Magnēts
Otrdiena, 2022.gada 5.jūlijs / Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

Afišakk

Ausekļa kross

Kross ir noskriets un par Ausekļa čempioniem ir kļuvuši - Andris Gailis, Emīls Ģērmanis, Beāta Zaļaiskalna un Annija Anna Zaļaiskalna.

+ Links uz FOTO

Rezultāti.

Kamēr termometrs rādīja +28 grādus ēnā, stipri Ausekļa orientieristi pulcējās Biķernieku meža vidū, lai noskaidrotu, kuram tieši tajā dienā raksturs būs visspēcīgākais.

Startēja 15 orientieristi/-es un pa smiltīm, stāviem kalniem gan augšup, gan lejup, gan arī pa līdzenām meža takām lielā ātrumā veica aptuveni 5km garo distanci.

starts

Spraiga cīņa izvērtās vīriešu grupā, kur jau pirmā aplā otrajā pusē "atstāti" tika gan Jānis gan Edgars, un cīņu četratā turpināja Mikus Puriņš, abi brāļi Gaiļi un Kārlis Vīksne. Otrajā aplī "atplīsa" arī Vīksne, un trijnieks izšķīrās pēdējā kilometrā, kur no sākuma abi Gaiļi aizmuka no Mikus, bet finišā Andris neatstāja cerības Zigmāram. Līdz ar to Andris ir kļuvis par pirmo Ausekļa čempionu krosā!

ggmp

Sieviešu grupā ar savu klātbūtni krosu bija pagodinājušas Baltijas spēcīgākā orientieriste Aija Skrastiņa un ilggadēja Latvijas izlases dalībniece Kristīne Kokina. Šīm abām spēcīgajām dāmām konkurenci centās sagādāt Beāta. Aija gan drīz vien aizmuka no abām galvenajām konkurentēm un veica distanci lepnā vientulībā.

as

Beāta pēc pirmā apļa vēl bija priekšā Kristīnei par 7 sekundēm, tomēr izturības līdz galam nepietika un, otro apli veicot ievērojami lēnāk nekā pirmo, nācās piekāpties un ieņemt trešo vietu. Tomēr Beāta ieguva Ausekļa čempiones titulu krosā.

bz

Jauniešu grupās katrā dzimuma grupā gan bija tikai viens pārstāvis, bet cīņa starp šiem abiem izvērtās spraiga. Emīls Ģērmanis, kaut gan pēc pirmā apļa zaudēja vairāk nekā pusminūti Annijai Zaļaiskalnai, tomēr izmantoja Annijas "plīsienu" otrajā aplī un distances beigās arī apsteidza. Deviņus gadus vecais Emīls Ģērmanis ir kļuvis par Ausekļa čempionu krosā vecumā līdz 16 gadiem!

azeg

Senioru čempionu NAV.

Ar ūdeni un atbalstu trases malā cienāja Baiba.

Foto no krosa atrodami šeit.

Pēc finiša izskanēja doma, ka arī rudenī varētu atkārtot krosu. Un tā katru gadu. Tad jau manīs.

Tagad galvenais fokuss uz Jukolu.

© www.magnets.lv | Jānis

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       

Vārds: Marita
IP: 78.40.45.198 @ 11.06.2011 | 12:09:05
Komentārs: oops..rezultātus arī ieraudzīju! :D

Vārds: Marita
IP: 78.40.45.198 @ 11.06.2011 | 12:08:01
Komentārs: Super pasākums izskatās! Malači ko tādu skrienot šajā karstumā. Noteikti vajag atkārtot- bet vai kaut kur redzami arī rezultāti?

Vārds: Marita
IP: 78.40.45.198 @ 11.06.2011 | 12:07:26
Komentārs: Super pasākums izskatās! Malači ko tādu skrienot šajā karstumā. Noteikti vajag atkārtot- bet vai kaut kur redzami arī rezultāti?..atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu