Magnēts
Otrdiena, 2022.gada 5.jūlijs / Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

AfišaMadonas Kauss 2012

Madonas Kausā, kas reizē bija arī pirmās 2012. gada EST-LAT līgas sacensības orientēšanās ar slēpēm, uzvaru izcīnīja igaunis Even Toomas un lietuviete Ramuna Arlauskiene. Atzīstamu sniegumu uzrādīja Andris Kivlenieks, ierindojoties otrajā vietā vīriešu elites grupā, divu dienu summā uzvarētājam zaudējot tikai 48 sekundes.

 

 

Pirmajā Madonas Kausa dienā aizkavējusies ziemas sezona orientēšanās beidzot varēja sākties! Šajās sacensībās spēcīgu konkurenci pašmāju orientieristiem nodrošināja lietuvieši un igauņi, ar savu klātbūtni padarot šīs par Baltijas līmeņa sacensībām.

Pirmās dienas programmā bija paredzēta vidējā distance un visus latviešu līdzjutējus iepriecināja Andra Kivlenieka (OK Ogre) pārliecinošais sniegums - par vairāk nekā minūti tika apsteigts tuvākais sekotājs - spēcīgais igauņu orientierists Even Toomas (OK Peko), kā arī citi respektējami konkurenti varēja rezultātu sarakstā meklēt savu vārdu zem Andra. Trešo vietu pēc pirmās dienas aizņēma Vitalijus Petrulis no Lietuvas. Tuvākie latviešu sekotāji bija Toms Veits (OK Purva bridējs) 8.vietā un pāris sekundes aiz viņa, Raivo Kivlenieks (OK Ogre), 9. vietā.

Raivo

Dāmām gan bija pilnīga kaimiņu dominance un latviešu sportistes, Kristīne Veita un Dina Zobena (abas OK Purva Bridējs) aizņēma, attiecīgi, 7. un 8. vietu, aptuveni 6 minūtes aiz trijnieka, kurā pirmajā vietā izvirzījās Ramuna Arlauskiene (IOSK Būdakalnis).

Otrās dienas garā distance deva iespēju uzlabot savu rezultātu vai censties to noturēt. Diemžēl noturēt uzvaru neizdevās Andrim Kivleniekam, ar 4. rezultātu dienā bija par maz, lai noturētos priekšā Even Toomas, divu dienu kopvērtējumā tika zaudētas 48 sekundes. Tomēr tika saglabāts drošs pārsvars pār trešo vietu kopvērtējumā - Vitalijus Petrulis. Labi distanci veica Andra jaunākais brālis Raivo Kivlenieks, kas dienā uzrādot 5. laiku pacēlās uz 7.vietu, bet Toms Veits nespēja noturēt savu pozīciju un atkāpās uz 10. vietu kopvērtējumā.

Sieviešu konkurencē Ramuna Arlauskiene pierādīja savu pārākumu un uzvarēja kopvērtējumā, Kristīne Veita pakāpās uz 6. vietu, bet Dina Zobena saglabāja 8. pozīciju.

Junioru konkurencē situācija bija līdzīga kā pieaugušajiem - uzvaras laurus plūca kaimiņvalstu sportisti. Puišiem uzvaru uz Igauniju aizveda Asso Kesaväli (OK Rakvere), tomēr tikai 20 sekundes atpalika divus gadus jaunākais Nauris Raize no OK Arona kluba. Meitenēm Evelija Kāsiku (OK JOKA) neatstāja cerības sekotājām, bet otrajā un trešajā vietā ierindojās vietēja OK Arona kluba pārstāves Zane Čamane un Sigita Lapsiņa.

Andris Kivlenieks atzina, ka ir apmierināts ar savu sniegumu, ir bijušas iespējas noslēpot nedaudz labāk, bet otrajā dienā gadījušās pāris mazas kļūdiņas, saminstināšanās un arī slēpes nav slīdējušas tik labi, kā gribējies. Viņš uzteica sava brāļa, Raivo, sasniegto otrajā dienā (kad Raivo no Andra atpalika 1:16), un atklāja, ka pirmajā dienā Raivo savukārt bijis tas, kuram nav slīdējušas slēpes tik labi, kā gribējies.

Visi trīs elites līderi, abi Kivlenieki un Toms Veits, pirms sezonas sākuma pavadījuši daudz laika ārpus Latvijas, lai sagatavotos sezonai. Veitam tā bijusi Somija, Kivleniekiem - Zviedrija un Igaunija.

Madonas Kausa organizatoru mājaslapa.

Kopvērtējuma rezultāti.

Kartes:

Pirmās dienas karte

Otrās dienas karte

Fotogrāfijas no sacensībām.

1.diena

2.diena

Jau nākamjā nedēļā sportisti stāsies uz starta Latvijas Čempionātā orientēšanās ar slēpēm, kas notiks Priekuļos. Sacensības sprinta un stafetes sacensībās ir sagaidāmas aizraujošas un ātras Priekuļu slēpošanas trasē un tai pieguļošajā mežā, kur špūru tīklu veidos OK Kāpa kopā ar OK Meridiāns.

Nolikums, pieteikšanās LČ - šeit.

 

 

 

© www.magnets.lv | Jānis Tamužs

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       ..atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu