Magnēts
Piektdiena, 2022.gada 1.jūlijs / Rimants, Imants, Ingars, Intars
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

Afišaplāno

Tautas Rogainings 2011

Nemaz tik sen notika lielisks pasākums, kurā sportiski laiku pavadīja gan nopietni sportisti, lielā ātrumā traucoties pa Riekstukalna apkārtnes kalniem un purviem, gan ģimenes ar bērniem lēnām, baudot jau gaisā nojaušamo rudeni. Baudīt, sportot vai darīt abus divus reizē varēja darīt 4 un 8 stundas.

Tautas Rogainings kļūst par arvien populārāku pasākumu un arvien vairāk cilvēki, kas nekad nav izmēģinājuši neko tamlīdzīgu, garākām orientēšanās sacensībām pievēršas tieši sākot ar Tautas Rogainingu. Iesākumam noteikti pietiek ar 4 stundu piedzīvojumu, bet pēc laika jau rodas vēlēšanās nomēģināt savu spēju robežas garākā pasākumā - 8 stundu rogainingā. Pēc tam jau var piedalīties Ziemeļkurzemes rīkotājā nakts rogainingā vai īstajā, 24 stundu pasākumā, kurš Latvijā notiek katru gadu.

Ieskatu Rogainga atmosfērā sniedz šis video:

Šogad pasākums noritēja ļoti veiksmīgi - karte bija sagatavota teicama ar plānojumu, piemērotu gan priekš tiem, kam jāpalauza galva, kā paņemt visus kp, gan tiem, kas vēlas apskatīt apkārtnes skaistākās vietas. Daudziem noteikti paliks atmiņā kontrolpunkti, kas bija kalnu virsotnēs, no kurām var redzēt arī Rīgas torņus. Diemžēl, vienam kp bija "pieaugušas kājas", bet vieta, kurā tam bija jābūt bija tik izteikta, ka (cerams) nevienam ļoti lielas problēmas nesagādāja. Šis kp tika ieskaitīts uz godīguma principa.

Par sportisko daļu. 8 stundu rogainingā par uzvarētājiem, paņemot visus kp teju vai 7 stundās(!), kļuva viena no pašām labākajām Latvijas piedzīvojumu sacensību komandām - Ebike, kuru šoreiz pārstāvēja Mārtiņš Linde un Andris Ansabergs.

Ansabergs

3 punkti un 30 minūtes līdz uzvarētājiem pietrūka arī spēcīgiem piedzīvojumu meklētājiem un rogaininga veterāniem - Diviem slapjiem krekliem - Aigaram Actiņam un Valteram Kaminskim. Trešajā vietā Spožie pedāļi Kaspars Beķeris un Ainārs Skrubis.

Ja 8h rogainingā visu distanci skriešus veikt varēja tikai dažas komandas, tad 4h dažiem dalībniekiem tikai tāds pagarāks treniņš ir. Tas noteikti ir sakāms par Latvijas orientēšanās leģendu un garo distanču speciālistu Jāni Krūmiņu, kurš kopā ar Ati Rešķi uzvarēja 4 stundu rogainingā. Komanda LLU savāca 200 punktus.

Krūmiņš

Krietni vien mazāk punktus savāca Andris un Zigmārs Gaiļi, kuri startēja zem nosaukuma Vēl vienu kontrolpunktu. Trijnieku noslēdza miksētā komanda ar Aināru Veģeri un Lindu Katlapu komandā lupus in fabula.

Uzvarētāji saņēma balvās medu, kuru arī citi dalībnieki varēja iegūt turpat sacensību centrā. Atbalstu sniedza FAZER maiznīca ar savu jauno produkciju "Dzīvo laužamo maizīti" un saldumiem, kā arī sporta uztura kompānija isostar

Cerams, ka dalībnieki devās mājup apmierināti un ieinteresēti atgriezties garākā orientēšanās piedzīvojumā arī vēlāk. Vismaz mazie rogainingisti tādi noteikti bija, jo arī viņi devās pārgājienā un bija gan Riekstukalnā, gan purvā!!!

Video par mazo rogainingistu piedzīvojumiem:

Vēl viens jauks video no vienas komandas skatupunkta:

Vēl foto un rezultāti šeit.

 

© www.magnets.lv | Jānis Tamužs

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       ..atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu