Magnēts
Piektdiena, 2022.gada 1.jūlijs / Rimants, Imants, Ingars, Intars
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

Afišakm

Netipiska Lieldienu Balva

Šogad Lieldienu Balva piedāvāja netipiskas distances - ne tikai ierastais mauciens pa ielām, bet arī viltīgās Vecāķu jūrmalas kāpiņas un smilšainais pamats izaicināja 33 Ausekļus.

Kalvis Mihailovs ar iespaidīgu ātrumu izkārtoja sev iespēju arī uztaisīt kļūdiņu un tāpat uzvarēja elites grupā. Tajā pašā Zigmārs turpina turēt savu solījumu par nenokāpšanu no pjedestāla - 6.vieta, kas arī tika apbalvota. Daniils Ozoliņš 9. un Andris Gailis, kļūdoties piejūras daļā, 13.vietā.

Sieviešu elitē startēja mūsu juniores un Beāta ieguva trešo vietu, savukārt Amanda 6. Tātad, abas Ausekļa pārstāves tika apbalvotas. 100% lietderība.

Vēl pirmās vietas izcīnīja Alvis Reinsons(V16), Aivars Mihailovs(V45), Ģirts Sarma(V35), Rūta Plakane(S18) un Mikus Puriņš(V18).

Intevijā LOF.LV Mikus rakstīja sekojošo:

Jau otro gadu pēc kārtas piedalījos OK Mona rīkotajā Lieldienu Balvā. Šī gada sacensību vieta Vecāķos solīja daudzveidību orientēšanās ziņā, jo distance bija ne tikai pilsētā, bet arī piejūras mežā. V-18 grupā nebijām pārāk daudzi, bet pietiekami, lai rastos cīņa par trīnieku. Pirms starta izvirzītās prognozes par distances sākumu mežā nepiepildījās, un jau pirmais punkts atradās pilsētā. Interesantākā distances daļa veda gar jūru un atpūtniekiem. Kritiskais etaps bija, kad vajadzēja izvēlēties ātrāko ceļu apkārt "nepārvaramajam" mūrītim, kuru nedrīkstēja šķērsot. Distancē vajadzēja spēt ātri pārslēgties no pilsētas orientēšanos uz meža. Gandrīz nekļūdījos, un tāpēc arī izdevās apsteigt konkurentus. Paldies OK Monai par iespēju otrajās lieldienās paskriet Vecāķos!

k

Intervēts tika arī Kalvis:

Kā jau katru gadu, Lieldienu balva bija līmenī. Distance bija interesanta un baudāma - it sevišķi kāpu zonā, kur mežs ir īpaši skaists. Centos skriet ātri un koncentrēties nepārtraukti, kā arī baudīt skaisto ainavu. Tas arī lielākoties izdevās, sanāca tikai muļķīgi kļūdīties uz vienu no elementārākajiem kontrolpunktiem.

Pārējie Ausekļa reuzltāti atrodami šeit.

Foto no LOF.LV, autors Juris Bune

© www.magnets.lv | Jānis

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       ..atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu