Magnēts
Otrdiena, 2022.gada 5.jūlijs / Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

Afiša7. Latvijas čempionāts rogainingā

7. Latvijas čempionāts rogainingā, kā jau ierasts, norisināsies pašā vasaras vidū (14.-15. jūlijā), šogad Alūksnes pusē – „mazbānīša novadā”. Spēcīgākās komandas sadalīs Latvijas čempionu medaļas un diplomus. Sacensības iekļautas IRF (Starptautiskā rogaininga federācija) kalendārā kā vienas no nākamā gada Pasaules čempionāta atlases sacensībām. Gaidāmi arī ciemiņi no tuvējām kaimiņvalstīm.

Paralēli klasiskajam 24 stundu čempionātam norisināsies arī 6 stundu formāta sacensības. Laipni aicināti visi rogaininga entuziasti un interesenti, ne tikai sportisti, izbaudīt vienu no Latvijas civilizācijas neskartākajiem nostūriem. Liela daļa sacensību rajona ir pilnībā neapdzīvota. Apvidus būs ļoti daudzveidīgs. Ļoti ātri skrienamus priežu silus nomainīs cilvēku neskarti meži ar ierobežotu pārvietošanās ātrumu.

 

Rogainingā laba rezultāta sasniegšanā liela nozīme ir pareizi saplānotai distancei. Vajadzēs krietni vien papūlēties, meklējot optimālos ceļus starp sacensību rajonā vienmērīgi izvietotiem 80 kontrolpunktiem.

Orientēšanās rogainingā ir krietni vien vieglāka kā klasiskajā orientēšanās sportā, jo KP tiek izvietoti zīmīgās un nepārprotamās vietās (izteiktās virsotnes, ieplakās, meža stūros, grāvju un stigu krustojumos utt.) Nakts laikā tos jums palīdzēs atrast uz KP prizmām uzlīmētie atstarotāji.

Sacensību nolikumu, biļetenu un pieteikuma anketu meklējiet Latvijas rogaininga mājas lapā. Turpat apskatātāmas arī dažas apvidus bildes.

Novēlam dalībniekiem patīkamu nedēļas nogali, sportistiem - sasniegt cerētos rezultātus, bet, galvenais, visiem izbaudīt orientēšanās pievilcību un, šķērsojot finiša līniju, būt tikpat smaidīgiem, kā pirms starta, gaidot starta signālu!

Uz tikšanos Alūksnes pusē!

Pirmais, pazeminātās dalības maksas pieteikšanās termiņš - 31. maijs.

Nenokavējiet!

© www.magnets.lv | Raimonds

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       ..atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu