Magnēts
Otrdiena, 2022.gada 5.jūlijs / Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

AfišaPavasara treniņnometne Garkalnē

Šogad sniegotajā pavasara brīvlaikā Ausekļa jaunieši trenējās Garkalnē. Jaunieši tika izmitināti Garkalnes vidusskolas telpās. Treniņi notika gan sporta zālē, gan āra futbola laukumā un, protams, dažādās kartēs, kas atradās vidēji 1km attālumā no skolas. 

Tehnikas treniņi notika Garkalnes rietumu kartē, kur 2012.gadā norisinājās klubu stafetes. Kartē ir izteikts reljefs, tāpēc vairāki treniņi tika veidoti reljefa labākai izprašanai speciālās reljefa kartēs bez ceļiem un stigām. Notika kalnu treniņš, kurā bija iekļauti uzdevumi atmiņai. Bija iespēja trenēt gan fizisko izturību, gan redzes atmiņu. 

Katru rītu uzsākām ar rīta rosmi skolas sporta zālē, kur aizvadījām lēnu skrējienu, dažādus vingrojumus lokanībai un kārtīgu iztaipīšanos, lai būtu gatavi produktīvai treniņa dienai. Arī vakaros notika zāles treniņi, kuros trenējām fizisko izturību un spēlējām dažādas sporta spēles.
Ceturtdien, pēc 1. treniņa skolas futbola laukumā spēlējām futbolu, kas bija interesanti, bet grūti, jo sniegs bija dziļš un kritieni bija neizbēgami.
Mazākos bērnus visos treniņos pavadīja treneri. Viņiem bija dažādi pārgājieni pa mežu, kur viņi tika iepazīstināti ar karti un orientēšanās pamata principiem.
Piektdien, kā jau katru nometni, notika nometnes meistarība, kura norisinājās Garkalnes Buļļezera kartē, lai noskaidrotu nometnes izsturīgākos un spēcīgākos skrējējus. Pavisam bija 8 komandas kurai katrā pa 6 cilvēkiem. Komandai bija jāpaņem no 1 kontrolpunkta (jaunākajam skrējējam) līdz pat 5 kontrolpunktiem (komandas kapteinim). Šajā reizē savus spēkus vislabāk parādīja Zigmāra komanda, kā otrie palika Mika komanda un trešie Edgara komanda, bet diemžēl tika diskvalificēti, jo viens punkts tika paņemts divas reizes, jo komandas kapteinis kļūdījās sadalot etapus.
Sestdien, nometnes pēdējā dienā, visi nometnes dalībnieki piedalījās Magnēta rīkotajās sacensībās VEF pavasaris, kur katrs varēja parādīt nometnē iegūtās zināšanas.
 
Par to kā mums nometnē gāja, iespējams aplūkot bildēs. Bilžu galerija - šeit.
© www.magnets.lv | Ilvija, Gunta, Arnis

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       ..atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu