Magnēts
Otrdiena, 2022.gada 5.jūlijs / Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

Afišaozons

Futbola turnīrs 2012

Kāds laiciņš jau apritējis kopš orientieristu ikgadējā futbola turnīra, kurā šoreiz Auseklis piedalījās ar 2 komandām!

Iepriekšējos gados vienmēr bijām sagatavojuši vienu komandu un parasti bija veicies "negaidīti labi", kā izteicās kāds no mūsu pretinieku komandas. Mūsu kontā ir arī viens o-futbolistu čempionu tituls.

Šoreiz komandu komplektācija sākās tikai piektdienā pirms turnīra un nokavētā pieteikšanās termiņa dēļ abas Ausekļa komandas iekļuva 4 komandu apakšgrupās, kaut vēl divas grupas bja ar trīs komandām.

Visas spēles tika aizvadītas Saulkrastu sporta skolas zālē sestdienā, 18.decembrī no 8:30 līdz 19:30.

Pirmie savas spēles aizvadīja 2. komanda, kuriem pirmā spēle (pirmā arī visā turnīrā) bija ar laukuma saimniekiem OK "Kāpa", Auseklis labi aizsargājās, tomēr tika piedzīvots zaudējums ar 0:3. Nākamā spēle ar ļoti spēcīgo OK "Ziemeļkurzeme" bija smaga un vienā brīdī komanda "salūza" un bumbas sāka birt vārtos viena pēc otras. Gala rezultāts 0:7. Pēdējā spēle ar OK "Meridiāns"otro komandu no sākuma bija līdzīga, vēl pēc pirmajiem diviem ielaistajiem vārtiem bija cerības vismaz kādus vārtus atspēlēt, bet tomēr komanda sagura un galu galā rezultāts 0:6. Līdzjutēju simpātijas izpelnījās Rūta Plakane, kas bija vienīgā futboliste šajā turnīrā. Šā fakta dēļ komanda saņēma arī atlaidi dalības maksai. Ir izejas punkts mērķa uzstādīšanai nākamā gada turnīram - gūt vārtus un vismaz viens neizšķirts otrajai komandai.

Drīz pēc viņiem laukumā devās pirmā komanda, kurai pirmā spēle jau uzreiz bija nopietns pārbaudījums - Lietuvas o-klubu futbola turnīra čempioni OK "Arboro". Pat pēc ielaistajiem vārtiem, neviens cerības nezaudēja un, rūpīgi darbojoties aizsardzībā, radās izdevība uzbrukumā, kuru Arnis Grasis garām nepalaida -1:1. Spēle tā arī noslēdzās un iegūtais punkts pret apakšgrupas favorītiem rosināja cerības, ka varētu būt iespējams izkļūt no apakšgrupas. Lai to paveiktu, savstarpējā spēlē bija jāuzvar OK "Meridiāns" pirmā komanda. Spēle iesākās ar haosu aizsardzībā un pēc pretinieku ar cīņu izkapātiem vārtiem, rezultāts rādīja 0:2. Pēcāk komanda sakārtoja spēle un uzbrukuma viļņi jau sāka velties otru vārtu virzienā. Izdevās vienus vārtus atgūt, bet, lai gan beigās visi spēki bija devušies uzbrukumā, otros vārtus iesist bija pārāk grūts uzdevums. Atlika vien teoretiskas izredzes izkļūt no grupas, kuras izdzisa pēc lietuviešu uzvaras pār "Meridiānu". Pēdējā spēle bija ar OK "Kāpa" vecmeistariem, jeb "Masters". Spēle bija bez iedvesmas un labi, ka izdevās gūt vienīgos vārtus spēlē - 1:0.

Turnīrā otro gadu pēc kārts uzvarēja OK Ozons futbolisti (virsraksta foto) , kas arī ir saprotams, jo ziemas periodā katru nedēļu viņiem ir futbola treniņi. Otrajā vietā Mežmalas MTB un trešo vietu lietuviešu duelī ieguva IGTISA orientieristi.

Paldies visiem, kas atrada laiku un enerģiju, lai pārstāvētu Ausekli šajā turnīrā!

Otrās komandas sastāvs:

Andis Plakans

Rūta Plakane

Mikus Puriņš

Edgars Laķis

Andris Gailis

Pirmās komandas sastāvs:

Roberts Kļaviņš

Zigmārs Gailis

Aldis Zaļaiskalns

Arnis Grasis

Daniils Ozoliņš

Jānis Tamužs

Ģirts Sarma

Raksts par turnīra norisi ar visiem rezultātiem lof.lv

© www.magnets.lv | Jānis Tamužs

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       ..atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu