Magnēts
Otrdiena, 2022.gada 5.jūlijs / Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

AfišaOrientēšanās trīsdienas "Kāpa" - sacensības, kurās jābūt!

Kāpas orientēšanās trīsdienas jau daudzus gadus ir centrālais notikums Latvijas orientēšanās dzīvē un ar katru gadu paplašinās, aug un attīstās, piedāvājot jaunus veidus, kā izbaudīt orientēšanos, vasaru un būšanu ar draugiem. Ceļu uz Kāpas trīsdienām šogad ir atraduši jau 1200 orientieristi no 12 valstīm un pieteikšanās vēl turpinās.

Šogad Kāpā orientēšanās notiks trīs veidos. Jau bez ierastajām sacensībām orientēšanās skrējienā visu trīs dienu garumā, otrajā dienā sacensties varēs arī velo orientieristi, kā arī visas trīs dienas orientēšanās uzdevumus varēs risināt taku-o distancēs, kas pēdējā dienā notiks pēc tempo-o formāta.

IELŪGUMS

Elites sportistiem otrā sacensību diena būs WRE ieskaite, bet pārējām grupām Kāpas trīsdienas būs Latvijas Kausa un EST-LAT līgas posms. Elites grupās tiks apbalvoti labākie seši sportisti, sagaidāma stipra konkurence un plašs dalībnieku loks, jau tagad ir pieteikušies elites sportisti no Kazahstānas un Taivānas. Sev piemērotu distanci varēs atrast katrs - ir paredzētas grupas gan pilnīgie iesācējiem (WM210**), gan meistariem, gan 8 gadīgajiem, gan 80 gadīgajiem. Sacensību garu varēs izbaudīt arī tie, kas necīnās par labāko trijnieku, jo varēs cīnīties arī par stiprākās ģimenes un spēcīgākā kluba tituliem, kur svarīgs ir katra komandas dalībnieka sniegums.

Piedāvātais apvidus ir pietiekami dažāds, lai būtu aizraujošas distances visas trīs sacensību dienas. Kāpa, gluži kā skandināvu lielākās vasaras sacensības, piedāvā orientēšanās klasiku - pirmajā un trešajā dienā garās distances, bet otrajā - saīsināta garā. Dalības maksa tiks iemainīta pret 100% orientēšano trīs dienu garumā.

Protams, neiztiks arī bez ballītes. Otrās dienas vakarā kā neiztrūkstoša Kāpas sastāvdaļa ir koncerts, kurā šoreiz uzstāsies UFO ar grupu. Kāpas orientieristu ballīte ir ar savu īpašo šarmu un noskaņu, kura papildina sacensības un padara tās par kaut ko vairāk, ne tikai kārtējām orientēšanās sacensībām.

PIETEIKŠANĀS

Ja nevēlies palaist garām gada notikumu Latvijas orientēšanās dzīvē, piesakies Kāpai līdz 18. jūnijam, pēc tam pieteikšanās būs par palielinātu dalības maksu!

 

 

© www.magnets.lv | Jānis Tamužs

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       ..atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu