Magnēts
Otrdiena, 2022.gada 5.jūlijs / Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

Afišaeyoc

EYOC Čehijā

Uz EYOC šogad devās trīs Asekļa pārstāvji - Annija Anna Zaļaiskalna D16, Alvis Reinsons M16 un Beāta Zaļaiskalna D18 grupās. Ar mainīgām sekmēm sacensības ir veiktas un izlase jau ir atgriezusies mājās.

Sacensības sākās ar sprinta distanci, kurā bija jāvar gan ļoti ātri skriet pa parku, gan strauji pieņemt pareizos lēmumus vecpilsētas ielās. Alvim viņa pirmajā EYOC startā 40.vieta, zaudējot uzvarētājam gandrīz 2 minūtes. Izpētot splitus, var pamanīt, ka posmā uz pēdējo kp un finišā Alvis ir apsteidzis vselus 5 konkurentus! Annijai pēc veiksmīgiem pirmajiem kp nāca vairākas kļūdas un, šķiet, arī ātrums strauji kritās. Rezultātā 41. vieta. Beātai, kura pirms gada Spānijā tieši sprinta distancē nostartēja ļoti vieksmīgi, distances sākums nebija tas ātrākais un, lai arī pozīcija turpmākajā distances daļā tika uzlabota, finišā tikai 27. vieta, kas, protams, nebija tas, uz ko bija cerēts un kas bija gaidīts.

Latvijas izlase kopumā šī bija ļoti gaiša diena, jo sudraba medaļu M18 grupā izcīnīja Rūdolfs Zērnis, bet bronzu D16 - Sandra Grosberga. Šķiet, ka šī ir pirmā reize, kad individuālo medaļu EYOCā izcīna kāda no daiļā dzimuma pārstāvēm.

rz

Jau nākamajā dienā jaunajiem sportistiem bija jāsacenšas garajā distancē pa Latvijai ļoti līdzīgu mežu. Šīs priekšrocības pilnībā izmantoja Rūdfolfs Zērnis un ar spēcīgi veiktu distanci nopelnīja sev Eiropas Čempiona titulu. Arī šis ir vēsturisks panākums Latvijas orientēšanās sabiedrībai, jo (palabojiet mani, ja kļūdos) cita individuālā distancē izcīnīta Eiropas Jauniešu čempiona titula mums nav.

bn

Alvis ar divām kļūdām ieņēma 38. vietu, Annijai viena MEGAkļūda neatļāva cīnīties par augstāku pozīciju kā 39. un Beāta ari pieļāva vienu lielo un dažas mazās kļūdas un ierindojās 28. vietā.

Vakarā EYOC ballīte un nākamajā dienā pēdējais starts - stafete.

jk

Alvis noskrēja izcili. Komandā ar Emīlu-Henriju Taubi un Emīlu Dzalbu Alvis veica otro etapu un darīja to atzīstami. Ar otro laiku etapā tika paceltas trīs vietas ni 13. uz 10. un vēl vairākas komandas pieķertas tā, lai trešajam etapam būtu izredzes uzlabot pozīciju vēl vairāk. Tā arī notika un ar 5. vietu Alvis varēja kāpt uz EYOC goda pjedestāla un saņemt diplomu. Annijai 9. laiks otrajā etapā, bet komandai trešajā etapā diemžēl nopelnīts DSQ. Beātai arī stafetē viss līdz galam neizdevās un ar 10. laiku otrajā etapā izdevās komandas pozīciju uzlabot tikai par vienu vietu uz 7., kas pēdējā etapā pārvērtās par 9.

Ja Latvijas izlasei kopumā šis čempionāts vērtējams kā izcili veiksmīgs, tad no Ausekļa pārstāvjiem tika gaidīts vairāk. Iepriecinošs ir Alvja sniegums stafetē. Bet galvenās EYOCa vērtības ir starptautiskās peredzes gūšana un jaunu draugu iegūšana. Rezultāti, protams, ir svarīgi, bet tas nav viss.

Mājaslapa, kurā atrodamas kartes, spliti un arī foto, kuri izmatoti šajā rakstā,

© www.magnets.lv | Jānis

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       ..atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu