Magnēts
Piektdiena, 2022.gada 1.jūlijs / Rimants, Imants, Ingars, Intars
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

AfišaEKOO

Atbalsti orientēšanās attīstību Vecumnieku novadā!

Viens no jaunākajiem LOF biedriem - klubs EKO O - lūdz atbalstu orientēšanās projekta realizācijai, kas paredz 7 jaunu orientēšanās karšu radīšanu Vecumnieku novadā.

 

Orientēšanās sports ir tautas sporta veids, kurā var iesaistīties jebkurš dalībnieks neatkarīgi no vecuma, dzimuma un iepriekšējās pieredzes. Par orientēšanos var priecāties gan kā pastaigu mežā, gan sportisku sacensību. Biedrības “Jaunatne smaidam” struktūrvienība Tūrisma un orientēšanās sporta klubs “EKO O” ar šī projekta palīdzību vēlas iekustināt Vecumnieku novada mežus. Un kas gan to labāk var izdarīt, kā orientieristi?

Šī projekta ietvaros vēlamies iegūt līdzfinansējumu orientēšanās karšu izgatavošanai Vecumnieku novada Valles, Vecumnieku, Kurmenes, Bārbeles un Stelpes pagastos. Kopumā tiks izgatavotas 7 orientēšanās kartes 24 kvadrātkilometu apmērā. Šīs kartes būs nozīmīgs ieguldījums orientēšanās sporta attīstībai Vecumnieku novadā, kā arī dos iespēju Latvijas orientieristiem iepazīt vēl nezināmas vietas. Kartes būs brīvi pieejamas ikvienam orientēšanās entuziastam.

Projektu vari atbalstīt balsojot mājas lapās www.labiedarbi.lv kā arī http://www.draugiem.lv no 1. februāra līdz 29. februārim.

Balsošana norisinās vienlaicīgi abos portālos www.labiedarbi.lv un www.draugiem.lv. Tā kā process ir sinhronizēts, balsis automātiski skaitās kopā. Viens cilvēks portālā www.labiedarbi.lv par vienu projektu var nobalsot tikai vienu reizi visā balsojuma laikā (tiek identificēts pēc tālruņa numura), portālā www.draugiem.lv tieši tas pats – viens cilvēks par vienu projektu var nobalsot tikai vienu reizi visā balsojuma laikā (tiek identificēts pēc lietotāja profila).

Vairāk par projektu un tūrisma un orientēšanās sporta klubu var uzzināt www.draugiem.lv/ekoo vaihttp://osekoo.wordpress.com/

EKO O prezentē sevi šajā video.

 

© www.magnets.lv | Mārtiņš Šteinalts

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       ..atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu