu jo 3., 4. un 5. vieta ieskrēja 0,76 sekundēs! Mikus parādīja raksturu un izrāva trešo vietu ar rezultātu 2:49:52. Jāpiebilst, ka šajā pašā skrējienā ar iespaidīgu 2:40,59 rezultātu uzvarēja cits orientierists - Rūdolfs Zērnis. Mikus kopā ar trīs komandas biedriem piedalījās arī 4*200m stafetes skrējienā, kurā gan tomēr tikai 4.vieta.

Visus rezultātu var atrast šajā lapā.

© www.magnets.lv | Jānis

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       

Vārds: MArita mezaa
IP: 94.191.159.190 @ 24.02.2011 | 11:45:56
Komentārs: Malači! Cerams ka sezonai sākoties mežā būsiet vēl ātrāki! :)..atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu