Magnēts
Piektdiena, 2022.gada 1.jūlijs / Rimants, Imants, Ingars, Intars
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

Afiša"Skrienot palīdzi bērniem SOS ciematu audžuģimenēs!"

Instrumenti un Mārtņš Rītiņš atklāj Samsung Iedvesmas skrējienu SOS bērnu ciematu atbalstam. Rīga, 2012. gada 29. maijs – Samsung Electronics Baltics aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju iejusties Londonas Olimpisko spēļu lāpas nesēja lomā un piedalīties Samsung Iedvesmas skrējienā Hope Relay. Skrienot vai kā citādi aktīvi veicot vismaz 3 kilometru distanci, ikviens var paveikt labu darbu un palīdzēt audžuģimenēm Latvijas SOS bērnu ciematos. Atzīmējot Iedvesmas skrējiena atklāšanu, grupa Instrumenti 3. jūnijā koncertzālē Palladium sniegs īpašu bezmaksas koncertu.

Hope Relay ir starptautiska labdarības akcija, kas norisinās 19 valstīs, tai skaitā Latvijā. Piedalīties Samsung Iedvesmas skrējienā var ikviens, kurš viedtālrunī lejuplādējis bezmaksas aplikāciju Hope Relay un reģistrējis savu dalībnieka profilu. Aktivizējot aplikāciju, par katriem noskrietiem, ar velosipēdu nobrauktiem vai kā citādi aktīvi mērotiem 3 kilometriem Samsung ziedos 1 eiro bērniem, kuri aug Latvijas SOS ciematu audžuģimenēs. Maksimālā vienā dienā mērotā distance var būt 42 km, vidējam ātrumam nepārsniedzot 40 km stundā. 
„Samsung aicina iesaistīties Iedvesmas skrējienā aktīva dzīvesveida piekritējus visā pasaulē. Tā ir lieliska iespēja sajust Olimpisko spēļu sportisko, vienojošo gaisotni un īstenot vienu no Olimpiskajām pamatidejām – kopā paveikt labu darbu,” skaidro Samsung Electronics Baltics Korporatīvās komunikācijas vadītāja Iveta Bojāre. Samsung Iedvesmas skrējiens šodien atklāts arī Lietuvā un Igaunijā, aicinot palīdzēt SOS bērnu ciematiem visās trijās Baltijas valstīs.

Iedvesmas skrējienu ieskandinās grupa Instrumenti

Samsung Iedvesmas skrējienu atbalsta daudzas sabiedrību iedvesmojošas personības, tajā skaitā grupa Instrumenti, kas jau šo svētdien, 3. jūnijā, koncertzālē Palladium sniegs īpašu koncertu. Instrumenti ne tikai priecēs ar lielisku mūziku, bet arī veidos savu Iedvesmas skrējiena komandu, kurā iesaistīties varēs ikviens grupas fans un skrējiena dalībnieks. Ieeja koncertā būs bez maksas, uzrādot tālrunī lejuplādētu Hope Relay skrējiena aplikāciju. Vietu skaits Palladium ir ierobežots, taču koncertu varēs skatīties arī uz lielā ekrāna ārpus koncertzāles, jo pasākuma norises laikā Pērses ielā būs slēgta satiksme.
„Iedvesmas skrējiens apvieno divas lieliskas lietas – aktīvu dzīvesveidu un labdarību. Skrienot un sportojot, mēs daram labu savai veselībai. Kāpēc vienlaikus nedarīt labu citiem? Skrieniet, nūjojiet, brauciet ar riteni vai skrituļslidām, un kopā ar Samsung jūs atbalstīsiet audžuģimenes SOS bērnu ciematos,” mudina Instrumenti mūziķi Reynsi un Shipsi. Atklāšanas skrējienā Kronvalda parkā kopā ar Samsung komandu devās arī grupas pārstāvis.

Mārtiņš Rītiņš pievienojas Londonas Olimpisko spēļu lāpnešiem

Samsung Iedvesmas skrējiena atklāšanā restorāna Vincents šefpavārs un biedrības Slow Food Riga priekšsēdētājs Mārtiņš Rītiņš tika paziņots kā vēl viens Samsung lāpnesis, kurš šovasar piedalīsies Londonas Olimpisko spēļu lāpas stafetē Lielbritānijā. Samsung novērtē Mārtiņa Rītiņa ieguldījumu dabisku produktu un veselīgu ēšanas paradumu popularizēšanā, dibinot Latvijā Slow Food kustību. Kā norāda Mārtiņš Rītiņš, Slow Food kustības pamatpostulāts ir „labs, tīrs un godīgs”, kas, viņaprāt, pilnībā atbilst arī olimpisko sacensību garam. „Lai uzvarētu, ir jābūt labā fiziskā formā, tīram no svešām vielām un dopinga, cīnoties tikai godīgi,” viņš piebilst.
„Lai arī neesmu sportists, bet pavārs, rosoties pa virtuvi, es katru dienu veicu kārtīgam skrējienam līdzvērtīgu distanci. Un daru to citiem par prieku! Tāpēc es labprāt piedalīšos Samsung Iedvesmas skrējienā, lai palīdzētu Latvijas SOS ciematu audžuģimenēm. Aicinu ikvienu man pievienoties – atbalstīsim šo olimpisko ideju un padarīsim labu darbu visi kopā,” viņš aicināja Mārtiņš Rītiņš. Savu pirmo Iedvesmas skrējiena distanci Mārtiņš Rītiņš veica ar velosipēdu, un viņam pievienojās pārējā restorāna Vincents komanda.    
Iedvesmas skrējienu atbalsta arī Samsung sūtne Londonas Olimpiskajās spēlēs, vieglatlēte Ineta Radeviča, kura pašlaik atrodas Krievijā, gatavojoties startam olimpiādē. Atbalstītāju vidū arīdzan biatlonists Oļegs Maļuhins, motosportists Lauris Freibergs, kā arī aktieri Gundars Grasbergs un Juris Žagars. Viņi piedalīsies īpašajos Samsung Iedvesmas skrējienos Daugavpilī, Liepājā, Jelgavā un Valmierā, aicinot iesaistīties un paveikt labu darbu arī reģionu iedzīvotājus. Iedvesmas skrējiens Baltijas valstīs noslēgsies līdz ar Baltijas Olimpiskās lāpas nesēju došanos uz lāpas stafeti Lielbritānijā.

Hope Relay aplikācija bez maksas pieejama Samsung Apps, Google Play un App Store.

Papildu informācija:
 
Liene Krīvena 
Sabiedrisku attiecību aģentūra Deep White  
Projektu vadītāja 
Mobilais tālr.: +371 2910 9268 
E-pasts: liene@deepwhite.lv 
 
Iveta Bojāre
Samsung Electronics Baltics
Korporatīvās komunikācijas vadītāja
Mobilais tālr.: +371 2655 4515
Tālrunis: +371 6707 6045
E-pasts: i.bojare@samsung.com

 

Samsung un Olimpiskās spēles

Samsung Electronics ir Londonas 2012. gada Olimpisko spēļu un Olimpiskās lāpas stafetes vispasaules partneris, kas atbalsta Olimpisko kustību jau vairāk nekā 20 gadus. Pirms katrām Olimpiskajām spēlēm Samsung visā pasaulē izvēlas īpašus Olimpiskos sūtņus, kuri atbalsta un popularizē olimpisko ideju. 2012. gada Londonas Olimpisko spēļu sūtne no Latvijas ir vieglatlēte Ineta Radeviča.
Jau trešo reizi Samsung sniedz vienreizēju iespēju Olimpiskās lāpas stafetē piedalīties arī Latvijas pārstāvjiem. Šogad mūsu valsti pārstāvēs četri lāpneši. Divi no tiem – sporta skolotājs Aivars Čaklis no Ventspils un tulkotāja Ieva Liepiņa no Rīgas – ir pirmie lāpas nesēji, kuri izraudzīti publiskās atlases procesā. Par Samsung lāpnešiem izvēlēti arī restorāna Vincents šefpavārs un biedrības Slow Food Riga priekšsēdētājs Mārtiņš Rītiņš un 14 gadus vecā Valmieras SOS bērnu ciemata audzēkne Linda Kļaviņa, kuri vienlaikus ir Samsung Iedvesmas skrējiena Hope Relay atbalstītāji.
Londonas 2012. gada Olimpisko spēļu lāpas stafete Lielbritānijā aizsākās 18. maijā. Līdz pat Olimpisko spēļu atklāšanai 27. jūlijā Olimpiskā uguns 8000 lāpas nesēju rokās 70 dienu laikā apceļos visu Lielbritāniju, mērojot kopumā 8000 jūdzes. Vairāk informācijas: www.samsung.com/lv/london2012

Par SOS Bērnu ciematu asociāciju

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija ir nevalstiska labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenes modeļa aprūpi bez vecāku gādības palikušiem bērniem un īsteno ģimeņu stiprināšanas projektus vairākās Latvijas pašvaldībās. Divu SOS bērnu ciematu audžuģimenēs (Īslīcē un Valmierā), kā arī SOS jauniešu mājās Jelgavā un Iecavā – atbalstu, drošību un jaunas mājas raduši 150 bērni un jaunieši no visas Latvijas. SOS ģimeņu stiprināšanas projekti ik gadu sniedz nepieciešamo atbalstu un palīdzību vairāk kā 700 bērniem no Valmieras, Rīgas, Bauskas, Olaines un Cēsu novadu sociālā riska ģimenēm. Vairāk informācijas: www.sosbernuciemati.lv

© www.magnets.lv | Liene / SAA Deep White

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       ..atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu