Magnēts
Otrdiena, 2022.gada 5.jūlijs / Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

AfišaNotiks Latvijas čempionāts Daugavpilī

Šī gada 8. - 9. septembrī Daugavpils novada Līksnas pagasta karjerā „Smiltāji” norisināsies  viens no gada svarīgākajiem notikumiem ikviena Latvijas orientierista dzīvē – Latvijas čempionāts orientēšanās sportā vidējā distancē un stafet .

Kā jau ierasts, pirmajā dienā noritēs cīņa par godalgām vidējā distancē 34 vecuma un atklātajās grupās, bet jau svētdien uz starta stāsies spēcīgāko klubu komandas, lai sacenstos par čempiona titulu stafetē.

Sacensības norisināsies Jaunās Forštates mežā, kurā atrodas viena no nedaudzajām sauszemes kāpām Latvijā. Dalībniekiem būs iespēja orientēties vienā no tehniski sarežģītākajiem apvidiem Latvijā. Tā kā Jaunās Forštates mežā gandrīz nav izcirtumu un vējgāžu, nekas nekavēs dalībniekus sasniegt maksimālo skriešanas ātrumu. Taču jāpiebilst, ka vienlaikus arī orientēšanās prasīs lielu koncentrēšanos, un to šajā apvidū interesantāku padara gan plašās priežu jaunaudzes ar mikroreljefu, gan arī tas, ka daļa no šī apvidus orientēšanās sacīkstēm tiks izmantota pirmo reizi, bet pārējā platībā pēdējoreiz liela mēroga sacensībām izmantota pirms 13 gadiem.

Attēli no sacensību apvidus

Pēc saspringtas cīņas mežā dalībniekiem būs arī iespēja lietderīgi pavadīt brīvo laiku: kultūrvēstures cienītāji Daugavpilī varēs apskatīt tādus objektus kā Daugavpils cietoksni, Baznīcu kalnu vai Latgales Māla centru, turpretim dabas mīļotājiem nodrošinās iespēju apskatīt kādu no daudzajiem apkārtnes ezeriem, Nīcgales akmeni vai atrast desmit latu banknotē attēloto ainavu un Dinaburgas pilsdrupas „Daugavas lokos”. Piedzīvojumu meklētāji varēs doties uz Silenes pusi, lai „pastaigātos” pa virvēm jaunizveidotajā „Lūšu takā”, bet vislielākais gandarījums noteikti sagaida jauniešus, jo 8. augustā jau no 15:00 viņi tiks laipni gaidīti Daugavpils centrālajā parkā, kur jau otro gadu visus jaunos un atraktīvos pulcēs jauniešu festivāls „Artišoks”.

Noderīga informācija:

Pieteikties Latvijas čempionātam var mājaslapā www.okstiga.com līdz 3. septembra pulksten 22:00.

Būs pieejamas naktsmītnes 5 dažādās vietās Līksnā vai Daugavpilī (sk. 2. biļetenu).

Informācija par sacensībām ir pieejama www.okstiga.com

Apskates objekti un naktsmītnes Daugavpils novadā: http://www.visitdaugavpils.lv/

Jauniešu festivāls „Artišoks”: http://www.facebook.com/events/276415705801038/

Sacensības organizē Latvijas orientēšanās federācija, orientēšanās klubi „Stiga” un „Sēlijas mežs”, Līksnas jauniešu kopiena un Daugavpils sporta pārvalde. Jau iepriekš paldies sakām mūsu atbalstītājiem: EverestGuttaSelgaLieliskadavana.lvAsicsHesburgerContexSIA BūvmehanizācijaDaugavpils tūrisma informācijas centramDaugavpils novada domei un Latgales Māla centram.

Uz tikšanos mežā!

© www.magnets.lv | Anastasija Smoļakova

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       ..atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu