Magnēts
Piektdiena, 2022.gada 1.jūlijs / Rimants, Imants, Ingars, Intars
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

Afiša 

Mūsu centīgie jaunieši dodas treniņnometnē uz Čehijas zemi

Nesen 8 Ausekļa orientieristi devās iemēģināt Čehijas mežus. Kāpēc tieši Čehija? Tiem, kuri vēl nezina, varu pačukstēt, ka šogad no 23. līdz 26. jūnijam tur norisināsies EYOC jeb Jauniešu Eiropas orientēšanās čempionāts.  Treniņnometni vadīja Baiba un tā ilga no 16. aprīļa līdz 22. aprīlim. Uz nometni mēs devāmies ar īrētu 9 vietīgu busiņu, kuru pacietīgi un ātri vadīja gan Baiba, gan Kaspars.

Aizkļuvuši tur, mums bija ļoti mājīgi un ērti iekārtoti apartamenti. Pēc iekārtošanās devāmies pirmajā treniņā. Treniņi mums bija jau iepriekš organizatoru sagatavoti. Bijām iegādājušies 3 dažādas kartes, kuras izmantojām, cik vien varējām. Mums bija gan smagi kalnu treniņi, gan sevi izsmeļoši ātruma treniņi ar sacensībām, kurš pirmais pie punkta. Tā kā tieši tajā pašā brīdī Čehijas mežos skraidīja arī ZVOC jaunieši, tad ašā ideja bija organizēt zig-zag veida stafetes. Katrā komandā 3 dalībnieki un sacensības varēja notikt. Visu vēl interesantāk padarīja tas, ka meža kartes bija pa pusei kā „baltā karte”, kas nozīmē, ka kartes apzīmējumi ir izdzēsti un palikusi tikai baltā lapa. Diemžēl, šajās ”pagalmu sacensībiņās” auseklim ne pa visam neveicās, jo Annija, skrienot pilnā ātrumā lejā no kalna, neveiksmīgi nokrita un vēlākā slimnīcas apmeklējumā tika noskaidrots, ka lūzis atslēgas kauls. Viņas komandai šīs stafetes bija jāturpina 2 dalībniekiem. Savukārt, otra ausekļa komanda pamanījās pamatīgi apmaldīties, zaudējot līderu pozīcīju un paliekot krietni beigu galā. Protams, visi bija priecīgi, ka tas ir tikai labi izdevies treniņš. Atliek piebilst, ka uzvaru ieguva lietuviešu spēcīgā zēnu komanda (jā, arī lietuvieši bija tur pat!).

Par laimi Māte Daba mūs visu nomentes laiku lutināja ar laikapstākļiem. Katru dienu bija saulains un ļoti silts. Tas, protams, uzlaboja visu garastāvokļus un treniņi izdevās vēl labāk. Liels prieks bija piedalīties šādā nometnē, jo bija jautri un tika iegūtas ļoti daudz vērtīgas informācijas, lai veiksmīgāk sagatavotos atbildīgajiem startiem. Liels paldies Baibai par rūpēm un ieguldīto enerģiju, lai šī nometne izdotos un viss ritētu pēc plāna. Kā arī paldies Kasparam par pacietību un izturību nogurdinošajā mašīnas vadīšanā.

Turpinām trenēties, gatavoties katrs saviem svarīgajiem startiem! Lai viss izdodas!

 

 

© www.magnets.lv | Beāta

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       

Vārds: lasītājs
IP: 46.109.245.81 @ 16.05.2011 | 01:19:16
Komentārs: Jauki, ka orientēšanās treniņi izdevās! Ja vēl tikpat labi izdotos autores treniņi pareizrakstībā... :)..atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu