Magnēts
Piektdiena, 2022.gada 1.jūlijs / Rimants, Imants, Ingars, Intars
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

Afišauzvarētāji

Cēsu Rudens 2011

Līdz LK beigām atlikuši tikai divi posmi un Cēsu Rudens rezultāti jau sāka kļūt izšķiroši cīņās par vietām LK kopvērtējumā.

Aizvadītajā nedēlas nogalē abpus Vaidavas upei norisinājās kārtējais Latvijas Kausa posms. Šoreiz sacensības bija tikai vienu dienu un jāveic bija garā distance. Pašam raksta autoram gan nebija iespēja piedalīties sacensībās, bet pēc sacensību atsauksmēm un kartes var spriest, ka apvidus un distances bija vienkāršākas, nekā citus gadus Cēsu Rudenī. Iespēja uzskriet kādos pāris kalnos gan esot bijusi. Domājams, ka interesantākās distances daļas veda pa upes krastu relfeja veidojumiem.

Vīriešu elitē savu favorīta statusu apliecināja Andris Kivlenieks, kam sekoja divi Cēsu kluba sportisti - Andris Cāns un Didzis Vīksne. Ceturtajā vietā, atapaliekot tikai 41 sekundi, ierindojās Zigmārs Gailis no IK Auseklis. Sieviešu elitē trīs dalībnieču konkurencē ar 13 minūšu pārsvaru uzvarēja Kristīne Kokina no OK Purva Bridējs.

Jau otro uzvaru pēc kārtas junioru grupā izcīnīja Amanda Zīlišķe no Ausekļa, bet starp puišiem pārsteidzoši ātrākais izrādījās Mikus Zvirbulis no OK Ogre, kurš ir iekļauts izlasē arī startam BJC.

Dubultuzvaru mūsu jaunie talanti izcīnīja V10 grupā, kur ātrākais bija Rihards Gailis un viņam sekoja Emīls Ģērmanis. Vēl uz augstākā pakāpiena apbalvošanā varēja stāties Baiba Smila S35 grupā un Annija Anna Zaļaiskalna S16. Arī S16 grupā Auseklim pienācās dubultuzvara un Annijai sekoja Anete Gurtiņa. Gan Mikus Puriņš, gan Alvis Reinsons, attiecīgi V18 un V16 grupās, abi izcīnīja otrās vietas.

Mikus

3. vietas ieguva vairāki Ausekļa orientieristi, tostarp Kristofers Vāvere V8 grupā, Edgars Laķis V20, Ilze Vilks S35, Inta Mihailova S40 un Ilze Laure no S50 grupas. Bez godalgotām vietām šoreiz Ausekļa vīri.

Protams, korekcijas rezultātos ieviesa nepareizi novietotais 73.kp, bet, šķiet, ka nevienam no dalībniekiem iebildumu pret to nebija, protests netika iesniegts un rezultāti palika spēkā. Domāju, ka pamatota protesta gadījumā rezultāti būtu jāanulē tām grupām, kurām šis incidents ietekmēja rezultātus. Šāds atgadījums ir ļoti nepatīkams, ja domājam, kā padarīt LK sacensības prestižas.

Visi Ausekļa rezultāti atrodami šeit.

Informācija par nākamās nedēļas pēdējo EST-LAT līgas posmu (gadījumā, ja nestartējat Tautas Rogainingā) atrodama ŠEIT.

Tiem, kam prasās izkustēties pirms Rogaininga, iesaku apmeklēt Tukuma kausu - vienīgās sacensības Latvijā, kas joprojām notiek dalībniekiem veicot izvēles distanci.

Daces Bužas foto.

© www.magnets.lv | Jānis Tamužs

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       ..atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu