Magnēts
Piektdiena, 2022.gada 1.jūlijs / Rimants, Imants, Ingars, Intars
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

Afiša10

Tumsas Pavēlnieks Kalvis

Kalvim Mihailovam unikāls sasniegums - viņš Tiomilas nakts stafetēs Garās nakts etapā, kas ir 16.5km garš, spēj finišēt priekšā visiem citiem un palīdz komandai ierindoties 9.vietā.

Tiomila ir otrās lielākās o-stafetes pasaulē aiz Jukolas un atšķirās ar to, ka 6 no 10 etapiem ir pa tumsu un apvidus parasti ir skarbs un laikapstākļi - nežēlīgi. Izņēmums nebija arī šogad.

Turun Metsänkävijät komandā, kurā startē 5 latvieši, skrēja arī abi mūsu stiprākie elitnieki - Kalvis 4.etapu un Mārtiņš 10. Kalvis varēja doties 16.5km garajā bez-farstu etapā kā 11., atpaliekot 3:40 no līderiem. Izmantojot taktiku attītīt lielu ātrumu uz ceļiem, neizvirzīties grupas priekšgalā un visu laiku kontrolēt situāciju, Kalvis kopā ar savu skrējēju grupu noķēra līderus. Uz beigām Kalvis attīstīja lielu ātrumu un, skrienot uz priekšpēdējo kp pa pļavu, spēja visus apsteigt, pēc tam nekļūdīgi paņemt priekšpēdējo kp un finišā noturēt 4 sekunžu pārvaru pār tuvāko sekotāju. Varēja Jāni Krūmiņu raidīt mežā kā pašu pirmo.

Uzreiz pēc finiša Kalvis arī saņēma komentētāja uzmanību un sniedza komentāru: "Mums bija ļoti laba 8-10 puišu grupa un temps bija ļoti labs. Olle Bostroms visu laiku bija priekšgalā un tātad es tikai sekoju visu laiku, kontrolējot, kas notiek. Tātad, es visu laiku zināju, kur atrodos. Pēc tam es vienkārši izmantoju mūsu menedžera un viņa asistanta izstrādāto taktiku un apsteidzu visus ceļā uz priekšpēdējo kp un varēju finišēt pirmajā pozīcijā." Vēlāk Kalvis atzina, ka sajūtas bijušas patiešām lieliskas.

Pēcāk komanda zaudēja vietu cīņā par pašu virsotni un Mārtiņš pēdējā etapā varēja noturēt 9.vietu 351 komandas konkuencē.

Agrāk, pa dienu, norisinājās arī sieviešu Tiomila, kurā Ausekļa skrējējas bija īpaši plaši pārstāvētas pirmajā etapā. Marita Freimane pirmajā etapā iznāca augstajā 44.vietā, vēlāk sekoja Krista Mihailova(83.) un Madara Freimane(102.). Maritai šāds apvidus ir labi pazīstams. Madara un Krista, lai arī skrēja satriecošās leopardraksta biksēs, tomēr bija pieļāvušas kaut kādas kļūdas. Patika kristas secinājums: "Nemaz tik šausmīgi briesmīgi nebija!"

Beāta 4.etapā nostartēja, pēc pašas vārdiem, "šausmīgi, sliktākais skrējiens šogad" un ieņēma 284.vietu etapā.

Vēlā vakarā startēja vīru Tiomila, kur startēju es pirmajā etapā, pieļāvu kādas kļūdiņas, dažbrīd nevarēju paskriet un iznācu 112. vietā. Vēlāk tajā pašā komandā mežā devās arī Edgars Laķis trešajā etapā un pacēla 15 vietas arī ar ne pārāk tehniski izdevušos skrējienu.

Viens no maniem lielākajiem sapņiem ir kādreiz piedalīties Tiomilā konkurētspējīgas Ausekļa komandas sastāvā. Tad es varētu arī saņemties un veikt garo, auksto un grūto Garo nakti. Esot tur uz vietas, ar 12km jau pieveiktiem, salstot līdz bezsamaņai, nemaz neprasījās 1:30 naktī doties mežā un pieveikt 16km. Aplausi tiem, kam tas izdevās.

© www.magnets.lv | Jānis

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       

Vārds: GB
IP: 46.109.20.76 @ 05.05.2011 | 19:54:08
Komentārs: Kalvis monstrs :)..atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu