Magnēts
Piektdiena, 2022.gada 1.jūlijs / Rimants, Imants, Ingars, Intars
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

Afišakf

Jauniešu atlases sacensības

OK Aronas kauss, kas norisinājās Ļaudonā, jauniešiem bija vienas no atlases sacensībām uz gada svarīgākajām sacensībām  - EYOC.

Tāpēc šoreiz iedziļināsimies jauniešu sniegumā.

Jauniešu grupas ir VS16 un VS18. VS20 ir jau juniori, kuriem ir citi atlases kritēriji. Auseklim jau tradicionāli ir ļoti plaša pārstāvniecība nacionālajā izlasē, bieži vien sastādot pat pusi no dalībnieku skaita. Varētu pat teikt, ka jauniešu un junioru sasniegumi ir mūsu kluba galvenā prioritāte.

Šobrīd trīs no četrām atlases sacensībām jau ir aizvadītas un paliek tikai RČ garā distance. Praktiski iekļuvuši izlasē jau ir Beāta un Alvis. Vēl dažiem ir sevi jāpierāda - Anetei Gurtiņai, Annijai Zaļaiskalnai, Mikum Puriņam.

Ļaudonā distances bija garas un daži apgalvo, ka īpaši smagas sakritušo koku un īso, bet stāvo kāpumu dēļ. Laikam nesatiku nevienu, kas teiktu, ka skrējās viegli un patīkami.

S16 grupā Anete pēc pirmās dienas neveiksmēm, garajā distancē uzrādīja 3.rezultātu un ieņēma tādu pašu vietu arī kopvērtējumā. Annija, kura tikai nesen ir atgvusies no atslēgas kaula lūzuma, kurā iedzīvojās Čehijā, skrēja ar izaicinošo "Līderis" krekliņu un sakļūdījās daudz. Kā vakarā atklājās, Annija negribēja jautāt, kur atrodas, jo viņa taču ir "Līderis"!

S18 grupā Beātai jau bija garantēta vieta izlasē, tāpēc bez lieka stresa 2 otrās vietas un tāda pati vieta arī kopvērtējumā.

V16 grupā Alvis ar stabiliem rezultātiem Aronā un Kurzemes pavasarī (2. un 3.vietas) nodrošinājis sev vietu izlasē. Mundis Mišins ierindojās sestajā vietā.

V18 vienīgais Ausekļa pārstāvis Mikus Puriņš šajās sacensībās neuzrādīja savas labākās kvalitātes (9.vieta) un nāksies papūlēties Baldonē sestdien.

Elites grupā pārtrūka Zigmāra pjedestālu sērija (5.vieta) un viņš apsolīja tuvākajā laikā nākt klajā ar atvainošanās runu visiem saviem faniem. Sieviešu elitē šoreiz nebija nevienas Ausekļa pārstāves.

V10 grupā uzvarēja Emīls Ģērmanis, V20 grupā Jānis Tamužs, S35 Baiba Smila, S40 Inta Mihailova un V45 Aivars Mihailovs.

Latvijas kausā ir aizvadītas jau 4 kārtas, tāpēc ir vērts uzmest aci kopvērtējumam.

 

© www.magnets.lv | Jānis

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       ..atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu