Magnēts
Otrdiena, 2022.gada 5.jūlijs / Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

Afiša40. Siguldas Rudens

"Siguldas rudens" uzvarētāju noteikšanai jau 40. reizi tika izmantots kopējais starts - šoreiz elites distancēs vēsturei savus vārdus pievienoja Zigmārs Gailis un Zanda Abzalone.

Sacensību centrs bija pie Aerodium un arī sacensību apvidus tā apkārtnē bija lidojošs. Līdzens "baltais" mežs ar nelieliem reljefa veidojumiem un regulāru ceļu un stigu tīklu. Aizraujošākā kartes daļa kartes austrumos - Lorupes grava - garākajām distancēm tika izmantota pilnvērtīgi, jo tur bija "taurenītis" un daudzās grupās tieši tur notika izšķirošie notikumi, Pamatīgs reljefs, grūti caurejams "zaļais" un ceļu varianti deva iespēju tikt vaļā no saviem konkurentiem vai gluži otrādi - tikt noķertam. Distances beigu daļā atkal bija jāšķērso labi skrienamais apvidus, bet ar iespējām pieļaut kļūdas lielā ātruma dēļ.

Sieviešu elitē no distancs pirmajiem punktiem izveidojās 4 skrējēju grupa, kas pretendēja uz uzvaru. Taurenītī viens variants bija Zandai Abzalonei un Ievai Mauliņai, otrs - Sandrai Grosbergai un Ilonai Daģei. Pirmais deuets pēc tauriņa izvirzījās vadībā un otrais sekoja vēlāk. Zanda Abzalone finiša spurtā nodrošināja sev uzvaru ar 14 sekunžu pārsvaru pār Ievu Mauliņu.  Par trešo vietu izvērtās līdzīga cīņā, kurā pārāka bija Sandra Grosberga, par 33 sekundēm apsteidzot Ilonu Daģi, kurai šis bija pirmais LK posms elitē.

Vīriešu elitē distances sākumā izveidojās trīsvadība - Zigmārs Gailis, Andris Cāns un Kristaps Ozoliņš, kuriem sekoja grupa ar Gundaru Šmitiņu priekšgalā. Līdzīgi kā sieviešu grupā, arī šeit "tauriņā" notika būtiski pavērsieni. Līderu trio sadalījās, jo Kristapam Ozoliņam vienīgajam bija atšķirīgs variants, bet Gaili un Cānu noķēra Šmitiņš. Ozoliņs izmantoja izdevību un aizmuka no saviem konkurentiem, kuri distanci turpināja trijatā. Tomēr liktenīgs izrādījās 26.kp, kur Ozoliņa pusotras minūtes pārsvars pārvērtās minūtes deficītā, bet Zigmārs Gailis ieguva izšķirošo pārsvaru, nedaudz vairāk par konkurentiem riskējot un dodties tieši virsū kontrolpunktam, nevis ar drošu līkumiņu, kā tuvākie konkurenti. Zigmārs Gailis savu pārsvaru līdz finišam noturēja, izcīnot savu pirmo uzvaru LK posmā elites grupā, bet otro vietu finiša divcīņā izcīnīja Andris Cāns, pārspējot savu pieredzējušo konkurentu un Latvijas vicečempionu garajā distancē Gundaru Šmitiņu par 7 sekundēm.

Finišējot ceturtajā vietā, Kristaps Ozoliņš jau ir nodrošinājis sev uzvaru LK kopvērtējumā un arī Edgars Bertuks un Artūrs Pauliņš otrajā un trešajā vietā var justies droši - pēdējais posms Ventspilī korekcijas vairs ieviest nevar.

Sieviešu elitē arī pirmais trijnieks ir izšķirts - Kristīne Bertuka ir savākusi maksimālu iespējamo punktu skaitu, otrajā vietā ierindojās Zanda Abzalone un trešajā - Līga Ārniece.

Tomeŗ citās grupās galīgais vietu sadalījums vēl nav izšķirts, it īpaši veterānu grupās pēdējais posms būs tas izšķirošais.

LK kopvērtējums

Siguldas rudens rezultāti.

© www.magnets.lv | Jānis Tamužs

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       ..atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu