Magnēts
Otrdiena, 2022.gada 5.jūlijs / Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

Afišakm

Latvijas čempionāts

Cēsīs notika Latvijas Čempionāts sprintā un garajā distancē. Sprints piedāvāja Latvijai netipiski izaicinošas distances un garās distances apvidus daudziem bija gan fiziski gan tehniski smags pārbaudījums. Atgādināja, tā teikt, vecos labos laikus.

Saulainajā sestdienas dienā Latvijas labākie orientieristi sapulcējās Cēsu pils pagalmā, lai noskadrotu, kuram sportistam šodien būs tas gods veselu gadu sevi saukt par labāko valstī. Starts...un jau pirmais kp deva nojausmu, ka distances būs āķīgas. Pēc ātra skrējiena pa Cēsu vecpilsētu, parku un kalniņiem, par Latvijas čempioniem no Ausekļa kļuva Madara Freimane S20, Mikus Puriņš V18 un Baiba Smila S35. Madara pierādīja, ka ir labākā juniore un Mikus attaisnoja uz sevi ziemā liktās cerības, kad Manēžas treniņos bija super-ātrs. Baiba izgāja uz pieredzi. Cits treneris, Ģirts Sarma, kuram ir ievērojama sprintu pieredze un kā viens no pirmajiem latviešiem savulaik piedalījās Pasaules Parku tūrē, V35 grupā izcīnīja sudrabu. Vēl sudraba medaļas ieguva Guntars Polis V45 un Krista Mihailova elites grupā. Krista piekāpās tikai Aijai Skrastiņai un vēlreiz pierādīja, ka tieši viņa ir tuvākā konkurente Aijai nākotnē. Mihailovu ģimenē vēl divas medaļas -  bronza gan Aivaram V45 grupā, gan Kalvim vīriešu elitē.

km

Kalvis, atgriezies pa taisno no izlases treniņnometnes Francijā, piekāpās tikai diviem puišiem no Mežmalas MTB, kas nekādā nometnē nebija bijuši - Andrim Jubelim un Artūram Pauliņam. Kalvis atzina, ka bijis grūti skriet un viņš pat divreiz pārgājis soļos. Vēl vienu bronzas medaļu Auseklim izcīnīja Jolanta Bura S40 grupā.

Nākamajā dienā jau tika pārbaudītas pavisam citas orientieristu kvalitātes - zaļajos un ar izcirtumiem bagātajos Raunas mežos tika sadalītas medaļas garajā distancē. Katrs atslābuma brīdis varēja beigties ar absolūtu pazušanu tik līdzīgajos kalniņos un purviņos. Madara Freimane atkārtoja savu panākumu arī šajā dienā un kļuva par dubultu Latvijas čempioni junioru grupā. Šādas, tehniskas un spēku prasošas distances, šķiet, Madarai piestāv. Bez Madaras visi pārējie Ausekļa dārgmetāli bija bronzas krāsās. Krista elitē piekāpās ne tikai Aijai Skrastiņai, bet arī izlases biedrenei Laurai Vīķei. Lai arī pārsvarā todien medaļas mājās veda meitenes, arī puišiem divas medaļas - Aivars Mihailovs V45 grupā atkārtoja sestdienas panākumu un Jānis Tamužs junioros ieguva trešo vietu. Anete Gurtiņa S16 grupā un Baiba Smila S35 arī saņēma pa sarkanīgam metālam.

bs

Kopumā izcīnījām 4 zelta, 3 sudraba un 8 bronzas medaļas, kas nav nemaz tik slikti.

Drīzumā tiks paziņoti arī junioru, kam šīs bija atlases sacensības, izlases sastāvi, un solītais raksts par Ausekļa jaunajiem izlašniekiem būs klāt.

Tiekamies ceturtdien krosā!

Bildes no meridians.lv

Šeit un šeit.

© www.magnets.lv | Jānis

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       ..atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu