Magnēts
Piektdiena, 2022.gada 1.jūlijs / Rimants, Imants, Ingars, Intars
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

AfišaValmieras Čempionāts

Valmieras Čempionāts bija jau otrās sacensības divu nedēļu laikā, kas piedāvāja iedzīšanas formātu, lai notiektu sacensību uzvarētājus. Sacensības notika Augstrozes apvidū, gluži jaunā kartē. Elites grupās par uzvarētājiem kļuva Kristaps Ozoliņš un Dace Buža.

Sacensību apvidus bija prasīgs - daudz "zaļā", līdz ar to apgrūtināta caurejamība un caurredzamība. Daži ievērojami kalni un kārtīgi slapji purvi padarīja šīs distances piemērotas tiem, kam ātrums nav tik liels sabiedrotais kā precizitāte un apvidus izjūta.

Pirmās dienas V21E distance:

Vīriešu elitē izšķirošais etaps pirmajā dienā bija uz 16.kp, kur tikai divi no elites skrējējiem nepieļāva ļoti lielas kļūdas un tieši šeit pirmās dienas uzvarētājs Edgars Laķis pakāpās uz pirmo pozīciju no piektās vietas. Sieviešu elitē vadībā izvirzījās Dace Buža, apsteidzot savu vienīgo konkurenti Līgu Ārnieci par 1:41.

Otrās dienas VE grupas distance:

Otrajā dienā iedzīšanas distancē aizraujoša izvērtās cīņas abās elites grupās. Sieviešu elitē abas konkurentes mežā sastapās, tomēr, kā var spriest pēc splitiem, nav skrējušas kopā, kad Līga Ārniece pieļāva kļūdu, Dace Buža ieguva pārsvaru, kuru noturēja līdz pat finišam.

Tomēr dienas labāko rezultātu uzrādīja cita OK "Meridiāns" orientieriste Sandra Grosberga, kura nestartēja pirmajā dienā un tāpēc necīnījās par uzvaru kopvērtējumā.

Vīriešu elitē līderis Edgars Laķis, lai arī nonācis savu sekotāju redzeslokā jau iepriekš, saglabāja drošu divu minūšu pārsvaru līdz 19.kp, kur pieļautā kļūda sadeldēja pārsvaru un viņš tika panākts. To izdarīja ne tikai otrais startētājs Didzis Vīksne, bet arī Kristaps Ozoliņš, kurš paveica škietami neiespējamo un sadeldēja 6 minūšu deficītu līdz līderiem. Galu galā pjedestāla vietu sadalījumu sadalīja skriešanas ātrums un visvairāk tā bija palicis Kristapam Ozoliņam, Didzis Vīksne finišēja otrais un Edgars Laķis trešais.

20 grupās par uzvarētājiem kļuva Ilze Buža un Kristaps Magone, abi no OK Meridiāns. Kā redzams, Meridiāna orientieristiem šie apvidi bija gluži piemēroti.

Sportistu komentāri:

Kristaps Ozoliņš (1.vieta V21E):

"Sacensību pirmajā dienā iesāku ātri, bet jau ceļā uz pirmo punktu nesapratos ar karti, kalns pirmā punkta rajonā bija daudz lēzenāks un izplūdušāks nekā biju iedomājies. Drīz pēc tam arī kļūda uz trešo punktu, kur aizgāju punktam garām pa apakšu tomēr atrast izteikti zīmēto degunu bija problēmas, jo dabā īsti viņu nevarēja saskatīt. Arī turpmāk punkti īsti neņēmās, turklāt visam bonusā aptuveni 6,5min kļūda uz 16. punktu, kur es totāli apmaldījos, jo man galīgi negāja kopā tas, ko es redzēju dabā ar to, kas bija kartē, pašu punktu atradu sagadīšanās pēc. Noskaņojums bija tuvs nullei, tāpēc arī beigas tika noskrietas ar kļūdām. 
Otrajā dienā pašsajūtas bija diezgan sliktas un īsti necerēju, ka izdosies pakāpt augstāk par trešo vietu, tāpēc nolēmu skriet lēnāk un uzmanīgāk, tomēr jau uz 3. punktu bija neliela kļūda, jo atkal nemācēju sasiet kartē iezīmēto klajumu izkārtojumu ar dabā esošo, tomēr ar ķemmēšanas palīdzību izdevās punktu paņemt. Kļūda gan izslēdza jebkuras ambīcijas uz konkurentu panākšanu. Tomēr ar kartes saprašanu veicās daudz labāk nekā pirmajā dienā, jo detaļām tik daudz uzmanības nepievērsu, tāpēc turpmāk lielas kļūdas nesekoja, skrēju atbilstoši savam ātrumam. Pie 17. punktu pamanīju Didzi, man nebija gan īsti nojausmas par kuru vietu mēs cīnamies un izrādās, ka uz 19. punktu mēs bijām apsteiguši arī Edgaru. Turpmāko distances daļu centos skriet maksimāli ātri un ņemt savus variantus, izšķirošo izrāvienu izdevās izdarīt 3 punktus pirms finiša. Finišējot gan man nebija īsti skaidrs, kurā vietā esmu, tomēr vēlāk izrādījās, ka izdevies izcīnīt uzvaru. 
Apvidus bija samērā smags un prasīja daudz spēka, gribējās lai karte ir nedaudz kvalitatīvāka, tomēr kopumā sacensības bija noorganizētas ļoti labā līmenī un noteikti centīšos aizbraukt arī nākamgad."

Didzis Vīksne (2.vieta V21E):

"Uz Valmieras čempionātu braucu bez konkrēta mērķa attiecībā uz rezultātu. Tad nu ar tadu domu arī tika aizvadīta pirmās dienas distance. Protams, pieļāvu lielākas un mazākas kļūdas, bet par to baigi nepārdzīvoju. Kopumā pirmā diena vērtējama ar „+” zīmi – patika gan apvidus, gan distance, arī rezultāts iepriecināja un cīņu biedru komentāri distances laikā un pēc deva pozitīvas emocijas.
Otro dienu jau uztvēru nopietnāk, jo galu gālā vajadzēja noturēt pirmajā dienā ieņemto vietu un var būt pat to uzlabot. Lielāko distances daļu veicu vienatnē nepieļaujot lielas kļūdas, bet ne tādā tempā, kā gribētos, līdz ar to mani noķēra Kristaps Ozoliņš. Par cik mans skriešanas ātrums bija lēnāks nekā manam konkurentam, tad centos izvēlēties savus variantus. Pēc pāris punktiem manā redzes lokā nonāca pirmās dienas uzvarētājs Edgars Laķis. Tas bija iemesls, lai nedaudz pieliktu soli un viņu noķertu. Distances beigās Kristaps attālinājās, bet man izdevās aiz sevis noturēt Edgaru. Kopumā arī par sacensību otro dienu varu teikt tikai to labāko.
Paldies ZVOCam par foršajām sacensībām, interesanto apvidu un distancēm, kā arī par interesantajām balvām!"

Ilze Buža (1.vieta S20):

"Līdz pat pēdējam brīdim nespēju izvēlēties, ko skriet - 20 grupu vai eliti, bet ieraugot diezgan palielo distanču garumu starpību uzreiz izlēmu par labu 20 grupai, jo apmierināja arī konkurenču sastāvs.
Biju dzirdējusi par sagaidāmo apvidu - būtībā kaut ko ļoti zaļu. Bet tas īpašas bailes nesagādāja, jo meridiānistiem ir tā - jo zaļāks jo labāk.
Lai gan pirmajā dienā startēju kā 5. pēdējā no visiem dalībniekiem un līdz startam bija samērā ilgi jāgaida, biju apmierināta, jo takas jau bija sadzītas. Iesākums nebija tas labākais, īpaši uz 5.kp zaudēju pietiekami daudz, bet ar katru nākamo punktu jutos arvien pārliecinātāka par sevi, īpaši brīdī, kad noķēru Beātu Z. Finišā biju patīkami pārsteigta par savu sniegumu, jo tas nozīmēja mazāku stresu 2. dienas distancē.
Otro dienu sāku uzmanīgi, arī apvidus bija nedaudz zaļāks kā pirmajā, bet zinot savu pārsvaru necentos skriet līdz pilnīgam spēku izsīkumam. Distanci veicu samērā tīri, dažās vietas pirms punktiem sabremzēju, bet kopumā biju apmierināta. Steigas nebija, tāpēc pat 4 reizes apstājos, lai parādītu citiem kur atrodamies, ko citreiz parasti nedaru.
Distancē skrēju arī kopā ar Brantu pavēlnieku Aldi Lapiņu, kas radīja drošības sajūtu, ka visu daru pareizi - iespējams tā bija uzvaras atslēga!
Jāsaka, ka lielākais paldies pienākas Jānim Kūmam, kurš mani motivēja sasniegt augstu rezultātu!"

Organizatoru mājaslapa.

Rezultāti.

Foto un foto.

© www.magnets.lv | Jānis Tamužs

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       

Vārds: ugg
IP: 222.209.249.10 @ 04.09.2012 | 05:25:51
Komentārs: [url=http://www.uggbootsbilligersale.com/]ugg boots günstig[/url] ugg boots günstig [url=http://www.uggbootsbilligersale.com/]UGG Boots[/url] UGG Boots [url=http://www.uggbootsbilligersale.com/]UGG Boots sale[/url] UGG Boots sale [url=http://www.uggbootsbilligersale.com/]UGG Boots deutschland[/url] UGG Boots deutschland [url=http://www.acheterbottesugpascher.com/]Bottes UGG[/url] Bottes UGG [url=http://www.acheterbottesugpascher.com/]UGG Pas Cher[/url] UGG Pas Cher [url=http://www.acheterbottesugpascher.com/]Bottes UGG Pas Cher[/url] Bottes UGG Pas Cher

Vārds: ugg
IP: 222.209.249.10 @ 04.09.2012 | 05:25:14
Komentārs: Bottes UGG Pas Cher Bottes UGG Pas Cher UGG Pas Cher UGG Pas Cher Bottes UGG Bottes UGG ugg boots günstig ugg boots günstig UGG Boots UGG Boots UGG Boots sale UGG Boots sale UGG Boots deutschland UGG Boots deutschland..atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu