Magnēts
Piektdiena, 2022.gada 1.jūlijs / Rimants, Imants, Ingars, Intars
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

AfišaPasaules Čempionāts beidzas ar stafetēm

Pēdējā čempionāta dienā stafetes sacensībās vīriešu komanda (Sirmais, Mihailovs, Bertuks) ierindojās 7. vietā, bet sieviešu (Vīķe, Skrastiņa, Dambe) palika bez ieskaitīta rezultāta.

Stafetes sacensības sākās ar sieviešu stafeti, kura nenoritēja pēc optimistiskākā scenārija Latvijas komandai - Laura Vīķe, kura šajā čempionātā piedalījās tikai šajā čempionātā, - līdz distances vidum turējās kopā ar līderu grupu, bet pēc tam, šķiet, ātrums izrādījās par lielu un sākās kļūdu sērija, kā arī kritās skriešanas ātrums. Pēc pirmā etapa Latvijai 18.vieta, 5:45 aiz līderēm. Ar cerībām uzlabot pozīciju distancē otrajā etapā devās Aija Skrastiņa, kuras skriešanas ātrums, pēc GPS sekošanas spriežot, bija pietiekams, lai atrautos no tuvākajām sekotājām, bet pieļautās kļūdas neļāva to izdarīt un Ingai Dambei stafete tika nodota 16.vietā, 14 minūtes aiz līderēm. Dambes sniegums bija labs un finišā Latvijas komanda ieskrēja kā 11., bet tika nepareizi paņemts viens no kontrolpunktiem.

Pirms čempionāta lielākās medaļu cerības tika saistītas ar Latvijas izlases vīriešu stafetes komandu un tās vēl vairāk pieauga pēc mūsu sportistu lieliskajiem rezultātiem individuālajās distancēs. Pie tam šogad pēdējā etapā bija orientierists, kurš spētu iegūt pārsvaru pār gandrīz jebkuru konkurentu un ar lielisku finiša ātrumu - Edgars Bertuks.

Mārtiņš Sirmais pirmo etapu Pasaules Čempionāta stafetēs bija skrējis arī iepriekš un parasti veiksmīgi. Tāpat arī šoreiz - uz beigām palielinot ātrumu un noturoties kopā ar līderu grupu, Sirmais stafeti nodeva 10.vietā, tikai 36 sekundes aiz Šveices komandas, kura finišēja pirmā šajā etapā. Kalvim Mihailovam tomēr neizdevās noturēties ar līderu grupu jau pie pirmā kp, kur mūsu sportistam bija neizdevīgāks farsta variants. Turpinājumā tika pieļautas sīkas kļūdiņas, kā arī ātrums bija zemāks par individuālajās distancēs uzrādīto un kļuva skaidrs, ka Latvijas komanda cīņā par medaļām neiesaistīsies un arī top6 būs sarežģīti sasniedzams. Kalvis ar varenu finiša spurtu, kurā noturēja aiz muguras divus konkurentus, nodeva stafeti Edgaram Bertukam 10.vietā, 5:23 aiz līderkomandas Čehijas. Bertuks distanci veica pārliecinoši un ļoti ātri, atraujoties no sekotājiem un distances vidū noķerot lietuvas komandu. Līdzjutējiem jau tapa skaidrs, ka tikai brīnums var pavērt iespēju cīnīties par top6, jo priekšā esošās komandas bija ar trīs minūšu pārsvaru, bet ar lietuvieti tika izcīnīta vieta par 7.vietu. Bertuks izvēlējās pareizos variantus distances beigās un finišā neatstāja daudz cerības kaimiņu sportistam. Bertukam 4. labākais laiks, piekāpjoties pāris sekundes tikai līderu trio, kuri distanci veica kopā. Finišā 7. vieta, 5:31 aiz uzvarētājiem, kas šoreiz bija Čehijas izlase, izcīnot pirmo stafetes zelta medaļu stafetēs.

Stafešu rezultāti.

Visu distanču video ieraksti.

Latvijas izlase atgriežas Rīgā šovakar 23:15 - visi izlases līdzjutēji un atbalstītāji ir aicināti sagaidīt sportisus, kuri šoreiz mājās ved arī PČ medaļas.

© www.magnets.lv | Jānis Tamužs

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       ..atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu