Magnēts
Otrdiena, 2022.gada 5.jūlijs / Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

AfišaAusekļa kūka

Ausekļa sezonas noslēgums Lielvārdē

18. novembrī Lielvārdē jau otro gadu Ausekļa klubs pulcējās, lai atskatītos uz pabeigto sezonu un sastaptu savus kluba biedrus, parunātos un arī sacenstos savā starpā.

Jau otro gadu pēc kārtas aktīvie (aktīvākie) IK "Auseklis" orientieristi pulcējās uz kopīgo kluba pasākumu Lielvārdes ostā. Ieradušies bija ap 70 cilvēkiem.

Pēc apsveicināšanās un ašas domu apmaiņas, visi tika izkārtoti garā līnijā, atbilstoši augumam.

Līnija

Pēc šīs līnijas loģikas, tika izveidotas komandas pa 3 cilvēkiem katrā. Kopā komandai bija jāpaņem visi 15 kp, kas izlikti Lielvārdē. Starts...un daži jau aizskrien. Citi paliek ilgāk un plāno cītīgāk. Kad distancē, katrs no komandas dalībniekiem nezina, kā veicas citiem un atliek vien censties, cik spēka pašam. Šoreiz, līdzīgi kā pagājušajā gadā, rezultātus izšķīra tas, cik ātri atgriezās komandas garākais(ātrākais?) dalībnieks. 

Uzvarēja Jāņa komanda

Jāņa komanda

tai sekoja Edgara,

Edgara komanda

vēlāk arī Kristas

 Kristas komanda

Un pārējās. Olimpiskajā sešiniekā vēl iekļuva arī šīs komandas:

Aināra komandaKaspara komandaDaiņa komanda

Vēlāk sekoja Ausekļa zupas ēšana ārā, Daugavas krastā, un bija pienācis doties iekšā, lai noklausītos, kā mūsu klubam šogad ir veicies un kas to ir virzījis uz priekšu. Atskatoties uz pērno sezonu, uzmanība tika vērsta uz veiksmīgi organizētajām sacensībām un jauniešu dalību ārzemju nometnēs un sacensībās.

tauta

Šogad nebija Gada Ausekļa noteikšana ne balsojot, ne kādā citā veidā, bet jau otro gadu tika sumināts Gada Progress. Šo balvu no kluba vadītāja rokām saņēma Edgars Laķis, kurš šogad pirmo reizi iekļuva Latvijas izlasē un izcīnīja arī LČ titulu.

Tika izteikta pateicība kluba treneriem par nesavtīgo darbu visa gada garumā, un atzinību saņēma arī kluba virzītāji dažādās jomās.

Klātesošajiem bija iespēja iepazīties ar jauno kluba karogu "Pagājušogad mums bija balts karogs, tā kā padošanās, šogad būs vairāk tā kā pirātiem," tā par karogu stāstīja Bubis.

Karogs

Vēl izspēlēja viktorīnu par Ausekli un pagājušo gadu Latvijas orientēšanās sabiedrībā.

Pēc tam visi tika aicināti patērzēt un nobaudīt uzkodas un Ausekļa kūku blakus telpā. Tur arī izšķīlās kādas domas un idejas nākamajai sezonai.

Nākamais gads solās būt darba pilns. Vai darbi pārvērtīsies panākumos, būs atkarīgs no mums pašiem, no katra kluba dalībnieka.

Lai mums veicas!

© www.magnets.lv | Jānis Tamužs

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       ..atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu