Magnēts
Otrdiena, 2022.gada 5.jūlijs / Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

Afišajec'jec

JEC stafete un garā distance PAPILDINĀTA AR KOMENTĀRU

Atlikušajās divās distancēs labs rezultāts Beātai garajā distancē, bet stafetēs meitenēm īpaši neveicās.

JEC otrajā dienā bija pienācis laiks stafetes sacensībām un, kā jau rakstīju, no Latvijas tur startēja tikai meiteņu komanda.

Pirmajā etapā Ance Rusova iznāca tikai 21. vietā un, ja stafetē pirmais etaps neiznāk labā pozīcijā, tad pārējiem etapiem parasti ir ārkārtīgi grūti uzlabot situāciju, jo līderkomandas, skrienot kopā, spēj uzturēt augstāku tempu. Otrajā etapā Beāta Zaļaiskalna izcīnīja 13. vietu etapā un trešajā etapā raidīja Līgu Valdmani, kura, arī ar 13. vietu etapā, spēja pabeigt stafeti 18. vietā.

Trešais starts trīs dienās bija garā jeb klasiskā distance. Kā jau aprakstā teikts, labs starts padevās Beātai un viņa W18 grupā ierindojās 13. vietā, zaudējot 9 minūtes austriešu uzvarētājai. Tajā pašā grupā Līga Valdmane aizņēma 27. vietu un, lai gan sakarīgi spliti un kartes sacensību mājaslapā nav atrodami, šķiet, ka varētu būt gadījušās lielas kļūdas, jo šajā sezonā Beātas un Līgas sniegumi ir bijuši diezgan līdzīgi. W20 grupā Ancei tikai 29. vieta no 32. startējušajām.

PAPILDINĀTS!!!

Izdevās sazināties ar Beātu, kura jau ir Zviedrijā un gatavojās BJC. Atklājās vairāki sīkumi.

Uz sprinta sacensībām meitenes ieradās no Venēcijas, uz kurieni bija lidmašīnas reiss, tikai 2h pirms starta. Loģiski, ka nogurdinošais ceļš prasīja daudz spēka vienkāršajā, bet kalnainajā distancē. Tāpēc labi rezultāti šoreiz izpalika. Nākamās dienas stafetē vājais rezultāts daļēji skaidrojams ar to, ka gan Ancei, gan Beātai pēc finiša pavēstīja, ka viņas ir DSQ un līdz ar to arī Līga trešajā etapā pietaupījās nākamās dienas garajai distancei. Pēc finiša gan izrādījās, ka organizatori esot "nedaudz" kļūdījušies un ar rezultātu viss ir kārtībā. Garā distance esot bijusi tiešām sarežģīta un interesanta, daudz akmeņaino un zaļo daļu, gluži kā Francijas WOC apvidos. Beātai pašai kopā savācās 8 minūtes kļūdās, bez tām arī top3 bija iespējams. Ancei un Līgai, kuras nebija bijušas Francijas apvidos, un līdz ar to nebija tik labi sagatavotas tik specifiskām distancēm, bija milzīgas kļūdas, piemēram, Ancei jau uz 1.kp bija 20 minūšu kļūda. Pēdējā dienā meitenes piedalījās vietējās stafetes sacensībās garās distances kartē un izcīnīja uzvaru open 1 grupā, kur gan konkurence esot bijusi maza un distances - īsas.

Jau nākamajā nedēļas nogalē uz Baltic Junior Cup Zviedrijā dosies pārējā Latvijas jauniešu un junioru izlase, savukārt uz Pasaules kausa posmu Čehijā lidos daži pieaugušo izlases pārstāvji.

Baltic Junior Cup sastāvs apskatāms šeit.

No Ausekļa uz Zviedriju brauks:

Alvis Reinsons,

Mikus Puriņš,

Edgars Laķis,

Anete Gurtiņa,

Amanda Zīlišķe,

Beāta Zaļaiskalna,

Rūta Plakane.

 

© www.magnets.lv | Jānis

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       ..atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu