Magnēts
Piektdiena, 2022.gada 1.jūlijs / Rimants, Imants, Ingars, Intars
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

Afišalkjj

Malienas kauss Zeltiņos

22 Ausekļa orientieristi mēroja tālo ceļu uz Malienu, lai piedalītos divu dienu sacensībās ar iedzīšanu otrajā dienā. Sacensības, kas šogad notika jau 30.reizi - Malienas Kauss.

Abas dienas dalībniekus sagaidīja ar spilgti zilām debesīm un pamatīgu karstumu karjerā, kurā atradās sacensību centrs. Tiem, kas bija piedzīvojuši un izdzīvojuši Kāpas pirmo dienu, gan šādi apstākļi nekāds jaunums nebija. Pirmās dienas vidējā distance vijās ap karjeru un piedāvāja dažādus apvidu tipus: gan necaurejamus izcirtumus, grimstošus purvus, gan arī viegli skrienamu priežu mežu un sarežģītu reljefu, kā arī dažus pievārējamus kalniņus. Pēc pirmās dienas rezultātiem dalībnieki devās sacensību otrās dienas garajā distancē. Cik zaudēts pirmajā dienā, tik aiz muguras līderim startē otrajā dienā. Uzvar tas, kurš pirmais finišā. No Ausekļa pēc pirmās dienas kā līdere mežā varēja doties vienīgi Jana Lepiksone no W40 grupas. Pārsvarā visiem pirmajā dienā veicās sliktāk, kā otrajā.

Vīru elitē pēc pirmās dienas vienīgais Ausekļa pārstāvis Zigmārs Gailis ierindojās priekšpēdējā, devītajā, vietā. Par līderi izvirzījās igaunis Timo Sild, par pusminūti apsteidzot Andri Kivlenieku. Trešais bija vietējais Artūrs Pauliņš. Timo pēc distances izteicās, ka ir skrējis par ātru, tāpēc kļūdījies. Par izredzēm iedzīšanā viņš iztecās, ka, ja izdosies izvairīties no kļūdām, uzvarēt vajadzētu. Tomēr ir gatavs arī cīņai finiša koridorā.

IU

Otrās dienas garā distance daudziem izvērtās par aizraujošu sacīksti. Rihards Gailis M10 grupā spēja apsteigt savu konkurentu un izcīnīt pārliecinošu uzvaru! Edgars Laķis M20 grupā pēc dramatiskām distances beigām, kur norisinājās taktiska cīņa par 2.-4. vietu, ierindojās trešajā vietā. M40 grupā Guntars Polis nosargāja pirmajā dienā iegūto trešo vietu. W20 grupā Amanda Zīlišķe laboja pirmās dienas kļūdas un ierindojās trešajā vietā, kas pēc līderes diskvalifikācijas pārvērtās otrajā. Pirmās dienas līdere Jana Lepiksone atkāpās uz 2.vietu. Jolantai Burai tajā pašā grupā pietrūka tikai 2 sekundes līdz goda pjedastālam. W50 grupā, par spīti tikai 6. rezultātam otrajā dienā, otrā vieta Ilzei Laurei.

Vīru elitē Zigmārs, kurš, starp citu, šajās sacensībās startēja dzeltenajā LK līdera kreklā, saņēma sevi rokās un spēja aizcīnīties līdz 5. vietai, kas arī bija maksimālais iespējamais pēc pirmās dienas fiasko. Līderu trio tā arī neizmainījās, lai gan Artūrs Pauliņš pietuvojās bīstami tuvu Andrim Kivleniekam, tomēr, izmēģinot laimi citos ceļu variantos, neizdevās noķert Pasaules čempionāta dalībnieku Andri. Sacensību uzvarētājs Timo Sild palielināja savu pārsvaru līdz pat 4 minūtēm, par spīti sāpēm vēderā. Artūrs pēc finiša atklāja, ka tieši neprecizitātes orientēšanās darbībās neļāva noķert Andri distances beigās.

Sieviešu elitē startēja tikai divas dalībnieces un pārliecinošu uzvaru izcīnīja igaunijas sportiste Eleri Hirv ar 18 minūšu pārsvaru apsteidzot Daci Bužu. Līdz ar to abi Malienas kausi aizceļoja uz Viru klubu Igaunijā.

Nākamais LK posms pēc divām nedēļām, bet jau nākamjā nedēļas nogalē iespējams piedalīties tīsdienu EST-LAT līgas sacensībās Igaunijā. Vairāk informācijas šeit.

Daces Bužas foto.

© www.magnets.lv | Jānis

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       ..atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu